PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم فروشی یا به اصطلاح خودمونی ***ی همراه اول

cacodemon
August 21st, 2016, 09:00
این متن نامه شکایت بنده که برای همراه اول فرستادم

با سلام
امروز در تاریخ 31/5/1395 در ساعت 7 : 50 : 14 تاریخ و ساعت تمدید بسته نوترینو بنده بوده که چند ثانیه بعد من با فرستادن عدد 0 درخواست اعلام مانده اینترنت کردم و از جوابی که اومده متحیر شد
اس ام اس ارسالی اعلام میکنه در تاریخ 1395/5/31 و تا ساعت 7 : 50 : 59 ثانیه (یعنی تنها در 45 ثانیه بعد از فعال شدن بسته جدید من 218 مگ از حجم روزانه و 31 مگ از حجم شبانه استفاده کردم
دو تا سوال پیش میاد
1- ایا شما سرعتی ارائه میدید که تو این 45 ثانیه من میتونم 218 +31 مگ دانلود کنم؟؟؟ 46 مگابیت در ثانبه ؟؟مطمئنن نه!!!
2- مگه قانون شما این نیست که حجم شبانه از 2 تا 7 بامداد حساب میشه؟ پس چطور بسته بنده در ساعت 7 : 50 : 14 تمدید شده و در ساعت 7 : 50 : 59 31 مگ از حجم شبانه استفاده شده؟؟ چطور همچین چیزی ممکن هست؟؟

جز اینه که شما درحال کم فروشی هستید؟
33090

و جوابی که گرفتم:66:

33091

هیچ جا پاسخگو نیستن
یک فرم بلند بالا دارن که بعد پرکردن انواع و اقسام ارور ها روبرو میشید
***ی دیگه معنیش چیه؟

delta
August 21st, 2016, 10:19
دیروز یک مشتری داشم دقیقا ماجرای شم طوری دیگر براش پیش امده بود..من هفته قبل براش یک بسته 10 هزار تومانی زده بودم که از تلگرام استفاده کنه..سیمکارتش داعمی همراه اول هست.دیروز امد مغازه گفت اینا چیه هر روز برام اس ام اس میاد؟ نگاه کردم دیدم همراه اول تو یک هفته 7 بار هر روز نوشته شارژ شما تمام شد و اتوماتیم خودش دوباره بسته 10 تومانی رو تمدید میکرده!!جالبیش اینجاست بدبخت اینترنتش 2g بوده و اصلا روزی 100 مگم نمیتونسته استفاده از اینترنت داشته باشه انم بدبختی که قسم میخورد اصلا اینترنتش یکی دو روز خاموش بوده اصلا!!یک هفته 70 تومان پیادش کرده بود همراه اول...
حالا بیا شکایت کن کی میخواد جوابگو باشه؟ اصلا جراتشو داری شکایت کنی؟

cacodemon
August 21st, 2016, 10:23
دیروز یک مشتری داشم دقیقا ماجرای شم طوری دیگر براش پیش امده بود..من هفته قبل براش یک بسته 10 هزار تومانی زده بودم که از تلگرام استفاده کنه..سیمکارتش داعمی همراه اول هست.دیروز امد مغازه گفت اینا چیه هر روز برام اس ام اس میاد؟ نگاه کردم دیدم همراه اول تو یک هفته 7 بار هر روز نوشته شارژ شما تمام شد و اتوماتیم خودش دوباره بسته 10 تومانی رو تمدید میکرده!!جالبیش اینجاست بدبخت اینترنتش 2g بوده و اصلا روزی 100 مگم نمیتونسته استفاده از اینترنت داشته باشه انم بدبختی که قسم میخورد اصلا اینترنتش یکی دو روز خاموش بوده اصلا!!یک هفته 70 تومان پیادش کرده بود همراه اول...

شاید راه شکایت و ببندن و نخوان بشنون ولی با رسانه های دیجیتال به گوششون میرسه در هر صورت

vpsman
August 21st, 2016, 10:23
برای من هم پیش اومده فرض کنید ساعت ۱۰ صب پیام داده که شما ۸۰ درصد بسته رو مصرف کردید
بعد من نتمو کلا خاموش کردم ساعت ۱۰:۱۰ پیام داده که بسته شما تموم شد

hmydcm
August 21st, 2016, 10:24
بلاخره که چی؟ شما تلاشتون رو برای پیگیری و رسیدگی باید بکنید.
یک جمله ای بود که می گفت : دنیا پز ظلمه.. نه به خاطر وجود آدمای بد. بلکه به خاطر سکوت آدمای خوب :/

delta
August 21st, 2016, 10:29
برای من هم پیش اومده فرض کنید ساعت ۱۰ صب پیام داده که شما ۸۰ درصد بسته رو مصرف کردید
بعد من نتمو کلا خاموش کردم ساعت ۱۰:۱۰ پیام داده که بسته شما تموم شد
دقیقا برای مشتری منم همینطور پیامک میومد و تمدید میکرد..

یک جمله ای بود که می گفت : دنیا پز ظلمه.. نه به خاطر وجود آدمای بد. بلکه به خاطر سکوت آدمای خوب :/

تلاش؟ عزیز میدونی همراه اول صاحباش کیا هستن؟ :103: بیخیال...

hmydcm
August 21st, 2016, 10:32
دقیقا برای مشتری منم همینطور پیامک میومد و تمدید میکرد..

تلاش؟ عزیز میدونی همراه اول صاحباش کیا هستن؟ :103: بیخیال...
صاحبش مهم نیست اصلا. مال شخص دولت و حتی .. هم که باشه دلیلی برای این کار نیست. البته اگر واقعا تایید بشه.

iroo
August 21st, 2016, 11:13
عجب بخور بخوری راه افتاده!!!! خخخ

hoster
August 21st, 2016, 11:27
بهتره بیخیال شید

همراه اول مال سپاه هست

zambi
August 21st, 2016, 11:56
https://195.ict.gov.ir/

cacodemon
August 21st, 2016, 12:20
بهتره بیخیال شید

همراه اول مال سپاه هست

الان یعنی بترسیم؟ =d>

- - - Updated - - -

شکایت ثبت کردم

black.p
August 21st, 2016, 12:20
دوست عزیز کلا دور همراه اولو خط بکش ، واس منم چندین و چندین بار همین اتفاق افتاده ، اگه اینترنت میخوای برو سراغ ایرانسل ، وگرنه همراه اول فقط واس مکالمه خوبه و آنتن دهیش بهتره از ایرانسل هست

iHSG
August 21st, 2016, 12:30
وقتی تو اول مارکتش برنامه های رایگان خارجی رو پولی میذاره تازه منت میذاره که 10 هزار تومان بدید 90 هزار تومان شارژ خرید برنامه بگیرید چه انتظاری دارید؟

cacodemon
August 21st, 2016, 12:40
دوست عزیز کلا دور همراه اولو خط بکش ، واس منم چندین و چندین بار همین اتفاق افتاده ، اگه اینترنت میخوای برو سراغ ایرانسل ، وگرنه همراه اول فقط واس مکالمه خوبه و آنتن دهیش بهتره از ایرانسل هست

دوست من ایرانسل که د ز د واقعی هست
یک بار شارژ مستقیم از سایت خودشون خرید کردم که نیمد تو حساب زنگ زدم گفتیم این شماره تراکنش و شماره پیگیری گفتن چی؟ چه کشکی ؟ گفتم شماره پیگیری برای چیه گفتن هیچی خدافظ :103:

pouryamb
August 21st, 2016, 12:47
کلا سیستم جالبی هست! مثل اینکه رقابت شدیدی سر اینکه کی ***تر هست بینشون وجود داره!
من دیروز شارژ 2 تومنی از آپ (*733#) خریدم به جاش شارژ 5 اومنی فرستاده و از حسابم 5 تومن کم کرد! به همین راحتی 3 تومن بالا کشید.

black.p
August 21st, 2016, 12:47
دوست من ایرانسل که د ز د واقعی هست
یک بار شارژ مستقیم از سایت خودشون خرید کردم که نیمد تو حساب زنگ زدم گفتیم این شماره تراکنش و شماره پیگیری گفتن چی؟ چه کشکی ؟ گفتم شماره پیگیری برای چیه گفتن هیچی خدافظ :103:

:78::))چی بگم والا ، من و اکثرا تمامی افردای که دوست آشنا هستن و تو همین وب هاستینگم هم دیدم از ایرانسل رضایت داشتن البته فقط اینترنتش نه چیز دیگه.
پشتیبانیشون هم که الا ماشالله ،یه بچه 15 ساله ببری بشونی اونجا بیشتر تو رو راهنمایی ، و مشکلت رو حل میکنه . من نمیدونم اینا بر چه اساسی نیرو استخدام میکنن جهت پاسخگویی به ملت !!

iHSG
August 21st, 2016, 12:55
:78::))چی بگم والا ، من و اکثرا تمامی افردای که دوست آشنا هستن و تو همین وب هاستینگم هم دیدم از ایرانسل رضایت داشتن البته فقط اینترنتش نه چیز دیگه.
پشتیبانیشون هم که الا ماشالله ،یه بچه 15 ساله ببری بشونی اونجا بیشتر تو رو راهنمایی ، و مشکلت رو حل میکنه . من نمیدونم اینا بر چه اساسی نیرو استخدام میکنن جهت پاسخگویی به ملت !!

والا ما راضیم همون بچه 15 ساله پاسخ بده حداقل پشتیبانی ایرانسل انقدر اون تلفن گویاش پر حرف و وراجه که 5 دقیقه اول فقط باید صحبت های تکراری که مثلاً درباره طرح ها و جشنواره ها و... خودشون حرف میزنه بشنویم که تازه بعدش بریم تو صف انتظار اپراتور :|

من الان رو نمی دونم اما یادمه قبلاً که رایتل داشتم سریعترین پاسخ رو رایتل میداد تو تماس تلفنی خصوصاً که انقدر محترمانه حرف میزدن و پیگیر مشکل بودن که بعضی اوقات پیش خودم میگفتم آخه چرا برای یه موضوعی که می تونستم سرچ بزنم مزاحم این بیچاره ها شدم :)

ali-rezam
August 21st, 2016, 13:00
از این اتفاقات میوفته
منم قبلا یه بار بسته گرفتم از ساعت 2 تا 10 صبح که از خواب بلند شدم بیشترحجم روزانه ام مصرف شده بود ! با این حال که هم اینترنت قطع بوده و اگر هم دانلودی شده باید از حجم شبانه من کم میشده ! از حجم شبانه 10-20 مگ کم شده بود و بیشتر حجم روزانه رفته بود !

cacodemon
August 21st, 2016, 13:03
از این اتفاقات میوفته
منم قبلا یه بار بسته گرفتم از ساعت 2 تا 10 صبح که از خواب بلند شدم بیشترحجم روزانه ام مصرف شده بود ! با این حال که هم اینترنت قطع بوده و اگر هم دانلودی شده باید از حجم شبانه من کم میشده ! از حجم شبانه 10-20 مگ کم شده بود و بیشتر حجم روزانه رفته بود !

جالبیش اینه طبق قانون خودشون مصرف شبانه از 2 تا 7 صبح هست
تمدید 7:50 اتفاق افتاده و 31 مگ استفاده حجم شبانه زده زده
شاید ساعتاشون خاص ه :106:

خیلی باحالن و..... :-o

Ramin
August 21st, 2016, 13:06
این متن نامه شکایت بنده که برای همراه اول فرستادم

با سلام
امروز در تاریخ 31/5/1395 در ساعت 7 : 50 : 14 تاریخ و ساعت تمدید بسته نوترینو بنده بوده که چند ثانیه بعد من با فرستادن عدد 0 درخواست اعلام مانده اینترنت کردم و از جوابی که اومده متحیر شد
اس ام اس ارسالی اعلام میکنه در تاریخ 1395/5/31 و تا ساعت 7 : 50 : 59 ثانیه (یعنی تنها در 45 ثانیه بعد از فعال شدن بسته جدید من 218 مگ از حجم روزانه و 31 مگ از حجم شبانه استفاده کردم
دو تا سوال پیش میاد
1- ایا شما سرعتی ارائه میدید که تو این 45 ثانیه من میتونم 218 +31 مگ دانلود کنم؟؟؟ 46 مگابیت در ثانبه ؟؟مطمئنن نه!!!
2- مگه قانون شما این نیست که حجم شبانه از 2 تا 7 بامداد حساب میشه؟ پس چطور بسته بنده در ساعت 7 : 50 : 14 تمدید شده و در ساعت 7 : 50 : 59 31 مگ از حجم شبانه استفاده شده؟؟ چطور همچین چیزی ممکن هست؟؟

جز اینه که شما درحال کم فروشی هستید؟
33090

و جوابی که گرفتم:66:

33091

هیچ جا پاسخگو نیستن
یک فرم بلند بالا دارن که بعد پرکردن انواع و اقسام ارور ها روبرو میشید
***ی دیگه معنیش چیه؟

سلام

دوست عزیز بعضاً پیش می آید که در لحظات آخر بسته اینترنتی شما حجمی مصرف می نمایید که این حجم مازاد بر ترافیک شما است اما سیستم در قطع سرویس نت شما تاخیر داشته است. و حساب شما را به مقدار x مگ بدهکار می کند . تنظیمات به صورتی انجام شده است که این بدهکاری از اولین بسته ای که تمدید می کنید در همان لحظات اولیه کسر می شود
به عبارت ساده تر : دیشب و قبل از ساعت 2 شب ترافیک روزانه شما به پایان رسیده است و در فرصت باقیمانده تا ساعت 2 شب نیز بسته در سیستم برای شما در حالت فعال بوده است و در این مدت مقداری مصرف داشته اید (218 مگ) که این میزان در حساب بسته شما بدهکاری ثبت شده است. امروز قبل از ساعت 7 صبح زمانی که تمدید نموده اید 218 مگ از بسته جدید کسر شده است. هر چند این مورد همیشگی نیست و گاها به دلیل تاخیر سیستم همراه اول در تحلیل اطلاعات پیش می آید. 31 مگ ترافیک ترافیک شبانه نیز که حتما قبل از ساعت 7 صبح گوشی شما یا هر وسیله ی دیگری مصرف داشته است.

همچنین در نظر داشته باشید در شبکه 3g و یا 4g مصرف این 100-200 مگ در کمتر از یک دقیقه امری محال نیست ! با توجه به سرعتی که وجود دارد اگر محاسبات دقیق هم داشته باشید این امر کاملاً معمول است

cacodemon
August 21st, 2016, 13:18
سلام

دوست عزیز بعضاً پیش می آید که در لحظات آخر بسته اینترنتی شما حجمی مصرف می نمایید که این حجم مازاد بر ترافیک شما است اما سیستم در قطع سرویس نت شما تاخیر داشته است. و حساب شما را به مقدار x مگ بدهکار می کند . تنظیمات به صورتی انجام شده است که این بدهکاری از اولین بسته ای که تمدید می کنید در همان لحظات اولیه کسر می شود
به عبارت ساده تر : دیشب و قبل از ساعت 2 شب ترافیک روزانه شما به پایان رسیده است و در فرصت باقیمانده تا ساعت 2 شب نیز بسته در سیستم برای شما در حالت فعال بوده است و در این مدت مقداری مصرف داشته اید (218 مگ) که این میزان در حساب بسته شما بدهکاری ثبت شده است. امروز قبل از ساعت 7 صبح زمانی که تمدید نموده اید 218 مگ از بسته جدید کسر شده است. هر چند این مورد همیشگی نیست و گاها به دلیل تاخیر سیستم همراه اول در تحلیل اطلاعات پیش می آید. 31 مگ ترافیک ترافیک شبانه نیز که حتما قبل از ساعت 7 صبح گوشی شما یا هر وسیله ی دیگری مصرف داشته است.

همچنین در نظر داشته باشید در شبکه 3g و یا 4g مصرف این 100-200 مگ در کمتر از یک دقیقه امری محال نیست ! با توجه به سرعتی که وجود دارد اگر محاسبات دقیق هم داشته باشید این امر کاملاً معمول است

سلام
تمدید اتوماتیک هست نه دستی
ساعت 7 : 50 :14 ثانیه تموم میشده در تاریخ امروز 31/5 95 و خودش باید تمدید میشده
و حتی اگر درست هم بفرمایید و حساب بدهی و بستان کاری باشه چطور گفته 31 مگ شبانه 218 روزانه؟
و باز مورد دیگه بنده اس ام اس چند دقیقه قبل تر و دارم که گفته 450 مگ باقی مانده دارم یعنی حسابم از بسته قبلی هنوز 450 مگ دارم

1- پس اینطوری بگم بسته قبلی شارژ داشته
2- قانون همراه اول اینه اگر حجم تموم بشه همون بسته بلا فاصله تمدید میشه
3- قانون همراه اول اینه اگر تایم تموم بشه و انتخاب کرده باشید همون بسته بلافاصله تمدید میشه
4- تمدید در ساعت 7:50 دقیقه بوده پس نباید هیچ مصرف شبانه ای لحاظ میشده
5- اگر سرعت 46 مگابیت و به من نشون بدن رو شبکشون من 218 و قبول میکنم ولی شبانه که اصلا

این مثالی که شما زدید میره توی بحث مصرف آزاد و میاد روی صورت حساب

بولینگ
August 21st, 2016, 18:36
اقا دستت درد نکنه من بخاطر سوبله شدن تعرفه اینترنت تلفن همراهم دیگه جرات نمیکنم از اینترنت گوشیم استفاده کنم سوبله چوبله حساب میکنن واقعا دارن به کجا میرن بی انصافی هم اندازه داره

navid2zp
August 21st, 2016, 18:48

مدارک رو ارسال کنید رسیدگی میشه

cacodemon
August 21st, 2016, 18:56

مدارک رو ارسال کنید رسیدگی میشه
اونو که همون صبح ارسال کردم
بالاخره یه ایمیل هم از همراه اول پیدا کردم به اونم ارسال کردم
تا اینجا فقط نوشتن موبایلتونو بدید تا بررسی کنیم[emoji1] [emoji2]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

cacodemon
August 22nd, 2016, 14:00
سلام
ببینید شما متوجه منظورشون میشید؟

33106

توجه:
1- درسته اس ام اس استعلام خودش دیر میرسه ولی توی همون ساعت دقیقه و ثانیه گزارش و میزنه و من اون ساعت و ملاک قرارداده بودم
2- اگر منظورشون اینه که استفاده بسته قبلی بوده پس باشد شبانه و روزانه عددش بالاتر میبود چون دیگه اخراش بوده
3- اگر منظور اینه که تو این 45 ثانیه مصرف شده و اومده تو بسته که باز بحث سرعت هست برای 218 مگ روزانه و اینکه ساعت اصلا ساعت مصرف شبانه نبوده که 31 مگ حساب کنن

cacodemon
September 26th, 2016, 15:40
همراه اول بالا خره اشتباه خودشو قبول کرد
امروز تماس گرفتن که ما یه بسته 5 گیگ برای رضایت شما بدون محدودیت زمانی استفاده ارسال میکنیم
و خواستن اگر امکانش هست شکایت و تو سامانه 195 ببندن
هرچند کم ولی دیگه حال بحث باهاشونو نداشتم

- - - Updated - - -

همراه اول بالا خره اشتباه خودشو قبول کرد
امروز تماس گرفتن که ما یه بسته 5 گیگ برای رضایت شما بدون محدودیت زمانی استفاده ارسال میکنیم
و خواستن اگر امکانش هست شکایت و تو سامانه 195 ببندن
هرچند کم ولی دیگه حال بحث باهاشونو نداشتم