PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سروش رسانه یا پارس آنلاین؟

iran20host
August 21st, 2016, 00:22
با سلام و عرض ادب<br><br>بنده می خوام سرورم رو کولو کنم تو سروش رسانه من خودم قبلا توی پارس آنلاین بودم و مشکل پکت لاست و قطعی داشت و به همین دلیل سرورم رو می خوام از پارس آنلاین انتقال بدم.<br><br>بخشی از سرور نیز برای سرور گیم و بخشی برای هاستینگ استفاده میشه .<br><br>لطفا کسانی که با سروش رسانه و پارس آنلاین کار کردن نظرشون رو در مورد این دو دیتا سنتر اعلام کنند.<br><br><br><br>با تشکر فراوان

toltek
August 21st, 2016, 00:39
با سلام
مسلماً هر دیتاسنتر مشکلات خودش رو داره و یکسری مشکلات برای همشون یکی هست! مثل پهنای باند ورودی به کشور که برای همشون به یه شکل وارد میشه!
فکر کنم پارس آنلاین الان بد نباشه. برای چند تا مشتری سرویس کولو اونجا راه اندازی کردیم موردی مبنی بر مشکل قطعی و .. نداشتیم به جز هفته ی پیش که دو روز اتک ddos داشتن
اگر هزینه براتون مهم نیست پیشنهاد میکنم برید زیرساخت. اینم بگم خیلی از دوستانی که میگن در زیرساخت کولو دارن در اصل از آسیاتک دارن سرویس می گیرن و خودشون اونجا دسترسی ندارن.

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

iran20host
August 21st, 2016, 00:48
با سلام
مسلماً هر دیتاسنتر مشکلات خودش رو داره و یکسری مشکلات برای همشون یکی هست! مثل پهنای باند ورودی به کشور که برای همشون به یه شکل وارد میشه!
فکر کنم پارس آنلاین الان بد نباشه. برای چند تا مشتری سرویس کولو اونجا راه اندازی کردیم موردی مبنی بر مشکل قطعی و .. نداشتیم به جز هفته ی پیش که دو روز اتک ddos داشتن
اگر هزینه براتون مهم نیست پیشنهاد میکنم برید زیرساخت. اینم بگم خیلی از دوستانی که میگن در زیرساخت کولو دارن در اصل از آسیاتک دارن سرویس می گیرن و خودشون اونجا دسترسی ندارن.

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد
قربان مشکل بنده در پارس آنلاین پکت لاست و قطعی بود و هر چه به دیتاسنتر می گفتم می گفتن مشکلی وجود نداره و لینک ها سالمه براشون از چند سایت معتبر از سرور هام پینگ گرفتم بازم قبول نمی کردند.
نظری راجع به سروش رسانه ندارید؟

toltek
August 21st, 2016, 01:06
قربان مشکل بنده در پارس آنلاین پکت لاست و قطعی بود و هر چه به دیتاسنتر می گفتم می گفتن مشکلی وجود نداره و لینک ها سالمه براشون از چند سایت معتبر از سرور هام پینگ گرفتم بازم قبول نمی کردند.
نظری راجع به سروش رسانه ندارید؟

با سلام
دوست عزیزم کندی شبکه به خاطر اینه که حدود 10 تا روتر فایروال تو شبکشون دارن و ...
در خصوص سروش نیز دوستانی که استفاده کردند راضی بودند. حداقل کمتر از پارس آنلاین توش حرف بوده

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

lemo1996
October 24th, 2016, 14:54
برای مصارف مختلف متفاوت است . برای گیم پارس آنلاین - آسیاتک - زیرساخت مناسب هستند.