PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پر بودن سرورهای میزبانی هاست دی ال

deltamusic
August 20th, 2016, 09:13
سلام.بنده میخواستم سایتمو بالا بیارم و به شدت به هاست دی ال اعتقاد دارم که متاسفانه گفتند فعلا سرورهاشون پره و به این زودی میزبانی جدید ندارن.
حالا میدونم جایی مثل هاست دی ال نمیشه.اگر امکان داره یک جایگزین خوب برای من معرفی کنید.ممنون

hostorder
August 20th, 2016, 09:22
اگر خواستید نمونه سایت فیلم پربازید براتون ارسال میکنیم که روی سرورهای ما میزبانی میشند .

deltamusic
August 20th, 2016, 09:24
من نگفتم آفر بدید.گفتم معتبر معرفی شه

almandata
August 20th, 2016, 09:26
اینجا همه خودشو معتبر میدونن(معتبرم هستن)

توقع نداشته باشید کسی بیاد بگه فلانی خوبه

شما سرویس میخواین از دوستان همین جا بگیرید یه فضای بکاپ هم بگیرید اگر اطلاعات از بین رفت بکاپ سایتتون همیشه در دسترس هستش

deltamusic
August 20th, 2016, 09:35
اینجا همه خودشو معتبر میدونن(معتبرم هستن)

توقع نداشته باشید کسی بیاد بگه فلانی خوبه

شما سرویس میخواین از دوستان همین جا بگیرید یه فضای بکاپ هم بگیرید اگر اطلاعات از بین رفت بکاپ سایتتون همیشه در دسترس هستش
سری که درد نمیکنه رو چرا باید بست.
من تجربه دوستان رو خواستم.
مثلا میهن وب هاست ، من ازش راضی نیستم

- - - Updated - - -

بی احترامی نشه،ولی بچه های اینجا حرفه ای نیستن!شما یک سایت شاخص و زیر 200 ایران نام ببرید که میزبانی میشه توسط دوستان

k-pax
August 20th, 2016, 09:35
من خودم قبلا با هاست دی ال کارکردم کیفیت کارشون خیلی خوبه

ما میتونیم بهتون سرویس ارائه بدیم .

اما اگه میخواید جایی معرفی کنم من ایرانسرور پیشنهاد میکنم . یکم گرون میده اما از پشتیبانیشون راضیم ! و سروریسهاشون هم خوبه
قبلا یکم سرور ایرانشون مشکل داشت اما الان بهتر شده !

بی احترامی نشه،ولی بچه های اینجا حرفه ای نیستن!شما یک سایت شاخص و زیر 200 ایران نام ببرید که میزبانی میشه توسط دوستان

تا منظور از حرفه ای بودن چی باشه ! ;)

SirMoein
August 20th, 2016, 09:39
مشهد هاست (http://mashhadhost.com) هم سرویساشون خیلی عالیه
مدت زیادیه مشتریشونم و راضی ام

مینا-صیفی
August 20th, 2016, 09:43
سلام.بنده میخواستم سایتمو بالا بیارم و به شدت به هاست دی ال اعتقاد دارم که متاسفانه گفتند فعلا سرورهاشون پره و به این زودی میزبانی جدید ندارن.
حالا میدونم جایی مثل هاست دی ال نمیشه.اگر امکان داره یک جایگزین خوب برای من معرفی کنید.ممنون
اینو 5.6 ساله میشناسم معتبر هست دامنه ازشون الان 5.6 ساله دارم هاست هم داشتم قبلا که الان ندارم خیلی ولی امنیت و معتبر بودنشون خوبه ما بقی معیار ها را خودتون گفتگو کنید باهاشون و برسی irpowerweb.com

hostorder
August 20th, 2016, 09:48
شتابان هاست
وب داده
سنترال هاستینگ
نت آرام
Irserverco
آنلاین سرورز
آبتین وب
نت افراز
میزبان سایت
یاس آیتی
یک میزبان
این همه هاستینگ خوب هست

fariborz007
August 20th, 2016, 10:00
با سلام ،
بهتون آلماهاست رو پیشنهاد میکنم ، ما خودمون حدود تقریبا" 1 سالی هست ، بدون مشکل باهاشون کار کردیم
در گزینه های بعدی هم نت افزار و هاست ایران هم عالی هستن
موفق باشید

hoster
August 20th, 2016, 10:13

- - - Updated - - -

عزیز قطعا اگه عزیزان این انجمن هم یه هاست 5 گیگ رو به قیمت 70 تومن بدن بهترین کیفیت و بهترین پشتیبانی رو ارائه خواهند داد

OmizbanCo
August 20th, 2016, 10:17
من تجربه دوستان رو خواستم.

- - - Updated - - -

سلام و درود
مستقیم از آسیا تک تهیه کنید
موفق و پیروز باشید

webhosts
August 20th, 2016, 10:35
سلام
بر اساس بیش از 6 سال تجربه ای که دارم ، این سه تا خوب هستند:

irpowerweb.com
almahost.co.uk
faraso.org
yasit.ir

farshid17
August 20th, 2016, 11:05
دوست عزيز هاست دي ال فضا داره اما به نوع حرف زدن ميگه فضا داره يا نه من همين هفته پيش براي يك از دوستام باهاشون چت كردم فضا 30 ترا روي چند هاست بصورت نيمه اسپانسري قبول كردن دوست عزيز هاست دي ال به سما دروغ گفته فضا داره و اينكه اگه اسپانسري مي خواهيد بايد مثلا اگه 10 ترا فضا داريد بايد 80 ترا بايد دانلود در ما داشته باشد تا رايگان بدن هاست رو يا پولي كمي بگيرن
ميتونم نمونه چت رو ارسال كنم خصوصي