PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرورهای تلگرام در راه ایران

اشکان
August 14th, 2016, 12:52
مدیرعامل افرانت: تلگرام، در حال مذاکره با افرانت برای انتقال سرورهای خود به ایران و استفاده از بستر سروری افرانت است.
این مذاکرات در حال انجام است و به زودی نهایی می‌شود
منبع: فارس

پ.ن : برنامه جایگزین چی هست ، بریم رو برنامه جدید؟
پ.ن : دوستان ی برنامه پیدا کنید ، بعدش بوسیله هشتگ #از_تلگرام_استفاده_نکنیم مردم رو به این حرکت دعوت کنیم :|

pamenary
August 14th, 2016, 13:08
مدیرعامل افرانت: تلگرام، در حال مذاکره با افرانت برای انتقال سرورهای خود به ایران و استفاده از بستر سروری افرانت است.

پ.ن : دوستان ی برنامه پیدا کنید ، بعدش بوسیله هشتگ #از_تلگرام_استفاده_نکنیم مردم رو به این حرکت دعوت کنیم :|

از سیگنال استفاده کن

Hi Data
August 14th, 2016, 13:31
همیشه افرادی هستن که هر کاری بخواد انجام بشه ساز مخالف بزنن... تو همه زمینه ها :)

به هر حال اگه افرا نت میتونه آپتایم و کلیه امکانات رو تامین کنه، چرا که نه؟! روی همین تلگرام میمونیم و خواهیم موند...

peym@n
August 14th, 2016, 13:33
درود
بزرگوار ایران,تلگرام؟

- - - Updated - - -

[QUOTE=اشکان;1565619]مدیرعامل افرانت: تلگرام، در حال مذاکره با افرانت برای انتقال سرورهای خود به ایران و استفاده از بستر سروری افرانت است.

همون لاین قبلی رو عشقه :)

OmizbanCo
August 14th, 2016, 13:36
همیشه افرادی هستن که هر کاری بخواد انجام بشه ساز مخالف بزنن... تو همه زمینه ها :)

به هر حال اگه نت افراز میتونه آپتایم و کلیه امکانات رو تامین کنه، چرا که نه؟! روی همین تلگرام میمونیم و خواهیم موند...

درود
نت افراز نه !
افرا نت !
موفق باشید

navid2zp
August 14th, 2016, 13:36
همین چند روز پیش نتایج کنکور اعلام شد
و طبق معمول سرور ها به مشکل خوردند
حالا فکر کنید تلگرام قرار هست روی سرور های ایران میزبانی بشه با شرایطی بسیار سخت تر
خدا بخیر کنه
بنده خدا مدیرش حالا هی باید توییت کنه که الان سرور ها بالا میان و مشکل ح میشه

Hi Data
August 14th, 2016, 13:39
درود
نت افراز نه !
افرا نت !
موفق باشید
اشتباه تایپی بود

OmizbanCo
August 14th, 2016, 13:39

سلام و درود
افرا نت شرکت و دیتاسنتر بزرگی هست بیشتر سایت های سازمان های دولتی و مختلف رو میزبانی میکنه و تا حالا مشکلی نبوده شاید تلگرام هم برای رفاه حال کاربراش و افزایش سرعت داره این کار رو انجام میده همینطور که میدونید حدودا 90 درصد کاربرانش ایرانی هستن
موفق باشید

alicpk
August 14th, 2016, 13:40
ایران اگه دستش به سرورهای تلگرام برسه تمام اطلاعات مردم توسط اطلاعات برداشته میشه
در صورتی که این اتفاق بیفته من سریع تلگرام حذف میکنم

Hi Data
August 14th, 2016, 13:43
ایران اگه دستش به سرورهای تلگرام برسه تمام اطلاعات مردم توسط اطلاعات برداشته میشه

اگر بخوان اطلاعات تمامی مردم رو بردارن، فکر میکنید چقدر میشه؟! یا اینکه آدم بیکار دارن میخوان بزارن پای چت های شما؟

فکر میکنید همین الانش نمیتونن به چت هاتون دسترسی داشته باشن؟!

OmizbanCo
August 14th, 2016, 13:45

دوست عزیز فک کنم چند وقت پیش شاهد ***** تلگرام بودید ! فک میکنید چجوری رفع شد ؟اومدن پیگیری کردن ؟نه یه دسترسی کامل به پلیس فتا دادن همین الان هم دسترسی دارن و بخوان هر شخص و شماره ای رو اطلاعاتشو در میارن

keyhan7
August 14th, 2016, 13:48
دقیقا فایده این کار که سرورو به ایران انتقال بدن چیه؟

mehrangta
August 14th, 2016, 13:55
حیف شد مسنجر خوبی بود

mizban97
August 14th, 2016, 13:56
دقیقا فایده این کار که سرورو به ایران انتقال بدن چیه؟

سلام
افزایش سرعت

اشکان
August 14th, 2016, 14:06
اگر بخوان اطلاعات تمامی مردم رو بردارن، فکر میکنید چقدر میشه؟! یا اینکه آدم بیکار دارن میخوان بزارن پای چت های شما؟

فکر میکنید همین الانش نمیتونن به چت هاتون دسترسی داشته باشن؟!
وای خدا واقعا تعجب می کنم می گید فایده این چیه ، ایرادش چیه
یعنی بنظرتون اطلاعات براش خرید هارد اکسترنال سخته که می گید این همه فضا؟:|
نیازی نیست بشینن همه مطالب رو بخونن که ، کافیه بوسیله برنامه کلمات خاص رو تعیین کنن تا چت های خاص بالا بیاد ، از فردا شاهد دستگیری ها گسترده خواهیم بود ، همون طور که بلافاصله بعد از هک تلگرام که هفته پیش رخ داد مدیر 6 کانال تلگرام شناسایی و دستگیر شدن
یعنی واقعا ایران بخاطر سرعت و راحتی ما کاری انجام داده که این دومیش باشه؟اونم تو اینترنت؟
تمام این موارد بالا رو + اعمال *****ینگ هوشمند که بسیار ساده تر میشه اینطوری براشون به راحتی امکان پذیر شد و از فردا مثل اینستگرام شاهد *****ینگ هوشمند در تلگرام هم خواهیم بود
برنامه ی خوبی بود اما به قول اون دوستمون باید بریم سیگنال چون بسیار برنامه ی قوی و امنی هستش

پ.ن : من حاظرم اطلاعاتم + اطلاعات شخصی و خصصوصی دست تمام سازمان های اطلاعاتی دنیا از جمله mi6 , cia , kgb و مو3اد بیوفته اما دست ایران نباشه :|

keyhan7
August 14th, 2016, 14:07
من ازین نگرانم که سرور ها رو بخان بیارن ایران ولی نه برای این که اطلاعات دست مسئولین بیوفته ازین نگرنم که فکر میکردم با گذشت زمان مردم از غفلت تلگرام بیرون میان ولی انگار قرار نیست

اشکان
August 14th, 2016, 14:18
سیگنال امن ترین مسنجر جهان هستش ، و بسیار هم محبوب هست مثل واتس اپ
اینقدر محبوب و امن هست که فی/لترینگ شروع به جمع کردن این برنامه و واتس اپ کرده
http://getandroid.ir/download/apps/internet/messenger/4932-Signal-Private-Messenger.html

peym@n
August 14th, 2016, 14:36
سلام
افزایش سرعت

درود
مگه الان سرعتش خیلی گنده؟
به 1 ثانیه نمیرسه پیامت میرسه ب دست طرف
تنها دانلودیش ضعیف هست
اینا اگر به فکر ما هستین یه فکری به ای تی بکنن
نیازی نیست سرور های تلگرام ایران باشه دمشون گرم ما به همینم راضی هستیم.

pardishosting
August 14th, 2016, 14:54
اینها به فکر جیب خودشون هستند.
تلگرام مثلا 1000 تا سرور داشته باشه ، بیاد ایران باید هزینه رو به افرانت بده در نتیجه وضع افرانت خوب میشه.
برید ببینید چه کسایی پشت سر دیتاسنتر ها هستند.

یک نمونه براتون بگم :
یکی از مسئولین it کشور که ساز انتقال سرور های هر برنامه ای به ایران رو کوک کرده خودش مستقیم و غیرمستقیم دیتاسنتر میسازه و ...
اسمش هم نمی تونم بگم . مدارکش هم موجوده که ایشون با یک شرکت مسئولیت محدود برای تامین اجتماعی دیتاسنتر راه انداختند.

downloaddl
August 14th, 2016, 15:10

یعنی قراره کل سرور های تلگرام به داخل ایران منتقل شه ؟
یا قراره سرور داخل ایران هم داشته باشن ؟!

این دوتا بحث متفاوت هست
اگه دوم درست باشه دلیلی برای جا به جایی از تلگرام به دیگر نرم افزار ها نیست :دی

Maxon
August 14th, 2016, 15:43
ینی واقعا فکر میکنید الان اینکارو نمیکنن؟!! :)

vpsman
August 14th, 2016, 16:39
ینی واقعا فکر میکنید الان اینکارو نمیکنن؟!!
به دلیل سیستم کدگذاری اطلاعات حیر الان به راحتی نمیتونن دسترسی پیدا کنن بهش.
ولی اگ به ایران منتقل بشه بصورت خام کلیه اطلاعات دستشون هست

اگر میتونستن به راحتی دسترسی پیدا کنن اینقدر اصرار نداشتن که سرورها باید به ایران منتقل بشه

navid2zp
August 14th, 2016, 17:08
یعنی قراره کل سرور های تلگرام به داخل ایران منتقل شه ؟
یا قراره سرور داخل ایران هم داشته باشن ؟!

این دوتا بحث متفاوت هست
اگه دوم درست باشه دلیلی برای جا به جایی از تلگرام به دیگر نرم افزار ها نیست :دی

سرور های ایران رو خوب بدون شک برای کاربران ایرانی استفاده می کنه

مثل سایر سیستم ها که برای کاربران کشور های مختلف از سرور های همون کشور برای سرعت و کیفیت بهتر استفاده می کنند.
حالا همین کار رو قراره برای کاربران ایرانی هم انجام بدن
شما وقتی با ای پی ایران وصل می شید مستقیم به سرور های ایران متصل می شید تا نیازی به ارتباط با سرور های خارج نباشه یا حداقل کمتر بشه

mizban97
August 14th, 2016, 17:13
درود
مگه الان سرعتش خیلی گنده؟
به 1 ثانیه نمیرسه پیامت میرسه ب دست طرف
تنها دانلودیش ضعیف هست
اینا اگر به فکر ما هستین یه فکری به ای تی بکنن
نیازی نیست سرور های تلگرام ایران باشه دمشون گرم ما به همینم راضی هستیم.

درود
فقط بحث سرعت نیست بحث سرعت یکی از عوامل هست.
بحث دیگر این هست اگر قرار هست تلگرام بمونه باید یه سری کانال های مستهجن حذف بشه و نظارت بیشتری بشه.
بحث سوم این هست که اطلاعات کشور ایران باید در خود ایران میزبانی بشه.

almandata
August 14th, 2016, 18:04
برنامه سیگنال که دوستان گفتن

http://getandroid.ir/download/apps/internet/messenger/4932-Signal-Private-Messenger.html

به دستور واحد اجرای دستورات دبيرخانه كارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه لینک دانلود حذف شد

tikweb.ir
August 14th, 2016, 18:14
نمیدونم چرا این رو غیرطبیعی میدونید !
هر کشوری حق این رو داره که این همه پهنای باند و سرور اطلاعات داخل کشور خودش باشه
و مطمئن باشید از طرف تلگرام یه چیز طبیعی هست بشرطی اینکه بستر هاش فراهم باشه

در مورد برداشتن اطلاعات هم مطمئن باشید اگر بخوان اطلاعات کاربران رو رصد کنن سرورش هرجای دنیا که باشه بازم میتونن و هرچقدرم لازم باشه براش هزینه میکنن توی این مورد شک نکنید
نمیدونم از چی میترسید ! !
اینکه اگر سرور تلگرام ایران بیاد ملت از گوشیشون پاک میکنن و ... یک جو هست و اصلا دلیل منطقی پشتش نیست

در ضمن خود تلگرام خیلی مشتاقه با ایران همکاری کنه و مطمئن باشید تا الان اینکارو کرده که اگر نمیکرد راحت ***** میشد...

mr.jabbari
August 14th, 2016, 18:46

والله منکه فکر نمیکنم :| اصا مگه داریم :| واقعا غیر قابل تحمل میشه دیگ تلگرام

اشکان
August 14th, 2016, 19:20
32991
‏پاول دورف، موسس و مدیر تلگرام، در مورد خبر انتقال سرورهای تلگرام به داخل ایران: نمی‌دانم این اخبار از کجا می‌آید/ایران

- - - Updated - - -

مدیر تلگرام در مورد اظهارات مدیر شرکت افرانت مبنی میزبانی سرورهای تلگرام در ایران توسط افرانت: حتی نمی‌دانیم «افرانت چیست

k-pax
August 14th, 2016, 20:50
تلگرام اگه بیاد تو ایران 100% نظراتی میشه !
الان به دلیل کدگزاری تلگرام نمیتونن بروی اطلاعات ارسالی و دریافتی توی تلگرام نظارت کنن .

اما احتمالش خیلی کمه که سرورهاش و بیاره ایران

البته ::

فکر میکند سازنده تلگرام اینهمه هزینه سرور و برنامه و ... میده که چی ؟ که شما راحت چت کنید و خوش باشید ! بنظرتون هزینه سرورهاش + پهنای باند و ... ماهیانه چند براش درمیاد!
بعدش چرا داره امکانات ریگان میده !
داره اطلالات ما رو جمع میکنه و یه مشتری تپل و درست و خوب بهش بخوره چرا که نه ! میفرشوه همشوم!

مثلا ایران به مدیر تلگرام میگه بیا 100 دلار :d بهت میدم سرورت بزار ایران من اطلاعات همه رو داشته باشم و بتونم *****ینگ کنم . چرا که رد کنه !؟

بعدشم با حذف اکانت شما و دی اکتیو کردن و ... . مطمئن باشید اطلاعاتتون روی سرور تلگرام میمونه ! و هروقت هم دلش بخواد به هرکی میده !

دوستی که گفتن سیگنال 100% امنه باید .. یادآوری کنم توی اینترنت هیچی 100% مطلق نیست حتی خود اینترنت!
مثلا راحت همین اپراتورهای تلفن میتونن به راحتی از طرف شما ردخواست کد بدن و تلگرامتون یا سیگنالتون یا واتس اپ و ... روی سیستم خودشون بیارن بالا ( البته اگه پسورد نداشته باشید)

98M!zban
August 14th, 2016, 21:00
دوستان عزیز گول این بازی های تبلیغاتی رو نخورید . تلگرام به هیچ وجه راضی نمیشه سرورهاشو بیاره ایران

چون می دونه که ایرانی ها دوست ندارن اطلاعاتشون دست دولت باشه

در نتیجه کاربرانش رو با انتقال سرورها به ایران هیچوقت از دست نمیده

armin.rf
August 14th, 2016, 21:07
ایران / تلگرام :)) =))
یه دنیا خنده :))

اخه چرا :))

اقا این اخبار صحت نداره تمام شبکات اجتماعی که هستید یه تویتر هم نصب کنید تا الکی وقت گرفته نشه
مطمئن باشید به ایران نمیاد و مجبور به بستن تلگرام میشن