PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی اسکریپت فروشگاه ساز

Mr.Pouria
August 13th, 2016, 13:03
با عرض سلام

من دنبال یه سیستم فروشگاه ساز هستم که بشه با اون محصولات مجازی ( گیفت کارت و غیره ) رو به مشتریان بدم توی این اسکریپت ها فقط با Freer آشنایی دارم اما شکل و شمایل freer بسیار ساده هست و بدرد یک فروشگاه چند منظوره ( لایسنس ، گیفت کارت ، کارت شارژ ) نمیخوره...
نیازی نیست که اسکریپت با سیستم های مدیریت اکانت مثل IBSN* اتصال برقرار بکنه و یوزر بسازه فقط یوزر های از پیش ساخته شده رو به مشترک همراه با اطلاعاتی که برای اون قرار داده شده به مشتری تحویل بده ....

کسی اسکریپتی سراغ داره که این امکان رو داشته باشه ؟!

DANG3R
August 13th, 2016, 13:05
درود
کارت استور مناسبه

toltek
August 13th, 2016, 13:14
با سلام
شما توسط عموم فروشگاه سازها میتونید این کار رو انجام بدید. ووکامرس ، اوپن کارت ، مجنتو ، ...
اگر کارتون سخت نیست و دنبال طراحی خوب میگردید برید سکت وردپرس و ووکامرس .
اگه قدرت میخواهید برید سمت مجنتو

حتی میشه براتون اختصاصی نوشت

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

Mr.Pouria
August 13th, 2016, 13:27
درود
کارت استور مناسبه

کارت استور رو برسی کردم اسکریپت خوبی هست و انگاری مدتی هست که به جهان استور تغیر نام دادن ...

اما هرکاری کردم با مدیریت سایت جهت توسعه سیستمشون نتونستم تماس بگیرم ... درصورتی که یک راه تماس با ایشون دارید ممنون میشم برام ارسال کنید ...

- - - Updated - - -

با سلام
شما توسط عموم فروشگاه سازها میتونید این کار رو انجام بدید. ووکامرس ، اوپن کارت ، مجنتو ، ...
اگر کارتون سخت نیست و دنبال طراحی خوب میگردید برید سکت وردپرس و ووکامرس .
اگه قدرت میخواهید برید سمت مجنتو

حتی میشه براتون اختصاصی نوشت

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

مجنتو فروشگاه ساز عالی هست اما متعصفانه هر تغیری در اون باعث ایجاد کلی هزینه میشه ( مخصوصا هزینه های قالب و طراحی )

ووکامپرس هم اسکریپت خوبی هست اما متعصفانه امکانات کاملی در اون وجود نداره ( حداقل من ندیدم )

در ظاهر اسکریپت کارت استور ورژن 2 ظاهر خوب و امکانات خوبی داره اما در مقابلش جهان استور قدرت بیشتری داره اما ظاهر نه چندان خوب ...

کسی از دوستان میتونه freer یا کارت استور رو در صورتی که موفق به تماس با پشتیبانیش نشدم توسعه بده ؟!

omid1991
August 13th, 2016, 13:33
کارت استور رو برسی کردم اسکریپت خوبی هست و انگاری مدتی هست که به جهان استور تغیر نام دادن ...

اما هرکاری کردم با مدیریت سایت جهت توسعه سیستمشون نتونستم تماس بگیرم ... درصورتی که یک راه تماس با ایشون دارید ممنون میشم برام ارسال کنید ...

- - - Updated - - -

مجنتو فروشگاه ساز عالی هست اما متعصفانه هر تغیری در اون باعث ایجاد کلی هزینه میشه ( مخصوصا هزینه های قالب و طراحی )

ووکامپرس هم اسکریپت خوبی هست اما متعصفانه امکانات کاملی در اون وجود نداره ( حداقل من ندیدم )

در ظاهر اسکریپت کارت استور ورژن 2 ظاهر خوب و امکانات خوبی داره اما در مقابلش جهان استور قدرت بیشتری داره اما ظاهر نه چندان خوب ...

کسی از دوستان میتونه freer یا کارت استور رو در صورتی که موفق به تماس با پشتیبانیش نشدم توسعه بده ؟!

سلام وقت بخیر

چه تغییراتی نیاز دارین ؟

با احترام

Mr.Pouria
August 13th, 2016, 15:12
سلام وقت بخیر

چه تغییراتی نیاز دارین ؟

با احترام

سلام خدمت شما

امکانات عادی که هر فروشگاه چند کاربره نیاز داره ...

مانند سیستم تیکتینگ ( این سیستم در داخل اسکریپت هست اما فقط به صورت ایمیل هست یه جورایی شبیه تماس با ما ! )

قابلیت تعریف مدیر و پشتیبان با نام های کاربری و دسترسی های تعریف شده

قابلیت عضویت خودکار بر اساس شماره تماس ( برای هر یوزر با توجه به شماره تماسی که داره یک یوزر ایجاد بشه و یه پسورد در اخر فرایند نیز بهش داده بشه که در صورت فراموش کردن یوزر و پسورد و یا سایر اطلاعات بتونه وارد اکانت خودش بشه و اطلاعات رو دریافت کنه...

mahdi-relax
August 13th, 2016, 15:14
اسکریپت اپن کارت
http://www.scriptbaran.com/opencart/

اسکریپت پرستاشاپ:
http://www.scriptbaran.com/prestashop/

اسکریپت مجنتو :
http://www.scriptbaran.com/magento/