PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیشترین تعداد مشتری را کدام isp دارد؟

UGP.ir
August 16th, 2016, 06:23
سلام
بیشترین تعداد مشتری را کدام isp ایرانی دارد؟
-آسیاتک
-2020
-صبانت
-پارس آنلاین
-شاتل
-پیشگامان
و...

ممنون؟

farshid17
August 16th, 2016, 09:49
سلام
-آسیاتک
-2020
-صبانت
-پارس آنلاین
-شاتل
-پیشگامان
و...

ممنون؟
به نظر بنده اول 2020 دوم شاتل داره بعد اسياتك بعد پارس انلاين بعد صبانت...

almandata
August 16th, 2016, 09:52
الان دوستان نظر بدن زیاد معتبر نیستش !

هیچکس از حریم خصوصی شرکت ها خبر نداره

اما های وب در حال حاضر بالاترین کیفیت رو تو ایران داره !

iHSG
August 16th, 2016, 10:31
دیروز از طریق گوگل برای دانلود یه چیزی وارد سایت soft98.ir شدم که حین دانلود چون سرعتم پایینه و طول میکشه چشمم به بنر بالای سایت خود که نوشته بود "راهنمای اینترنت بهتر" روش کلیک کردم و رفت به سایت ispfy.com
ظاهراً یه سایت برای ارزیابی و نظرسنجی بین ISP های ایرانی ساخته شده اما نمی دونم چرا تو کل سایتش اصلاً ISP به نام مخابرات یا TCT یا کلاً یه همچین چیزی وجود نداره و همش شرکت های خصوصی رو داره فونت سایتش هم خیلی زشته و آدم ترغیب نمیکنه زیاد توش بمونه درباره ISP ها هم تا اون جا که دیدم نمیشه نظری نوشت و فقط میشه میزان رضایت در قبال پولی که میدیم رو با ستاره ها مشخص کنیم.به نظر من که ایده خیلی خوب راه انداختن اما هنوز خیلی جای پیشرفت داره :)

aytayweb
August 16th, 2016, 12:28
بیشترین کاربر رو
2020 مخابرات
اسیاتک
شاتل
های وب
---------
اسیاتک کاربرای خیلی زیادی داره

zartosht
August 16th, 2016, 14:18
سلام
-آسیاتک
-2020
-صبانت
-پارس آنلاین
-شاتل
-پیشگامان
و...

ممنون؟

جواب شما در پست زیر داده شده است ،

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=167888&highlight=

farshid17
August 16th, 2016, 14:21
دوستان بيشترسن مشتري 2020 داره چون كل شهرستان يا روستا كه پوشش اينترنت غير مخابرات ندارن واسه همين بعدش شاتل هست و بعدش اسياتك

Farid Saadat
August 16th, 2016, 14:38
اول مخابرات هست ، بعدش شاتل ، بعد هم پارس انلاين و اسياتك ( در يك حد هستن تقريبا از نظر تعداد مشتريان )

zartosht
August 16th, 2016, 14:43
دوستان گلم ، لطفا spam ارسال نکنید ، جواب دیگر دوستان هم مثل شما بوده بنده لینک صحیح رو ارسال کردم نیازی به ارسال نظر نیست . ممنون

sazsaz
August 16th, 2016, 14:45
مخابرات کاربراش بسیار زیاده
بعدش آسیا تک

k-h
August 16th, 2016, 14:53
درود
من داخل شیراز هستم و رفتم داخل مخابرات تقریبا نصف تجهیزات برای اینترنت برای 2020 بود بعد هم آسیاتک تجهیزات بزرگی داشت دیگه بقیه شرکت ها هم تجهیزاتشون زیاد بزرگ نبود .
چیزی که با چشم دیدم اینجوری بود تقریبا 50 درصد مخابرات و 30 درصد آسیاتک و بقیه شرکت ها هم 20 درصد بودند.

Farid Saadat
August 16th, 2016, 14:55
دوستان گلم ، لطفا spam ارسال نکنید ، جواب دیگر دوستان هم مثل شما بوده بنده لینک صحیح رو ارسال کردم نیازی به ارسال نظر نیست . ممنون
جسارتا ، مديريت هستيد ؟ معنى اسپم رو نميدونيد قربان هنوز. هركسى ميتونه نظر خودشو بيان كنه. ايشون اگر ميخواست نظر جنابعالى رو محور قرار بده ، ميومدن پ.خ ميدادن يا ميگفتن تاپيك يا آدرس بديد. ميخوان همه نظر هاشونو بدن. موفق باشيد

zartosht
August 16th, 2016, 20:03
جسارتا ، مديريت هستيد ؟ معنى اسپم رو نميدونيد قربان هنوز. هركسى ميتونه نظر خودشو بيان كنه. ايشون اگر ميخواست نظر جنابعالى رو محور قرار بده ، ميومدن پ.خ ميدادن يا ميگفتن تاپيك يا آدرس بديد. ميخوان همه نظر هاشونو بدن. موفق باشيد

تاپیک ایشون نظر خواهی نیست ، وقتی منبع درست موجود هست نیازی به نظر خواهی نیست دوست من اعداد و ارقام به صورت صحیح و دقیق موجود هست میتونن با مراجعه به اون تاپیک تعداد دونه دونه ای پی های کل شرکت های ایران رو در بیارن ، حالا شما بیا نظرتو بده