PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید اسکریپت

mchteh
August 16th, 2016, 01:40
عرض سلام وادب
من برای یکی از دوستانم میخوام ی اسکریپتی به قیمت$159.00 رو بخرم سوالم اینه:

این اسکریپت سایت های مختلف ایران طبق معمول رایگان گذاشتن:71:

خوشبختانه اسکریپت از زبان فارسی و راست چین پشتیبانی میکنه
اما سوالم اینه بنظرتون اورجینال بخرمش بهتره یا همین دانلود کنم بدم دوستان باگ یابی کنند و اگ لاینسسی داره(ک فک کنم داشته باشه)غیرفعال کنند؟؟؟؟؟
این سوال پرسیدم چون خرید از سایت خارجی اونم بااین وضعیت تحریم و روابطشون باایران یکم ریسکه وگرنه از لحاظ قیمتی فک نکنم اختلافی داشته باشن

http://eduexpression.com/demo/
سپاس

Farid Saadat
August 16th, 2016, 10:09
فكر ميكنم رايگان دانلود كنيد و بديد به يك كار بلد تا مشكل رو حل كنه به نفعتون باشه

iroo
August 16th, 2016, 10:26
لایسنس دار بخر خیالت راحت باشه

sitetheme
August 16th, 2016, 13:45
درود، از دیدگاه من اسکریپت رو با لایسنس خریداری کنید؛ اعتمادی به نسخه رایگان نیست و همچنین رفع کاستی های اسکریپت رایگان هم هزینه بیشتری می‌خواهد و هم یک شخص کاربلد.. با خیالت راحت نسخه قانونیشو بگییرید..
بامهر

mchteh
August 16th, 2016, 18:51
دوستان ممنون از راهنماییتون
منم دوست دارم بخاطر کپی رایت و...همون لاینسس دار بخرم ولی تو این چند سال چندسالی برام پیش اومده ک ازسایتای خارجی خرید کردم و بعد خرید فایلی بهم ندادن یا گفتن شما تو تحریمید و...یا بهونه های مختلف سرهمون یکم میترسم باز این قضیه تکرارشه
راهی مد نظرتون هست؟؟؟
بعدش نسخه رایگانش مشکلش اینه اولا باید لاینسس از ریشه غیرفعال شه دوما کامل باگ یابی شه و...که معمولا هیچکی درست این کارارو انجام نمیده فقط پول میگیرن کارداغون تحویل میدن البته قصد توهین ندارم این حرفا براساس تجربه چندسالم میزنم

fanix
August 16th, 2016, 18:58
فکر نمیکنم کشور هند با ایران مشکلی داشته باشه

پیشنهاد میکنم لایسنس دار تهیه کنید تا در صورت وجود مشکل با پشتیبانی خودشون مشکل رو حل کنید

mchteh
August 16th, 2016, 19:03
فکر نمیکنم کشور هند با ایران مشکلی داشته باشه

پیشنهاد میکنم لایسنس دار تهیه کنید تا در صورت وجود مشکل با پشتیبانی خودشون مشکل رو حل کنید

بطور کلی گفتم

من نه زبانم خوبه نه حساب خارجی دارم باید از الان دوباره بگردم اینجا ببینم کی برام انجام میده
دوباره شخص قابل اعتمادئ پیدا کردن اینجا ی بحث دیگس

پس برم اول نسخه رایگانشو نصب کنم ی نگاه مجدد ب همه جاش بندازم خیالم راحت شه