PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت نماد به صورت حقیقی یا حقوقی ؟

auuob
August 16th, 2016, 19:26
سلام و وقت بخیر

قصد دریافت نماد اعتماد را دارم. پیشنهاد دوستان برای دریافت نماد ، ثبت نام بصورت حقیقی هست یا حقوقی؟

* شرکت ثبت شده هستیم.

1- اگر از دوستان کسی معایب و مزایای هر کدوم (حقیقی/حقوقی) رو اطلاع دارن ، ممنون میشم راهنمایی کنند.
2- بیشتر به لحاظ مشکلاتی اعم از مالیات و ... که برخی از کاربران انجمن در تاپیک ها اعلام کردند ، دو دل هستیم.
3- همچنین کاربران به کسب و کارهای جدید ، بیشتر به نمادهای حقوقی اعتماد میکنند یا حقیقی؟

ممنون - ارادتمند

Farid Saadat
August 16th, 2016, 19:31
درود. فرقى باهم نميكنن به اون صورت
١- حقوقى : شركت بودنتون به مشترى اثبات ميشه ، حقيقى : فك ميكنم ماليات نداره
٢- ماليات فك ميكنم فقط مال حقوقى باشه ولى مقدارش كم هست تا جايى كه شنيدم ولى بازم اطلاع دقيق در مورد ماليات ها ندارم
٣- تجربه نشون داده بيش از ٩٠٪‏ كاربران ، حتى روى نماد كليك هم نميكنند :) اما فرق زيادى نداره. اما بازم حقوقى بهتره
موفق باشيد

meysam20
August 16th, 2016, 19:57
به نظر من اصلا نگیرید بهتره
هزینه الکی و کلی درد سر های الکی
من خودم شخصا اصلا واسم فرقی نداره !
از کدوم سایت ها خرید کنم
سایت هایی که زیاد زیر ذره بین هستن باید بزارن مثل دیجی کالا که اصلا تاحالا نداشت
جدیدا گزاشته

auuob
August 16th, 2016, 20:44
درود. فرقى باهم نميكنن به اون صورت
١- حقوقى : شركت بودنتون به مشترى اثبات ميشه ، حقيقى : فك ميكنم ماليات نداره
٢- ماليات فك ميكنم فقط مال حقوقى باشه ولى مقدارش كم هست تا جايى كه شنيدم ولى بازم اطلاع دقيق در مورد ماليات ها ندارم
٣- تجربه نشون داده بيش از ٩٠٪‏ كاربران ، حتى روى نماد كليك هم نميكنند :) اما فرق زيادى نداره. اما بازم حقوقى بهتره
موفق باشيد

سلام. ممنون از راهنماییتون. ارادت :53::53:

از کدوم سایت ها خرید کنم
سایت هایی که زیاد زیر ذره بین هستن باید بزارن مثل دیجی کالا که اصلا تاحالا نداشت
جدیدا گزاشته

سلام. تشکر

ولی جهت دریافت درگاه پرداخت مستقیم و سایر مسایل داشتن نماد اعتبار ضروری هست.

k-pax
August 16th, 2016, 21:17
از کدوم سایت ها خرید کنم
جدیدا گزاشته

با این دوستمون مخالفم!

هستند کسایی که به اطر نداشتن نماد خرید نکنند .
یکیش خود من !

درسته هیچی تهش نیست و نماد هم داشته باشه بخوای شکایت کنی کلی دردسر داره اما حداقل یکم خیال مشتری راحت تره
چندین مورد داشتم که مشتری بخاطر نماد خرید نکرده !

تا جایی که من اطلاع دارم اگه بصورت حقوقی ثبت کنید مشمول مالایت بر ارزش افزوده میشد ( تا چند وقت پیش بحثش بود . )
http://www.eanjoman.ir/news.bc?lid=1&id=1221348

اما در کل حقوقی بگیرید ÷یش مشتری اعتبارش بیشتره

auuob
August 16th, 2016, 21:21
با این دوستمون مخالفم!

هستند کسایی که به اطر نداشتن نماد خرید نکنند .
یکیش خود من !

درسته هیچی تهش نیست و نماد هم داشته باشه بخوای شکایت کنی کلی دردسر داره اما حداقل یکم خیال مشتری راحت تره
چندین مورد داشتم که مشتری بخاطر نماد خرید نکرده !

تا جایی که من اطلاع دارم اگه بصورت حقوقی ثبت کنید مشمول مالایت بر ارزش افزوده میشد ( تا چند وقت پیش بحثش بود . )
http://www.eanjoman.ir/news.bc?lid=1&id=1221348

اما در کل حقوقی بگیرید ÷یش مشتری اعتبارش بیشتره

سلام. تشکر :53:

mortezasj
November 4th, 2016, 16:29
از اونجایی که بازدیدکنندگان اصلا نمیفهمم ای نماد حقوقی چیه حقیقی چیه پس چرا حقوقی بگیری عذاب بکشی
فقط کسی فرق این دوتا رو میفهمه که خودش ای نماد گرفته باشه!