PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید قالب html بصورت شریکی

ehsaun_kkt
August 18th, 2016, 19:18
سلام

دوستان بنظرتون اشکالی داره چند نفر بصورت مجازی برای خرید قالبهای فارسی با هم شریک بشند و بعد از خرید به هر کدوم یه نسخه بدیم؟

مثلا یه قالب شرکتی 100 هزار تومان قیمت داره ، ده نفر جمع بشیم و پولمون رو به یکی بدیم و اون قالب رو بخریم و هر کدوم یه نسخه اش رو برداریم.

Milad Khoshdel
August 18th, 2016, 19:42
با سلام

این مورد بستگی به خودتون و البته فروشنده و قوانین فروش قالب داره. ممکنه فروشنده جزء قوانین فروشش ذکر کرده باشه که به طور مثال استفاده از اون قالب فقط توی یک سایت مجازه. به نظر من اگه شروطی مبنی بر تعداد سایت در قوانین فروش قالب نداشته باشن، یعنی شما مجازید روی هر تعداد سایت دلخواه از اون قالب استفاده کنید. البته به شرطی که براتون اهمیتی نداشته باشه که همه اون سایت ها شبیه همدیگه باشن.

iHSG
August 18th, 2016, 20:13
سلام
از نظر من که اشکالی نداره چون اصولاً اکثر سایت های فروش قالب در ایران خودشون قالب رو د.زدی گیر میارن و فقط فارسی و در صورت لزوم راست به چپ میکنن بعدش با قیمتی بالا میذارن برای فروش.
البته از نظر من اگه بتونید نسخه Null شده اون قالب خارجی رو خودتون پیدا و ترجمه کنید خیلی بهتره چون رایگان تموم میشه و خصوصاً متون ترجمه ها بر طبق سلیقه شخصی خودتون هم میشه :)

- - - Updated - - -

البته ناگفته نمونه اکثر این مترجم های قالب ایرانی از عمد اسم خارجی قالب رو به یه اسم ایرانی تغییر میدن که شما نتونید منبع اصلی قالب رو پیدا کنید.

Farid Saadat
August 18th, 2016, 20:15
درود. نه هيچ مشكلى نداره ، فقط اجازه ندارين بفروشينش به بقيه چون شما گردآورنده و طراح نبوديد. ميتونين همتون باهم خريد كنيد و استفاده كنيد. به فروشنده هم ارتباطى نداره ، چون ايشون به يك نفر ميفروشه و اون نفر اختيار داره هر كارى ميخواد بكنه.
ارادتمند. موفق باشيد

ehsaun_kkt
August 18th, 2016, 20:48
از صبح تا الان توی نت دنبال یه قالب شرکتی برای دموی cms ی که دارم میسازم بودم یه قالب بدرد بخور هم پیدا نکردم! به جز چند تا قالب گرون ، چون برای دمو میخوامش ، نمیخوام خرج زیادی کنم ....

ولی بنظر من وقتی چند نفر قبل از خرید با هم شریک بشند برای خرید یه چیزی مجازی (مثلا قالب) همه میتونند یه نسخه اش رو داشته باشند. ولی بعد از خرید دیگه کسی نباید شریک بشه! چون در واقع داری می فروشیش :دی

- - - Updated - - -

البته ناگفته نمونه اکثر این مترجم های قالب ایرانی از عمد اسم خارجی قالب رو به یه اسم ایرانی تغییر میدن که شما نتونید منبع اصلی قالب رو پیدا کنید.

دقیقا!

k-pax
August 18th, 2016, 20:48
بابا قالب html که وب پره و نیازی به خرید نیست .
سایتهای خارجی برخلاف سایتهای ایرانی دموی کامل میزان و راحت میتونید ریپ بزنید
اگه هم قالبتون بوتاستارپ باشه راحت با یه css راستچین میشه

قالب سایت شخصی من روی 5 تا سایت دیگه زدن و اسم خودشون گزاشتن طراح و برنامنویس !