PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینماد irnic منقضی شده

mahdi66
August 20th, 2016, 12:54
دیروز نماد اعتماد ایرنیک تموم شده و امروز روی سایتش زده منقضی :39:
دوستانی که ملاکشون برای اعتماد فقط همین نماد هست بهتره فعلا دامنه ir نخرن :d:d:d

OmizbanCo
August 20th, 2016, 13:12
دیروز نماد اعتماد ایرنیک تموم شده و امروز روی سایتش زده منقضی :39:
دوستانی که ملاکشون برای اعتماد فقط همین نماد هست بهتره فعلا دامنه ir نخرن :d:d:d

سلام و درود
چه داشته باشه
چه نداشته باشه مهم نیست
تعداد زیادی دامنه رو ثبت کردن هم خودشون هم نماینده هاشون
مشکلی هم پیش نمیاد
موفق باشید :67:

iHSG
August 20th, 2016, 13:17
الان کل اعتماد من به پژوهشگاه دانش های بنیادی سلب شد چه حیف :d

mahdi66
August 20th, 2016, 13:21
سلام و درود
چه داشته باشه
چه نداشته باشه مهم نیست
تعداد زیادی دامنه رو ثبت کردن هم خودشون هم نماینده هاشون
مشکلی هم پیش نمیاد
موفق باشید :67:

بله شکی نیست که مشکلی پیش نمیاد ایرنیک تنها ثبت کننده دامنه ملی هست
کنایه من به ایرنیک نبود بلکه به اینماد بود که حتی سایتهای دولتی و معروفی مثل ایرنیک هم بهش توجهی نمی کنند
طبق قوانین باید درگاه پرداخت های پرداخت ایرنیک هم لغو شوند و اگه قانونی وضع میشه باید برای همه باشه

OmizbanCo
August 20th, 2016, 13:39
بله شکی نیست که مشکلی پیش نمیاد ایرنیک تنها ثبت کننده دامنه ملی هست
کنایه من به ایرنیک نبود بلکه به اینماد بود که حتی سایتهای دولتی و معروفی مثل ایرنیک هم بهش توجهی نمی کنند
طبق قوانین باید درگاه پرداخت های پرداخت ایرنیک هم لغو شوند و اگه قانونی وضع میشه باید برای همه باشه

امروز یه چیز جالب واسم پیش اومد !
چندتا از اکانت های کاربرا که دیروز و امروز تمدیدشون بود ساپسند شده بود زنگ زدن گفتن درگاه مشکل داره گفتم نه مشکلی نیست تست زدم بعدا با به پرداخت ملت تماس گرفتم گفتن نماد شما منقضی شده !
مشخصات و دادم استعلام گرفتن گفتن مشکل از سمت ما بوده پوزش میخوایم ;;) درگاه رو مجددا فعال کردن برای بنده

کلا به این چیزا توجهی نمیشه در ایران باید یه جوری جیب وزیر و وزرا پر بشه