PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با گوگل کروم !

djspammer
August 19th, 2016, 12:18
سلام از عنوان تاپیک عذر میخوام چون واقعا اعصابم رو به هم ریخته این گوگل کروم .
همین صبح بخاطر مشکل کروم ویندوز عوض کردم بعدش مشکلی نداشت تا اینکه wampserver رو اجرا کردم دوباره کروم نابود شد (کروم میمیره هیچی رو باز نمیکنه اصلا راست کلیک هم نمیکنه حتی صفحه تنظیمات خودش رو هم باز نمیکنه) برای حل این مشکل خیلی سرچ کردم تنها راه حلی که یافتم اینکه اینطوری اجراش کنم "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" -no-sandbox

خب من بیخیال wampserver شدم system restore کردم مشکل حل شد (یعنی برگشتم به حال قبل از نصب wamp) حالا XAMMP رو نصب کردم بازم وقتی اینو اجرا کردم موقعی که apache اجرا میشه کروم نابود شد :| ... واقعا موندم این چه مشکلی با این apache داره !

کسی تا حالا به این مشکل برخورده ؟
راه حلی چیزی سراغ دارید ؟
در حالت No-sandbox برای همیشه باز کنم مشکل امنیتی نداره ؟ (بعضی سایت ها که باز میکنم یک لحظه صفحه Cmd باز و بسته میشه)

- - - Updated - - -

33078 رحمتیک گوگل کروم

yourhosting
August 19th, 2016, 12:27
چندماه پیش برای من هم همینطور شد مجبور شدیم به waterfox کوچ کنیم :|

djspammer
August 19th, 2016, 12:30
چندماه پیش برای من هم همینطور شد مجبور شدیم به waterfox کوچ کنیم :|

من حتی chromium هم نصب کردم اونم مثل این مرگ مغزی شده در حقیقت من نمیدونم مشکلش با Apache چیه :|

8110829
August 19th, 2016, 12:38
دوست عزیز پیشنهاد بنده firefox

CYCLONER
August 19th, 2016, 12:39
من حتی chromium هم نصب کردم اونم مثل این مرگ مغزی شده در حقیقت من نمیدونم مشکلش با Apache چیه :|

با سلام

فایرفاکس بهتر هست از اون استفاده کنید

emperatoor73
August 19th, 2016, 12:42
من هم همین مشکلات را با کروم داشتم حذفش کردم الان با فایرفاکس کار میکنم

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

djspammer
August 19th, 2016, 14:08
عادت کردم به کروم
و نسبتا کروم سبک تر هست به Firefox مثل اینکه راهی نیست باید no sandbox بیاییم و بسازیم !