PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع مشکل همراه هزینه

speednet
August 15th, 2016, 14:17
سلام
چندیستکه بندی وقتی سرور عوض میکنم و سایت ورد پرسی روش منتقل میکنم وقتی روی بخشی کلیک میکنم ریدایرکت میشه به صفحه اصلی یا به هر صفحه ، هر کسی میتونه مشکل بگه با هزینه مشکلی ندارم عزیزان دقت کنید من میخوام مشکل بدونم و برای کانفینگ سرور ورد پرس اینجور چیزا پست نزدم

Z.eus
August 15th, 2016, 14:23
درود؛

لطفا در صورت تمایل، مشخصات اکانت هاست سایتی که با این مشکل مواجه است را برای بنده ارسال نمایید تا بررسی شود.

با تشکر.

p2m
August 15th, 2016, 14:24
دسترسی بدید بررسی کنیم

T.Toosi
August 15th, 2016, 14:34
دلایل زیادی میتواند داشته باشد که باید چک شود، ابتدا تمام پلاگین ها را غیرفعال کنید سپس قالب دیفالت وردپرس را فعال کنید، htaccess را پاک کنید سپس به تنظیمات/پیوند های یکتا سپس بروی ذخیره کلیک کنید که htaccess دیفالت ساخته شود، اگر بازم درست نشد گزینه بعدی فایل های core وردپرس است، پوشه wp-content را نگه دارید و پوشه های wp-include و wp-admin را پاک و جایگزین کنید، اگر بازم درست نشد گزینه بعدی تنظیمات سرور و .. هست.

peym@n
August 15th, 2016, 14:43
درود
در تماس باشبد
https://my.parswebhost.net

novinvps.com
August 15th, 2016, 15:04
سلام
چندیستکه بندی وقتی سرور عوض میکنم و سایت ورد پرسی روش منتقل میکنم وقتی روی بخشی کلیک میکنم ریدایرکت میشه به صفحه اصلی یا به هر صفحه ، هر کسی میتونه مشکل بگه با هزینه مشکلی ندارم عزیزان دقت کنید من میخوام مشکل بدونم و برای کانفینگ سرور ورد پرس اینجور چیزا پست نزدم

سلام
با ۶ سال سابقه ی فعالیت در خدمتتون هستیم
با ما در تماس باشید
sales@novinvps.com

kiava
August 15th, 2016, 19:00
شماره بنده تلگرام داره اطلاعات بدید برسی کنم اگر رفع شد نیازی به هزینه نیست :x

speednet
August 15th, 2016, 20:00
دلایل زیادی میتواند داشته باشد که باید چک شود، ابتدا تمام پلاگین ها را غیرفعال کنید سپس قالب دیفالت وردپرس را فعال کنید، htaccess را پاک کنید سپس به تنظیمات/پیوند های یکتا سپس بروی ذخیره کلیک کنید که htaccess دیفالت ساخته شود، اگر بازم درست نشد گزینه بعدی فایل های core وردپرس است، پوشه wp-content را نگه دارید و پوشه های wp-include و wp-admin را پاک و جایگزین کنید، اگر بازم درست نشد گزینه بعدی تنظیمات سرور و .. هست.

سلام
اسکایپ پیام دادم ج ندادین لطفا در صورت امکان تلگرام لطف کنید
ممنون