PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدمات حرفه ای شبکه های اجتماعی

medianet
August 16th, 2016, 18:34
سلام و عرض ادب

دوستان در حال اماده سازی سرویسی هستم که خدمات شیرینگ و .... در شبکه های اجتماعی رو انجام میدهیم که در زیر اشاره می کنم :
Facebook Likes
Facebook Share
Facebook Followers
Facebook Post Like
FB Post Share
Instagram Followers
Instagram Likes
Twitter Followers
Twitter Tweets
Twitter Retweets
Twitter Favorites
YouTube Subscribe
YouTube Likes
YouTube Favorites
YouTube Views
Google Circles
Google Share
Ask.fm Likes

میخواهم میزان استقبال و علاقه مندی دوستان رو بدونم که میخواهیم این سرویس رو قدرت بالا و اینکه قیمت ویژه توسط تیمی مجرب انجام دهیم
خواهشمند است در صورتی که تمایل دارین برای شرکت یا سایت و... خود از این خدمات استفاده نمایید علاقه مندی خود را اعلام و سفارش خود را رزرو کنید

با تشکر

medianet
August 17th, 2016, 09:10
در صورتی که تمایل دارین برای شرکت یا سایت و... خود از این خدمات استفاده نمایید علاقه مندی خود را اعلام و سفارش خود را رزرو کنید

medianet
August 18th, 2016, 10:54
میخواهم میزان استقبال و علاقه مندی دوستان رو بدونم که میخواهیم این سرویس رو قدرت بالا و اینکه قیمت ویژه توسط تیمی مجرب انجام دهیم
خواهشمند است در صورتی که تمایل دارین برای شرکت یا سایت و... خود از این خدمات استفاده نمایید علاقه مندی خود را اعلام و سفارش خود را رزرو کنید

toltek
August 18th, 2016, 14:17
با سلام
دوست و همکار عزیزم توضیح بدید برای هرکدوم از این کارهاچه خدماتی رو انجام میدید. مثلاً چجوری توی فیسبوک میخواهید پست منتشر کنید؟ یا توی یوتیوب هم همینطور و....
در ضمن پیشنهاد میکنم چند تا پکیج درست کنید و قیمت بذارید. اینجوری مورد استقبال بیشتری قرار می گیرید. اگه درست کار کنید مطمئنم که پیشرفت خیلی خیلی خفنی خواهید داشت

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد