PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد منوی Responsive

abi2016
August 14th, 2016, 02:08
سلام دوستان

سایتی که طراحی کردم از تکنیک ریسپانسیو استفاده می کنه که در اون وقتی صفحه کوچک بشه منو جمع میشه و به حالت یه منوی سه خط پنهان در میاد.

ولی یه مشکلی باهاش دارم. اونم اینکه وقتی موس میره روی منوی سه خط بدون اینکه کلیک کنم، منو اتوماتیک خودشو نشون میده.

می خواستم طوری باشه که وقتی با موس روی اون منوی سه خط کلیک می کنم منوی زیر مجموعه اش باز بشه و نه بطور اتوماتیک باز شه.

لطفا راهنماییم کنید.

با تشکر

PersianSkyTeam
August 14th, 2016, 02:15
سلام دوستان

سایتی که طراحی کردم از تکنیک ریسپانسیو استفاده می کنه که در اون وقتی صفحه کوچک بشه منو جمع میشه و به حالت یه منوی سه خط پنهان در میاد.

ولی یه مشکلی باهاش دارم. اونم اینکه وقتی موس میره روی منوی سه خط بدون اینکه کلیک کنم، منو اتوماتیک خودشو نشون میده.

می خواستم طوری باشه که وقتی با موس روی اون منوی سه خط کلیک می کنم منوی زیر مجموعه اش باز بشه و نه بطور اتوماتیک باز شه.

لطفا راهنماییم کنید.

با تشکر

خیلی خوبه که از تاکنیک ریسپانسیو استفاده کردید :)

تگ های css باید تعریف کنی :

li و ul

همین

T.Toosi
August 14th, 2016, 02:25
سلام، از چه فریم ورکی استفاده کردید ؟ آدرس سایت بفرستید.

abi2016
August 14th, 2016, 11:27
خیلی خوبه که از تاکنیک ریسپانسیو استفاده کردید :)

تگ های css باید تعریف کنی :

li و ul

همین

با Li و ul کار کردم ولی نتونستم.

سلام، از چه فریم ورکی استفاده کردید ؟ آدرس سایت بفرستید.

سایتم به حالت استاتیک و از HTML5 و CSS و jQuery و javascript درش استفاده کردم.

از آخرین ورژن کتابخانه جی کوئری 3.0.1 استفاده کردم.

sazsaz
August 14th, 2016, 11:55
سلام دوستان

لطفا راهنماییم کنید.

با تشکر

با Li و ul کار کردم ولی نتونستم.
سلام چطور ریسپانسیو کردی چطور طراحی کردی که الان الفبای برنامه نویسی را نمی تونی کار کنی عجیبه
اسکایپ منو اد کن تا راهنمایی کنم

abi2016
August 14th, 2016, 12:03
سلام چطور ریسپانسیو کردی چطور طراحی کردی که الان الفبای برنامه نویسی را نمی تونی کار کنی عجیبه
اسکایپ منو اد کن تا راهنمایی کنم

سلام استاد،

والا حقیقتا سواد زیادی ندارم تازه اومدم اینجا، شما حالا خوبه استاد دانشگاه نشدی فکر کنم اعصاب نداریااااا:102:

با استفاده از bootstrap مشکل حل کردم. ممنون

sazsaz
August 14th, 2016, 12:05
موفق باشید من استاد نیستم