PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال دامنه از یک شناسه به شناسه دیگر

M_Piyer
August 15th, 2016, 13:03
سلام , من یک دامنه را از دوستم گرفتم , بعد میخواد دامنه رو بفرسته به شناسه نیک خودم

کاراشو داریم انجام میدیم
الان در حالت انتظار تایید هستش

چقدر طول میکشه تایید کنن و بفرستن؟

DEFALT
August 15th, 2016, 13:06
درود ، دوست عزیز منظورتون این هست انتقال کنید ؟

هزینه انتقال 8000 تومان می باشد که میتونید انتقال بدید و در گوگل سرچ کنید به نتیجه میرسید .

+ دامنه را از 6 ساعت تا 72 ساعت طول میکشد تایید کنند .

+ پ.ن : اگر دامنه مد نظر در روز غیرتعطیل باشد تا ظهر یا عصر تایید میکنند .

موفق باشید .

k-pax
August 15th, 2016, 13:10
سلام , من یک دامنه را از دوستم گرفتم , بعد میخواد دامنه رو بفرسته به شناسه نیک خودم

کاراشو داریم انجام میدیم
الان در حالت انتظار تایید هستش

چقدر طول میکشه تایید کنن و بفرستن؟

بعد از تایید باید نامه تعهد رو امضا و آپلود کنید .

اگه همه چی به موقعه و سریع انجام بدید توی یه روز میتونید انتقال بدید .

tegra
August 15th, 2016, 13:15
برای انتقال دامنه کافی است اول شناسه نیک به نام خود ثبت کن کد انتقال دامنه را از صاحب شناسه ای که دامنه با آن ثبت شده است بگیرید. و سپس به یکی از شرکت هایی که امور دامنه را انجام می دهند درخواست انتقال دامنه دهید که شناسه نیک خودت و صاحب قبلی دامنه و کد انتقال را به آن شرکت بده

اما برای انتقال از صاحب دامنه مدارک زیر نیاز است
اسکن کارت ملی ، کد انتقال دامنه ، اسکن فرم تعهد نامه که پر کردید که این فرم توسط خود نیک برای صاحب دامنه ارسال می شود همچنین به محضی که در خواست انتقال دامنه به نیک داده اید نیک یک پیام به شناسه اول ارسال می کند که صاحب آن شناسه باید تایید کند همچنین مبلغ 8000 تومان هم در پنل شناسه دوم هم باید شارژ کنید.

مدت زمان انتقال دامنه حداکثر 15 روز طول می کشد در صورتی که در 7 روز اول مدارک که می خواهد ارسال کنید عمل انتقال دامنه لغو می شود و هزینه بازگشت داده نمی شود.

M_Piyer
August 16th, 2016, 15:30
درخواست انتقال دامنه "atlaswow.ir" منقضی شده است.

سلام این پیام برام فرستاده شد
چیکار کنم:(

a.e
August 16th, 2016, 16:03

با سلام و عرض ادب

پس از ثبت درخواست مدارک مورد نیاز را ارسال فرمودید؟

k-pax
August 16th, 2016, 16:10

تا جایی که یادم هست سه روز بعد از تایید رمز انتقال باید مدارک و تعهد کتبی رو آپلود کنید وگرنه منقضی میشه !

دوبراه درخواست بدید تا بهتون رمز انتقال بده ! و گیذرنده هم باید دوباره عملایتش رو انجام بده

M_Piyer
August 16th, 2016, 16:11
با سلام و عرض ادب

پس از ثبت درخواست مدارک مورد نیاز را ارسال فرمودید؟

سلام با اکانتی که انتقال دادم باید بفرستم؟ و چه مدارکی