PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه اکانت اینستای خود را تایید کنیم ؟

kiava
August 13th, 2016, 05:27
سلام ببخشید نمیدونم جای این تاپیک درسته یا نه
امروزه هر فردی حالا چه خواننده و یا چه بازیگر و ... اکانت های خود را داخل اینستاگرام verified میکنند . یعنی تیک آبی تایید اینستاگرام میگیرند .
میخواستم بدونم کسی از دوستان اشنایی داره و نحوه گرفتن رو بلد هست راهنمایی کنه؟
چون میخوایم برای اینستای شرکتمون این تیک آبی رو بگیریم .

با عرض پوزش اگر این سوال ربطی به انجمن نداره در هر صورت موضوع وب هست .

Farid Saadat
August 13th, 2016, 09:07
درود. دوست عزيز تيك آبى مال سلبريتى ها هستش تا جايى كه ميدونم ! موفق باشيد

RealHAM
August 13th, 2016, 09:25
خود instagram که این طوری نوشته است

Right now, only some public figures, celebrities and brands have verified badges (http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fhelp.instagram.com%2F73390783 0039577&h=eAQGUB3Ut&s=1). It's not currently possible to request a verified badge.

noraar
August 13th, 2016, 10:12
منم با دوستمون موافقم تیک آبی مال بزرگان هستش

kiava
August 13th, 2016, 17:51
اخه بعضی شرکت ها هم گرفتن و حتی اینو میدونم برای ایرانی ها ممنوع که دارن افراد مشهور میگیرند

Farid Saadat
August 13th, 2016, 19:16
اخه بعضی شرکت ها هم گرفتن و حتی اینو میدونم برای ایرانی ها ممنوع که دارن افراد مشهور میگیرند
از اشخاص ايرانى ميتونيد نام ببريد ؟ ( نميگم اشتباه ميگيد ، چون نديدم ميخوام بدونم )

kiava
August 13th, 2016, 19:19
از اشخاص ايرانى ميتونيد نام ببريد ؟ ( نميگم اشتباه ميگيد ، چون نديدم ميخوام بدونم )

اسمشون یادم رفته ولی اصلا کلا برای ایران این امکان وجود نداشت که فردی بگیره و الان خواننده هایی حتی با 100k هم میتونند این تیک رو بگیرند پس قائدتا باید یه هزینه ای بپردازن بگیرن و مدارکی

98M!zban
August 13th, 2016, 19:41
تنها ایرانی که این تیک رو داره آرمین 2fm یا همون آرمین زارعی هست فکر کنم

اونم خودم انیستاگرام این تیک رو بهش داد چون همون روز اعلام کردن که این تیک رو به یه ایرانی دادن

فکر میکنم این تیک مخصوص سلیبریتی هاست

mghadimi73
August 13th, 2016, 21:26
ابی هم وریفای شده هست اکانتش !