PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش لینک بعد از کلیک روی بنر

iroo
August 17th, 2016, 17:46
سلام و خسته نباشید
من یه سایت دارم که فایل های حجیم چند گیگابایتی رو میذارم واسه دانلود
حالا میخوام تو سایت کلیک یاب Clickyab.com عضو بشم و بنرهاشو بذارم تو سایتم که مقداری از هزینه ها جبران بشه

میخوام بنر کلیک یاب رو بذارم آخر پستم و به مشتری بگم برای دانلود روی همین لینک کلیک کن، بعد اون لینک نمایش داده بشه، آیا راهی هست؟؟

ممنون میشم راهنمائی کنید

k-pax
August 17th, 2016, 19:41
اره با ساتفاده از javascript و css میشه انجامش داد
اما تا جایی که میدونم خلاف قوانین کلیک یاب هستش

البته همه سایتهای کلیکی میگن نباید مشتری مجبور به کلیک کردن بشه ! اگه بفهمن حساب کاربریت و میبندن و هیچی از درامدت رو نمیدن

اگه بخوای توی آرشیو بگردم کدش رو پیدا میکنم برات

iroo
August 17th, 2016, 19:57
اره با ساتفاده از javascript و css میشه انجامش داد
اما تا جایی که میدونم خلاف قوانین کلیک یاب هستش

البته همه سایتهای کلیکی میگن نباید مشتری مجبور به کلیک کردن بشه ! اگه بفهمن حساب کاربریت و میبندن و هیچی از درامدت رو نمیدن

اگه بخوای توی آرشیو بگردم کدش رو پیدا میکنم برات

سلام، بسیار سپاسگذارم
میدونم اونطوری هست قوانینش
حالا ممنونم میشم کدس رو برام بدین، خیلی گشتم نتونستم پیدا کنم
hoka
August 17th, 2016, 23:29
سلام، بسیار سپاسگذارم
میدونم اونطوری هست قوانینش
حالا ممنونم میشم کدس رو برام بدین، خیلی گشتم نتونستم پیدا کنم
عزیز جان جدی بگیر این قضیه رو . ببینن تعداد کلیکت بالاست سایتت رو قبل از واریز صد در صد چک میکنن . چیزی که برای ما هر بار اتفاق میوفته و تازه ما لینک آمارگیر خودمون رو هم برای ارتقاء پلنمون دادیم

T.Toosi
August 18th, 2016, 00:10
برای قرار دادن بنر در سایت، کد جاوا اسکریپت بهتون میدن ؟

iroo
August 18th, 2016, 00:35
عزیز جان جدی بگیر این قضیه رو . ببینن تعداد کلیکت بالاست سایتت رو قبل از واریز صد در صد چک میکنن . چیزی که برای ما هر بار اتفاق میوفته و تازه ما لینک آمارگیر خودمون رو هم برای ارتقاء پلنمون دادیم
میدونم داداش، میدونم
دستت درد نکنه

برای قرار دادن بنر در سایت، کد جاوا اسکریپت بهتون میدن ؟
سلام
بله کد جاوا میدن بهم