PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم سرویس ارائه دهنده اینترنت ؟؟

black.p
August 15th, 2016, 17:49
سلام خدمت عزیزان

به نظر شما دوستان، کدوم یکی از این شرکت ها جهت گرفتن نت adsl مناسب هستند ؟

های وب یا آسیاتک

چه از لحاظ قیمت و چه کیفیت ، اون چیزی که بیشتر برای بنده مهم هست کیفیت و سرعت دریافت هست.

لطفا دوستانی که از این شرکت ها یا شرکت های دیگه که سرویس گرفتن اعلام بفرماین که کدومشون از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب هستن.

Farid Saadat
August 15th, 2016, 18:37
درود. بين اين دو شركت ، هاى وب رو پيشنهاد ميكنم ، كيفيت مناسبى داره. با اسياتك هم طولانى مدت كار نكردم و در حد وب باز كردن بوده ولى به خوبى هاى وب نبوده. اما چون با اكثر شركت ها كار كردم ، به شخصه پيشنهادم پارس آنلاين هست. خودم كه قبلا ٢ سال با اين شركت كار ميكردم. بعد به مدت يك سال شاتل گرفتم كه واقعا بدترين تجربه بنده بود. ولى پارس آنلاين ، تا به حال هيييچ مشكلى نديدم بنده. فقط همون ٢-٣ سال پيش ، به دليل اينكه ميخواستن زيرساخت هاى ١٦ مگابيت رو اوكى كنن ، قطعى زياد بود ولى اولين شركت بوده كه ١٦ مگابيت آورد و بعد از اون هم پشيمون شدم كه خطم رو تخليه كرده بودم :) خلاصه كنم : پيشنهاد من پارس آنلاين هست

CYCLONER
August 15th, 2016, 18:38
با سلام

بنده 3 ماه هست از های وب استفاده می کنم خیلی خوبه توصیه می کنم استفاده کنید

kiava
August 15th, 2016, 18:42
سلام خدمت عزیزان

به نظر شما دوستان، کدوم یکی از این شرکت ها جهت گرفتن نت adsl مناسب هستند ؟

های وب یا آسیاتک

چه از لحاظ قیمت و چه کیفیت ، اون چیزی که بیشتر برای بنده مهم هست کیفیت و سرعت دریافت هست.

لطفا دوستانی که از این شرکت ها یا شرکت های دیگه که سرویس گرفتن اعلام بفرماین که کدومشون از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب هستن.

دوست عزیز ببینید هردو خوب هستن بستگی داره ممکنه از اسیاتک بگیرید و قطعی داشته باشید ولی قطعی ها دلیل های خاص خودشو داره دور بودن از مناطق مخابرات یا خرابی سیم و یا سر خط خراب بودن و غیره .... اسیاتک پیشنهاد میکنم سرعت هاش خوبه ولی باز میگم بستگی به فاصله شما تا مرکز داره :x

iHSG
August 15th, 2016, 22:55
های تک :d
های وب رو نمی دونم ولی آسیاتک جدیداً خیلی قطعی داره.

meysam021
August 15th, 2016, 23:11
ما در دفتر کار از 3 شرکت اینترنتی سرویس داریم

1- مخابرات
2- پارس آنلاین
3- اسیا تک

1- مخابرات : سرعت پایین مناسب برای افرادی که استفاده معمولی دارند و قیمت مناسب میخواهند
2- پارس آنلاین : از همه نظر عالی (قیمت-سرعت-پشتیبانی)
3- اسیا تک : سرعت متوسط - قطعی زیاد

black.p
August 15th, 2016, 23:36
ما در دفتر کار از 3 شرکت اینترنتی سرویس داریم

1- مخابرات
2- پارس آنلاین
3- اسیا تک

1- مخابرات : سرعت پایین مناسب برای افرادی که استفاده معمولی دارند و قیمت مناسب میخواهند
2- پارس آنلاین : از همه نظر عالی (قیمت-سرعت-پشتیبانی)
3- اسیا تک : سرعت متوسط - قطعی زیاد

درود. بين اين دو شركت ، هاى وب رو پيشنهاد ميكنم ، كيفيت مناسبى داره. با اسياتك هم طولانى مدت كار نكردم و در حد وب باز كردن بوده ولى به خوبى هاى وب نبوده. اما چون با اكثر شركت ها كار كردم ، به شخصه پيشنهادم پارس آنلاين هست. خودم كه قبلا ٢ سال با اين شركت كار ميكردم. بعد به مدت يك سال شاتل گرفتم كه واقعا بدترين تجربه بنده بود. ولى پارس آنلاين ، تا به حال هيييچ مشكلى نديدم بنده. فقط همون ٢-٣ سال پيش ، به دليل اينكه ميخواستن زيرساخت هاى ١٦ مگابيت رو اوكى كنن ، قطعى زياد بود ولى اولين شركت بوده كه ١٦ مگابيت آورد و بعد از اون هم پشيمون شدم كه خطم رو تخليه كرده بودم :) خلاصه كنم : پيشنهاد من پارس آنلاين هست

خب در رابطه با پارس آنلاین :
چه سرعتی گرفتید ؟ و حداکثر سرعت دانلودتون چقدره ؟
از لحاظ پینگ به سرور های گوگل در چه وضعیتین ؟ زیر 100 ms هستن ؟

FeriTo
August 16th, 2016, 00:03
درود
نزدیک به 2 سال هست که های وب دارم .خوبه اگه خط نویز نداشته باشه .
در کل قیمت های خوبی هم داره

Farid Saadat
August 16th, 2016, 01:00
خب در رابطه با پارس آنلاین :
چه سرعتی گرفتید ؟ و حداکثر سرعت دانلودتون چقدره ؟
از لحاظ پینگ به سرور های گوگل در چه وضعیتین ؟ زیر 100 ms هستن ؟
من تو جشنواره سرعت ٢ مگ گرفتم. سرعت هم اينطورى بگم بهتره : شاتل داشتم ، ميگفت خط من ١ مگ بيشتر نميكشه. پارس گرفتم ، سرعتم واسه جلوگيرى از قطعى ، رو ٢ مگ بسته شده كه له درخواست خودم بوده براى حفظ كيفيت ( اينا رو گفتم واسه اينكه بدونين خطم بيشتر نميكشه ) ( قطعى هم الان مودم بنده دقيقا ١٥ روزه كه خاموش نشده و حتى يك ثانيه قطعى نداشتم ). سرعت دانلود با سرويس شاتل ، خيلى كه خوب ميشد ١٦٠ كيلوبايت ، با پرس انلاين ، بين ١٩٠ تا ٢٦٠ متغير هست. يعنى مينيموم پارس انلاين ، از ماكزيموم شاتل بيشتره و تنها مشكلش اينه كه ٢ تا ٧ صبح رايگان نداره و فقط يك سوم حساب ميكنه.
پينگ به گوگل هم در همين ثانيه ، حدود ١٥٠ ميلى ثانيه هست كه اگر مودم خاموش روشن كنم ، قطعا زير ٩٠ ميشه

black.p
August 16th, 2016, 01:06
من تو جشنواره سرعت ٢ مگ گرفتم. سرعت هم اينطورى بگم بهتره : شاتل داشتم ، ميگفت خط من ١ مگ بيشتر نميكشه. پارس گرفتم ، سرعتم واسه جلوگيرى از قطعى ، رو ٢ مگ بسته شده كه له درخواست خودم بوده براى حفظ كيفيت ( اينا رو گفتم واسه اينكه بدونين خطم بيشتر نميكشه ) ( قطعى هم الان مودم بنده دقيقا ١٥ روزه كه خاموش نشده و حتى يك ثانيه قطعى نداشتم ). سرعت دانلود با سرويس شاتل ، خيلى كه خوب ميشد ١٦٠ كيلوبايت ، با پرس انلاين ، بين ١٩٠ تا ٢٦٠ متغير هست. يعنى مينيموم پارس انلاين ، از ماكزيموم شاتل بيشتره و تنها مشكلش اينه كه ٢ تا ٧ صبح رايگان نداره و فقط يك سوم حساب ميكنه.
پينگ به گوگل هم در همين ثانيه ، حدود ١٥٠ ميلى ثانيه هست كه اگر مودم خاموش روشن كنم ، قطعا زير ٩٠ ميشه

اینطوری مثل مخابرات هست خب ، چه فرقی کرد پارس آنلاین با مخابرات
منم مخابرات داشتم قبلا 2 مگ با 220 دان میکردم و پینگ هم همین حدود 130 بود،ولی قطعی زیاد داشت یهو وسط یه کار مهمی میدیدی نت پرید !!:106:
ولی باز میگید که 15 روزه حتی یه ثانیه هم قطعی نداشتید خوبه

Farid Saadat
August 16th, 2016, 01:30
اینطوری مثل مخابرات هست خب ، چه فرقی کرد پارس آنلاین با مخابرات
منم مخابرات داشتم قبلا 2 مگ با 220 دان میکردم و پینگ هم همین حدود 130 بود،ولی قطعی زیاد داشت یهو وسط یه کار مهمی میدیدی نت پرید !!:106:
ولی باز میگید که 15 روزه حتی یه ثانیه هم قطعی نداشتید خوبه
قربان ، عرض كردم كه خطم نميكشه بيشتر. با شاتل سرعت ١٦٠ بود. سرعت پارس انلاين مطمئن باشين از همه جا بهتره. من ٣ تا از دوستام پارس دارن ، سرعت دانلود ١.٨ مگ تا ٢ مگ هست. من چون خطم نميكشه اينطوريه. قطعى كه تقريبا ٠ هست. شايد ماهى ١٠ دقيقه كه اونم بخاطر زيرساخت هستش

- - - Updated - - -

در مورد پينگ هم ، الان تايمى هست كه مردم دارن حجوم ميارن براى دانلود و سرعت يك مقدار خيلى كمى كمتر ميشه. + عرض كردم ١٥ روزه مودم خاموش نشده ! يعنى در ضعيف ترين كيفيت ممكن اين پينگ رو دارم

black.p
August 16th, 2016, 05:13
قربان ، عرض كردم كه خطم نميكشه بيشتر. با شاتل سرعت ١٦٠ بود. سرعت پارس انلاين مطمئن باشين از همه جا بهتره. من ٣ تا از دوستام پارس دارن ، سرعت دانلود ١.٨ مگ تا ٢ مگ هست. من چون خطم نميكشه اينطوريه. قطعى كه تقريبا ٠ هست. شايد ماهى ١٠ دقيقه كه اونم بخاطر زيرساخت هستش

- - - Updated - - -

در مورد پينگ هم ، الان تايمى هست كه مردم دارن حجوم ميارن براى دانلود و سرعت يك مقدار خيلى كمى كمتر ميشه. + عرض كردم ١٥ روزه مودم خاموش نشده ! يعنى در ضعيف ترين كيفيت ممكن اين پينگ رو دارم

درسته ،پس اگه اینطوری باشه عالیه:113::x

iHSG
August 16th, 2016, 08:59

- - - updated - - -

خط منم طبق گفته آسیاتک حداکثر تا 2 مگ بیشتر نمیکشه اما رو آسیاتک سرعت دانلود واقعیم با idm همیشه کمتر از 200 کیلوبایت هستش ولی وقتی با همین خط رو پارس آنلاین و سرویس 256 نامحدودش (البته چند سال پیش الان از نامحدود هاش خبری ندارم) بودم سرعت دانلود واقعیم در idm همیشه بالاتر از 300 کیلوبایت بود و هیچ قطعی هم نداشتم فقط تو پارس آنلاین مشکل mtu داشتم که برای باز شدن یه سری سایت ها باید mtu مودم رو تغییر میدادم دوباره برای یه سری سایت های دیگه تغییر میدادم.

Farid Saadat
August 16th, 2016, 09:58
خط منم طبق گفته آسیاتک حداکثر تا 2 مگ بیشتر نمیکشه اما رو آسیاتک سرعت دانلود واقعیم با idm همیشه کمتر از 200 کیلوبایت هستش ولی وقتی با همین خط رو پارس آنلاین و سرویس 256 نامحدودش (البته چند سال پیش الان از نامحدود هاش خبری ندارم) بودم سرعت دانلود واقعیم در idm همیشه بالاتر از 300 کیلوبایت بود و هیچ قطعی هم نداشتم فقط تو پارس آنلاین مشکل mtu داشتم که برای باز شدن یه سری سایت ها باید mtu مودم رو تغییر میدادم دوباره برای یه سری سایت های دیگه تغییر میدادم.
دقيقا. منم شاتل ميگفت ١ مگ ، ميگفتم ٢ مگ كن ميگفت كيفيت كم ميشه ميگفتم عيب نداره ميگفت باشه ولى تغيير نميداد ولى پارس آنلاين واقعا بلدن پشتيبان هاش و ميدونن چه كار كنن تا بهترين كيفيت رو به ادم بدن. اگر فقط شبا رايگان بود هيچ عيبى نميشد گرفت

مینا-صیفی
August 16th, 2016, 11:38
اسیاتک 5 سالی میشه دارم متوسط هست و راضی منو نگر داشته .

vahid13713
August 16th, 2016, 11:41
ایرانسل رو هم فرتموش نکنید 5 گیگ رو بهتون میده 3 تومن فقط صبح ساعت 6 تا 12

razmjo
August 16th, 2016, 11:42
هیچکدوم
پارس آنلاین رو پیشنهاد میدم از همه بهتره

black.p
August 16th, 2016, 11:53
ایرانسل رو هم فرتموش نکنید 5 گیگ رو بهتون میده 3 تومن فقط صبح ساعت 6 تا 12

اتفاقا الان با ایرانسل وصلم ، پینگ بسیار عالی زیر 80 میلی ثانیه ولی سرعت دانلود تا ظهر میشه زیر 100 کیلو بیت میشه 8-}

vahid13713
August 16th, 2016, 11:57
اتفاقا الان با ایرانسل وصلم ، پینگ بسیار عالی زیر 80 میلی ثانیه ولی سرعت دانلود تا ظهر میشه زیر 100 کیلو بیت میشه 8-}
سیمکارتت 4 جی هست اگه باشه سرعتش برا وبگردی خوبه مثلا من تو 3 ساعت 7 گیگ جابجا کردم باهاش

black.p
August 16th, 2016, 12:12
سیمکارتت 4 جی هست اگه باشه سرعتش برا وبگردی خوبه مثلا من تو 3 ساعت 7 گیگ جابجا کردم باهاش

3 جی هست ولی باز من موندم چطور پینگش اینطوری خوبه ! با مخابرات من اینطوری پینگی نداشتم ، سرعتش هم که وقتی مشکلی وجود نداشته باشه من حتی شب ها تا 1 مگابیت بر ثانیه هم دانلود کردم باهاش
ولی میخام adsl بگیرم که ثابت باشه به هر حال این نوع اتصال پایدار نیست بالا پایین داره ، قطعی هم داره.ممنون از نظرت:53:

مینا-صیفی
August 16th, 2016, 16:04
3 جی هست ولی باز من موندم چطور پینگش اینطوری خوبه ! با مخابرات من اینطوری پینگی نداشتم ، سرعتش هم که وقتی مشکلی وجود نداشته باشه من حتی شب ها تا 1 مگابیت بر ثانیه هم دانلود کردم باهاش
ولی میخام adsl بگیرم که ثابت باشه به هر حال این نوع اتصال پایدار نیست بالا پایین داره ، قطعی هم داره.ممنون از نظرت:53:
ایرانسل در 25 شهر الان اینترنت TD LTE ثابت راه اندازی کرده مودم بی سیم داره که ثابت برای خانگی هستش سرعت فوق العاده این نسل جدید و تکنولوژی جدید در کشور هست TD LTE ثابت که جایگزین adsl نسل قدیم و نسل سوخته در اینده خواهد شد .