PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قبل از کار با گروه SEO98.ir متن زیر را مطالعه نمایید

hoka
August 12th, 2016, 17:57
اول از همه از تمامی دوستان به دلیل زدن همچین تاپیکی معذرت خواهی میکنم

بنده 6 سال هست که در این فروم فعالم . نه به عنوان فروشنده فقط به عنوان کسی که همیشه چیزی نیاز داشته و از منابع خوب اینجا استفاده میکرده

در تاپیک های انتقادی تا جایی که تونستم شرکت نکردم و نزدم ولی دیگه این خیلی بد رفتاری هست که از جانب این سایت و شخص دیدم

خب ابتدای ماجرا : بنده حدود دو ماه پیش یعنی اوایل خرداد ماه به دنبال کسی بودم که یکی از سایت هام رو از نظر سئویی ( فقط مشکلات قالب و پست زنی ) بر طرف بکنه . خب طبق معمول دنبال بهترین شرکت ها بودم چون اون سایت برام ارزش داشت

در گوگل به سایت های صفحه ی اول پیام دادم و در این انجمن هم به چند شخص که فکر میکردم کارشون خوب هست پیام دادم گفتم آقا جان من بک لینک و اینا نیاز ندارم . افزونه هم نیاز ندارم . من فقط میخوام بهم بگید پست هام رو چطوری بزنم و قالب رو ادیت کنید که در بقیه سرچ ها هم اول باشم ( در کلمات کلیدی این سایت بنده اول بود و هست همیشه در پست ها هم اول هست ولی در بعضی سرچ هایی که فارسی میشه رتبه ی خوبی نداشت )

خب جواب ها اومد و یکی از این دوستان متن زیر رو برای من ارسال کرد ( دقیقا کپی میشه )

با سلام خدمت شما بزرگوار . تا روز شنبه ظهر آفر داریم عزیز نصف قیمت هست هزینه هامون .

برای سایت شما پکیجی که پیشنهاد میکنم این 2 مورد هست :
1- اصلاح سئو و بهینه سازی سایت شما که هزینش میشه 320 تومان که توی آفرمون میشه 160 تومان
2- پکیج بک لینکی که داریم شامل 100 بک لینک da pa بالا هست و دائمی که هزینش 240 تومان هست که توی آفرمون شده 120 تومان .

هر 2 مورد باهم دیگه برای شما توی آفرمون میشه 280 تومان و پشتیبانی 45 روزه رایگان داره و کامل سایت شمارو آنالیز میکنیم هر روز .

شماره تماس : 093924***** و 0913474****

آفر تا ظهر شنبه 15 خرداد ادامه دارد و بعد از اون قیمت ها به حالت اول بازمیگردد .

ما هم با توجه به اینکه سایتمون از نظر بازدید و رتبه و همه چی از همه ی سایت های هم رشته بسیار بالاتر بود نیازی به هزینه ی میلیونی برای بک لینک و بالا آوردن اون نداشتیم این سایت و گروه رو انتخاب کردیم

تماس گرفتیم و گفتیم آقا جان ما همین مورد رو نیاز داریم و میخوایم پست زنی و قالب اصلاح بشه ما اول هستیم و ... . گفتن آقا این اصلا کار ما هست و اینا و شما فقط سریع تر پرداخت کنید . ما هم سفر بودیم و این مبلغ رو پرداخت کردیم و مشخصات رو دایدم بهشون فرداش

زیاد متن رو طولانی نمیکنم . با چندین بار پیگیری و شنیدن این جواب که کار سایت زیاد هست و جلسه هستم و کار زیاد داریم و اینا مدام کار مارو عقب مینداختن . یک ماهی طول کشید دیدیم فایده نداره . تماس و پیامک دادیم که مسخره کردید مارو ؟ دیگه مشخصات رو گرفتن باز و صبح پیام دادن که آقا کار سایتتون تموم شده

ما هم رفتیم داخل و دیدیم غیر از پاک کردن دو متاتگ و زدن جمله ی "سئو شده توسط سئو98" در قالب چیزی ندیدم . البته چند مورد رو هم توی افزونه ی سئو اصلاح کرده بودن و دو نکته هم در مورد پست زدن گفتن . در مجموع کاری که با دو سرچ خودم میتونستم انجام بدم نه اصلاح قالب و نه چیز دیگه ای

گفتیم اقا مرسی خیلی لطف کردید بعد از یک ماه اینکارارو کردید این بک لینک های مارو هم بزنید . هی از ما گفتن و از ایشون یا جواب ندادن یا گفتن اینکه زدیم و بعد دفعه ی بعدی گفتن اینکه آدرس سایت رو بدید که بزنیم و آخرین بار هم که هفته ی قبل زنگ زدم گفتم من پیامک دادم ایمیل زدم زنگ زدم میخواید حضوری هم بیام بگم آدرس سایت رو که بک لینک رو بزنید برامون گفتن آقا من رو تهدید میکنی و پاشو حضوری بیا و درست حرف بزن و اینا گفتیم شما تشریف بیار بزن مارو بعد از دو ماه شما طلبکاری و اینا که گفتن آقا ما بک لینک رو زدیم آدرس فلان رو ببین که همون موقع رفتن دیدم گفتم نیست گفتن من توی راه هستم و میرم خونه چک میکنم که الان دو هفته هست به خونه نرسیده ایشون( این متن چون تلفنی بود نوشتن )

بنده با شکایت میتونم به اون پول برسم ولی وقت ندارم . فقط خواستم دوستان جدید قبل از کار با ایشون ایشون و نحوه ی کارشون رو بشناستن

( متن ایمیل پیامک و تلگرام موجود هست البته برای مسائل قانونی اگر ایشون مشکل و اعتراضی به این متن داشته باشن اینجا ارسال میشه . cmd و قالبی که ایشون سئو کردن هم بنده اکانتش رو ساسپند کردم بدون تغییر و لاگین اگر نیاز بود به دوستان قدیمی همین فروم مشخصات رو ارسال میکنم که مشاهده کنن اوج سئو کاری رو )

مرسی و شرمنده که طولانی شد متن

CaeZer
August 12th, 2016, 20:13
با سلام خدمت شما دوست عزیز

بنده با تجربه ای که در سئو دارم میتونم به جرئت بگم کسی تو ایران نیست که سئو بلد باشه ،

سئو در اینجا به بک لینک فروشی و گذاشتن متا تگ تفسیر میشه ، شما باید از همون اول کارتون رو به طراح قالب میسپردید و بهش میگفتید که حجم قالب تون رو کم کنه .

و سئو مطالب نیز با 1 جمله سرچ اصلاح میکردید.

خلاصه هیچکس سئو کار یا سئو بلد نیست و این حرفم از روی تجربه میگم و به کسی هم بر نخوره چون واقعیت هست.

mahdi-relax
August 12th, 2016, 20:16
بنظر شخص بنده بهترین seo کار خودتون هستید. معمولا اکثر افرادی که در این زمینه میگن سایت شما رو آنالیز میکنیم و فلان بجز خوندن چهار تا مقاله از اینترنت هیچ سررشته دیگری ندارن
شما اصول کار رو که بلد باشین خودتون کار خودتون رو راه میندازین
راجب اینگونه افراد هم که به این شیوه کلاهبرداری میکنن واقعا متاسفم

hoka
August 12th, 2016, 20:25
تقریبا بله حرفتون درست هست . همه فقط بک لینک رو میفروشن اسمش رو هم میزارن سئو . میلیونی بک لینک گرفتن که سئو نیست

دوم در مورد قالب . بله اشتباه از خودم بود . باید کلا قالب رو میدادم از اول طراحی میکردن برام ولی خب زمان برام مهم بود که الان دو برابر اون رو از دست دادم

mohsen1771
August 12th, 2016, 20:32
هرکی میگه سئو بلدم بدون یه کاسه ای زیر نیم کاسه است..
اصلا این داستان سئو یه چیزه الکیه فقط پول ملتو میگیرن میخورن..

viasky
August 12th, 2016, 20:49
طبق تغییراتی که موتورهای جستجو مثل گوگل انجام داده اند ( یک سال پیش)
بک لینک دیگه ارزش چندانی نداره و برای آنالایز مورد بررسی هم قرار نخواهد گرفت
موفق باشید

Raymvnd
August 12th, 2016, 21:05
موفق باشید

درود...من یادم نمیاد توی همین انجمن به همه دوستان گفتم که بک لینک ارزشی نداره همه دوستان به حرف من مخالفت کردند...کسی نمی خوان حرف های واقعی رو باور کنه...
فکر می کردن به این حرف هایی که گفتم بازار بک لینک رو خراب کردم..

sinbb
August 12th, 2016, 21:43
موفق باشید

الان پس چه چیزی جایگزین بک لینک شده ؟

hostorder
August 12th, 2016, 21:48

محتوا مناسب و مطالب اختصاصی حرفه ای

viasky
August 12th, 2016, 21:52
موارد فنی تا واکنش پذیری
بروزآوری - محتوا
پایداری و...
اگر هدف موتورجستجوی خاصی باشه ( مثلا گوگل) پس از سپری شدن زمان و با فرض این که موارد بالا و به خوبی دارا می باشید , ورودی نیز با اهمیت خواهد شد
موفق باشد

miladtnt
August 12th, 2016, 21:54
والا گوگل سعو رو اورد تا نتایج جستجو بهتر بشه نه اینکه یسری با خوندن خود توصیه های گوگل و انجام دادنش کسبو کار راه بندازن:)

- - - Updated - - -

بک لینک همچنان اهمیت داره ! منتها ضریبش کمتر شده ! چیزای خیلی بهتری از بک لینک هست تا با انجام دادنش رتبتون بهتر شه

sinbb
August 12th, 2016, 21:56
والا گوگل سعو رو اورد تا نتایج جستجو بهتر بشه نه اینکه یسری با خوندن خود توصیه های گوگل و انجام دادنش کسبو کار راه بندازن:)

- - - Updated - - -

بک لینک همچنان اهمیت داره ! منتها ضریبش کمتر شده ! چیزای خیلی بهتری از بک لینک هست تا با انجام دادنش رتبتون بهتر شه

به غیر از نکاتی که دوستان گفتن ، چیزای بهتری که شما میگید ، چی هستن ؟

miladtnt
August 12th, 2016, 22:12
به غیر از نکاتی که دوستان گفتن ، چیزای بهتری که شما میگید ، چی هستن ؟
https://www.google.fr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=google+seo
من نمیگم :) شما یبار کلا این سایتارو (فقط 1 روز وقت بزارید همشو میخونید) بخونید ! ببینین جریان سعو چیه ! کلا درکش میکنین ! اونوقت خودتون میدونید مطلبو چجور بنویسین ! چیکار کنین براش ! قالب چی خوبه ! سرور چی بخرم ، دامین چیا لازم داره و...

Majiiid
August 12th, 2016, 22:17
سلام
متاسفانه این شخص از ده ها کاربر این انجمن به همین شکل بصورت آفر کلاه برداری کردن و همینطور ده ها تاپیک بخاطر کلاه برداری ایشون ایجاد شده که مدیران این انجمن لطف میکنن همه تاپیک های علیه این شخص رو حذف میکنن و هیچوقت هم نشده یوزرشون بن بشه!

Rezash
August 12th, 2016, 22:19
عذر خواهی میکنم بابت آف
جهت پاسخ به پرسش دوستان
۳۲ صفحه رو زحمت بکشید بخونید :
https://static.googleusercontent.com/media/www.google.com/en//webmasters/docs/search-engine-optimization-starter-guide.pdf

farshid17
August 12th, 2016, 23:37
موفق باشید
دوستان به شخصه می تونم چندین سایت می شناسم با 700 بک لینک که همین طور در بالا رفتن هست در تمام 25 کلمه که داشته اوله هست از نظر من بک لینک بهترین چیز هست وبیشتر سئو تاثیر داره و این سایت که می تونم معرفی کنم حتی یک مطلب هم نمی ذارند

Farid Saadat
August 13th, 2016, 00:15
دوستان به شخصه می تونم چندین سایت می شناسم با 700 بک لینک که همین طور در بالا رفتن هست در تمام 25 کلمه که داشته اوله هست از نظر من بک لینک بهترین چیز هست وبیشتر سئو تاثیر داره و این سایت که می تونم معرفی کنم حتی یک مطلب هم نمی ذارند
نظر شما بسيار بسيار محترم و قابل احترام هست قرابن ولى فقط براى خود شما ! نه براى گوگل. بك لينك در حال حاظر تاثير زيادى نداره دوست عزيز. با كمى دقت و تحقيق ، ميتونين متوجه اين موضوع بشيد كه در بازه زمانى منظم پست ميذارن. مثلا هفته اى يك پست ، ماهى يك پست ، فصلى يك پست يا .... و اين موضوع منظم بودن هست كه براى گوگل اهميت داره و صد البته محتواى اختصاصى و مفيد. موفق باشيد

farshid17
August 13th, 2016, 00:23
نظر شما بسيار بسيار محترم و قابل احترام هست قرابن ولى فقط براى خود شما ! نه براى گوگل. بك لينك در حال حاظر تاثير زيادى نداره دوست عزيز. با كمى دقت و تحقيق ، ميتونين متوجه اين موضوع بشيد كه در بازه زمانى منظم پست ميذارن. مثلا هفته اى يك پست ، ماهى يك پست ، فصلى يك پست يا .... و اين موضوع منظم بودن هست كه براى گوگل اهميت داره و صد البته محتواى اختصاصى و مفيد. موفق باشيد
دوست عزیز سایت که می گیم کارش فروش بلیط هست ویک مطلب هم نمی ذاره وتنها مطالب گذاشته جریمه بلیط و چنتا چیز دیگه که سر جمع 10 تا هم نمیشه سایتشم سه سال داره کار می کنه حرفه و همش روی بک لینک هست سایتش و بگم بک لینک مثل قبل نیست اما تاثیر زیادی داره چون روی کلماتی بالاست که خیلی رقیب داره و اینکه من مطمئن هستم 100% و با چنتا صحبت کردم کلا سایتش بک لینک هست

Farid Saadat
August 13th, 2016, 00:34
دوست عزیز سایت که می گیم کارش فروش بلیط هست ویک مطلب هم نمی ذاره وتنها مطالب گذاشته جریمه بلیط و چنتا چیز دیگه که سر جمع 10 تا هم نمیشه سایتشم سه سال داره کار می کنه حرفه و همش روی بک لینک هست سایتش و بگم بک لینک مثل قبل نیست اما تاثیر زیادی داره چون روی کلماتی بالاست که خیلی رقیب داره و اینکه من مطمئن هستم 100% و با چنتا صحبت کردم کلا سایتش بک لینک هست
قربان شما بشم من ، مگه همه چيز به پست گذاشتن هست ؟ اگر اينطورى باشه هيچ سايت هاستينگى صفحه يك نميتونه باشه. سايتى كه شما ميفرماييد ، به خاطر موضوعش ، نياز به آپديت شدن نداره. دلايلى كه باعث اومدن به صفحه اول شده ( مهم هاش ) مربوط به قالب و سرورش هست. مثلا قالب سبكى داره كه زود لود ميشه. ورژن موبايل داره. پايدارى سرور بالايى داره و چند موضوع مهم ديگر كه متاسفانه اينجا بهشون اشاره نميكنم. اون بك لينك ها ميتونن كمك كنند ولى در حدى كه شما صفحه ١٠ باشى ، بيايى صفحه ٩ و نه بيشتر. بك لينك تاثيرش به شدت كم شده ، يك سرى مسائل جديد كه عمرا بيش از ٩٥٪‏ سئو كاران ايرانى هم نميدانند ، اضافه شده كه اهميت بسيار بسيار زيادى دارند ( بنده هم طبق مقالات بزرگان سئو آمريكايى و به زبان انكليسى خوندم كه ميدونم و وبسايت هاى ايرانى ١ سال ديگه به اين موضوعات خواهند رسيد ) . به عنوان مثال ، حتى گواهى اس اس ال تاثير خيلى شديدى داره بر سئو ، ولى آيا براى همه سايت ها ؟ نخير ، سايت هايى كه مشخصات ، يوزر پس يا امثالهم رو از مشترى ميگيرن ! مثلا يك سايت آموزشى ، هيچ تاثيرى نداره كه اس اس ال داشته باشه يا خير ! ( اين مثال ، براى اون موضوع پست گذاشتن بود ) . اميدوارم متوجه منظور بنده شده باشيد قربان.
ارادتمند. موفق باشيد

navid2zp
August 13th, 2016, 00:52
دوستان بکلینک یکی از اصلی ترین راه های تشخیص محبوبیت و معروفیت وب سایت هست.
هیچ کس هم نمیتونه این مورد رو انکار کنه.
مسئله ای که در رابطه با بی اثر شدن اعلام می کنند مربوط به شرایط تشخیص بک لینک به عنوان بک لینک تاثیر گذار هست وگرنه بکلینک درست هیچ زمانی تاثیر گذاری خودش رو از دست نمیده
مسئله اینجاست تعریف دوستان با تعریف درست و اصلی بک لینک متفاوت هست

host-server
August 13th, 2016, 01:07
با سلام همین سئو 98 از بنده 200 گرفت که تو موزیک سایتمو بالا بیاره که هاستم دو ساعت داون شد گفت دلیل اینکه بالا نیومده همین بوده

mizban97
August 13th, 2016, 01:09
با سلام همین سئو 98 از بنده 200 گرفت که تو موزیک سایتمو بالا بیاره که هاستم دو ساعت داون شد گفت دلیل اینکه بالا نیومده همین بوده

سلام
دوست عزیز شما وقتی به طور صحیح کار کنید و کارتون منظم باشه دیگر سئو معنایی نداره.
سئو وب سایت تا یه جایی میتونه بهتون کمک کنه. باقی دست خودتون و به تلاش خودتون برمیگرده.

viasky
August 13th, 2016, 01:20
یعنی OVH با بک لینک یکی از اولین سایت های معرفی شده گوگل شده؟
در‌جستجوی : dedicated server , USA server و.....
یا redstation ، یا yandex و.....

navid2zp
August 13th, 2016, 01:38
یعنی OVH با بک لینک یکی از اولین سایت های معرفی شده گوگل شده؟
در‌جستجوی : dedicated server , USA server و.....
یا redstation ، یا yandex و.....

Total Sites Linking In 15,524

تکرار شدن لینک شما در سایت های مختلف
عنوان شدن برندتون
نقد درباره شما و ...
همگی تاثیر بسیار بالایی دارند
شما سایت بالایی توی گوگل میشناسید که جایی ازش هیچ حرفی نباشه؟

viasky
August 13th, 2016, 01:43
Total Sites Linking In 15,524

تکرار شدن لینک شما در سایت های مختلف
عنوان شدن برندتون
نقد درباره شما و ...
همگی تاثیر بسیار بالایی دارند
شما سایت بالایی توی گوگل میشناسید که جایی ازش هیچ حرفی نباشه؟

دلیل بالا بودن این وب سایت بک لینک نیست
این بک لینک ها هم بخاطر شرایط و خدماتی که ارائه میده ایجاد شده
به سایتی پول نداده و... حتی قدمت یک سایت هم تاثیر داره
یعنی اگر بنده هزینه کنم ۲ برابر بک لینک بخرم سایت من اول میشه؟
شاید بک لینک برای این سایت ۵ درصد تاثیر داشته باشه
اونم با تردید!

- - - Updated - - -

بنده‌در حال حاضر با موبایل هستم ولی بله سایت های بسیاری می شناسم
طبق ادعای شما OVH بیشترین یک لینک و در دنیا داره در زمینه سرور اختصاصی ، سرور مجازی و...
اصلا‌ منطقی نیست

navid2zp
August 13th, 2016, 02:12
دلیل بالا بودن این وب سایت بک لینک نیست
این بک لینک ها هم بخاطر شرایط و خدماتی که ارائه میده ایجاد شده
به سایتی پول نداده و... حتی قدمت یک سایت هم تاثیر داره
یعنی اگر بنده هزینه کنم ۲ برابر بک لینک بخرم سایت من اول میشه؟
شاید بک لینک برای این سایت ۵ درصد تاثیر داشته باشه
اونم با تردید!

- - - Updated - - -

بنده‌در حال حاضر با موبایل هستم ولی بله سایت های بسیاری می شناسم
طبق ادعای شما OVH بیشترین یک لینک و در دنیا داره در زمینه سرور اختصاصی ، سرور مجازی و...
اصلا‌ منطقی نیست

اون متنی که بلد کردم نشون میده شما عملا هیچ اطلاعی درباره تعریف بکلینک و این که اصلا چی هست ندارید و مثل دوستان دقیقا تعریفتون مثل بازار سئوی ایران هست

اولا بنده نفگتم با بک لینک بالا اومده. گفتم تاثیر بسیاری داره بک لینک و هیچ زمانی تاثیر خودش رو طبق ادعای دوستان از دست نمیده

در مورد جمله بلد دوم هم بنده به خاطر ندارم چنین حرفی زده باشم
اگر زدم ممنون میشم برای بنده نقل و قول کنید این قسمت رو
اگر خیر خوب پس چرا حرف توی دهن بقیه میزارید که نقطه نظر خودتون رو به زور ثابت کنید ؟ :|
قرار باشه اینطور بحث کنیم خوب بنده هم میام میگم شما مگه صاحب گوگل هستید که میگید نداره؟

لطفا حداقل اصول اولیه بحث رو رعایت کنید تا بحث حداقل یکم آموزنده باشه و به جایی برسه
اگر قرار هست بحث اینطور باشه که بنده یه نکته ای رو بگم شما داستان بسازید در موردش که اصلا حق با شماست کلا و بنده چیزی نمی گم

emperatoor73
August 13th, 2016, 02:17
دوستان به نظر من سئو کار حلال خور و کاملا حرفه در ایران وجود داره اما افراد به ظاهر سئوکار و کلاهبردار باعث شدن که این افراد هم اعتبارشون از دست بره...
من الا دو ماهی هست که با یک سئوکار همکاری میکنم برای سایتم
24 ساعته پاسخگوی من هست
مداوم سایتم را مانیتور میکنه و نکات را بهم یاداوری میکنه
یک سری روش های لینک سازی داره انجام میده که خیلی از سئوکار ها حتی اسمش را نشنیدن
اما خب برخی افراد با یه سری مقاله خوندن و بک لینک سئوکار میشن و جالب اینه که همشون همدیگه را رد میکنن و هیچکس را قبول ندارند

جا داره اینجا از فردین شهریاری کلاهبردار مدیر نیلو بلاگ ، صابر رزاقی ، بست سئو و .... یاد کنم که همشون کلاهبردار هستند
فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

viasky
August 13th, 2016, 02:29
اون متنی که بلد کردم نشون میده شما عملا هیچ اطلاعی درباره تعریف بکلینک و این که اصلا چی هست ندارید و مثل دوستان دقیقا تعریفتون مثل بازار سئوی ایران هست

اولا بنده نفگتم با بک لینک بالا اومده. گفتم تاثیر بسیاری داره بک لینک و هیچ زمانی تاثیر خودش رو طبق ادعای دوستان از دست نمیده

در مورد جمله بلد دوم هم بنده به خاطر ندارم چنین حرفی زده باشم
اگر زدم ممنون میشم برای بنده نقل و قول کنید این قسمت رو
اگر خیر خوب پس چرا حرف توی دهن بقیه میزارید که نقطه نظر خودتون رو به زور ثابت کنید ؟ :|
قرار باشه اینطور بحث کنیم خوب بنده هم میام میگم شما مگه صاحب گوگل هستید که میگید نداره؟

لطفا حداقل اصول اولیه بحث رو رعایت کنید تا بحث حداقل یکم آموزنده باشه و به جایی برسه
اگر قرار هست بحث اینطور باشه که بنده یه نکته ای رو بگم شما داستان بسازید در موردش که اصلا حق با شماست کلا و بنده چیزی نمی گم
بنده توضیحاتی که عرض کردم اول مخاطب شما نبودید و اصلا تمایلی ندارم با شما وارد بحث خاصی بشم
شما اگر ادعای استادی می کنید به بنده ارتباطی نداره
خداروشکر تجربه کافی هم داخل این زمینه بنده دارم و البته نیازی به توضیح نیست
در ارتباط با بک لینک:

موفق باشید
این توضیحات بنده بود - یادم نمیاد چیزی و رد کرده باشم
فقط تاکید شده که یکی از پارامترهای آخر محسوب میشه
اگر بک لینک به صورت واقعی ایجاد شده باشه یک وب سایت باید معرفی شده باشه و به گوگل ورود کرده باشه که ازش صحبت بشه و بک لینک به وجود باید
پس ثابت میکنه که اون سایت قبل از دریافت بک لینک به این زیادی خودش در اولیت و دسترس بوده
چیزی که مهمه و شما فقط دارید بک لینک و می بینید اینه که وب سایتی مثل ovh داره مرتب آپدیت میشه - همیشه در دسترس هست - ورودی بالایی داره و....
این موارد 100 برابر از اون بک لینک با ارزشتر و مهمتره
حالا اگر شما خیلی به بک لینک تاکید دارید این نظر شماست و به بنده اصلا ربطی نداره چون مخاطب من شما نبودید
موفق باشید

navid2zp
August 13th, 2016, 03:45
بنده توضیحاتی که عرض کردم اول مخاطب شما نبودید و اصلا تمایلی ندارم با شما وارد بحث خاصی بشم
شما اگر ادعای استادی می کنید به بنده ارتباطی نداره
خداروشکر تجربه کافی هم داخل این زمینه بنده دارم و البته نیازی به توضیح نیست
در ارتباط با بک لینک:

موفق باشید
این توضیحات بنده بود - یادم نمیاد چیزی و رد کرده باشم
فقط تاکید شده که یکی از پارامترهای آخر محسوب میشه
اگر بک لینک به صورت واقعی ایجاد شده باشه یک وب سایت باید معرفی شده باشه و به گوگل ورود کرده باشه که ازش صحبت بشه و بک لینک به وجود باید
پس ثابت میکنه که اون سایت قبل از دریافت بک لینک به این زیادی خودش در اولیت و دسترس بوده
چیزی که مهمه و شما فقط دارید بک لینک و می بینید اینه که وب سایتی مثل ovh داره مرتب آپدیت میشه - همیشه در دسترس هست - ورودی بالایی داره و....
این موارد 100 برابر از اون بک لینک با ارزشتر و مهمتره
حالا اگر شما خیلی به بک لینک تاکید دارید این نظر شماست و به بنده اصلا ربطی نداره چون مخاطب من شما نبودید
موفق باشید

بنده ادعای استادی کردم؟ به خاطر نمیارم
کلا شما عادت دارید برای بهتر جلوه دادن خودتون هر حرف و ادعایی رو به بقیه می چسبونید؟
البته خوب مهم نیست چون به هر حال پست های شما و بنده مشخص هست و سابقه ارسالات بنده و شما هر دو تفاوت شخصیت بنده و شما رو نشون میدند.
پست های قبلی شما در تاپیک هم مختلف رو بسیاری از دوستان دیدن که نیازی به بحث نیست.

در مورد تغییراتی که گفتید:
هیچ وقت بک لینک کنار نرفته. اگر مقالات رو ( نه مقالات موجود در سایت های سئویی که معلوم نیست یا به زبان تسلط کافی ندارند یا علاقه ای به عوض کردن متن و ... دارند) میبینید که تاکید بسیاری روی بک لینک هایی شده بود که توسط مدیران سایت ها خریداری می شد. به عبارتی شناسایی این سایت ها با دقت بیش از پیشی انجام میشه. اما هیچ وقت اعلام نشده که وجود لینک ها شما در سایر سایت ها و یا لینک بیلدینگ تاثیری نداره.
همین حالا سایت هایی که محتوی محور هستند و رقبا هم در اون زمینه بیشتر هست کافیه رتبه هارو مقایسه کنید تا متوجه این مورد بشید.

در مورد آپدیت و ... خوب بنده درک نمی کنم چه ربطی به این بحث داره دوست عزیز؟
نمیدونم چرا این موارد رو هی وارد بحث می کنید در صورتی که ربطی به بحث نداره
این موارد کاملا موارد شناخته شده ای هستند که خوب یکی دیگه از مسائل هستند
شما که ادعای تجربه داشتن رو دارید باید بدونید که سئو و بالا بودن یک وبسایت نیاز تنها به یک اصل نداره بلکه تمامی این موارد باید در کنار هم باشند پس اگر می خواید اون عناصر رو هم وارد بحث کنید لطفا یک تاپیک دیگه بزنید و ادعای خودتون رو در این مورد اعلام کنید چون اینجا بحث بک لینک هست نه سایر موارد.

اینجا انجمن عمومی هست که اگر با مفهوم این کلمه آشنا باشید باید بدونید که وقتی پستی ارسال می کنید در مقابل عموم قرار خواهد گرفت، همه به صورت آزادانه می تونن پاسخی به شما ارسال کنند و ...
شما اگر مخاطبی خاص دارید که یک نفر هست می تونید از پیام خصوصی استفاده کنید.

در نهایت امیدوارم همین مقدار که پیگیر پاسخ دادن به تاپیک های داخل این انجمن هستید و هرجا که فرصت پیددا می کنید جواب مختلفی به یک نفر بدید (که البته ظاهرا از همین روش چسبودن حرف به بقیه و ... استفاده می کنید) پیگیر شرکت و کاربران خودتون هم باشید تا یک وقت خدایی نکرده مثلا سرور فرمت نشه که بعد بگید وظیفه بک آپ به عهده ما نیست در عوض بهتون 6 ماه سرور مجازی با 50% تخفیف میدیم و کمکتون می کنیم آرشیو و برگردونید و از فایل های یک مشتری دیگه بدید به یه مشتری دیگه :)

موفق باشید

viasky
August 13th, 2016, 04:36
بنده ادعای استادی کردم؟ به خاطر نمیارم
کلا شما عادت دارید برای بهتر جلوه دادن خودتون هر حرف و ادعایی رو به بقیه می چسبونید؟
البته خوب مهم نیست چون به هر حال پست های شما و بنده مشخص هست و سابقه ارسالات بنده و شما هر دو تفاوت شخصیت بنده و شما رو نشون میدند.
پست های قبلی شما در تاپیک هم مختلف رو بسیاری از دوستان دیدن که نیازی به بحث نیست.

در مورد تغییراتی که گفتید:
هیچ وقت بک لینک کنار نرفته. اگر مقالات رو ( نه مقالات موجود در سایت های سئویی که معلوم نیست یا به زبان تسلط کافی ندارند یا علاقه ای به عوض کردن متن و ... دارند) میبینید که تاکید بسیاری روی بک لینک هایی شده بود که توسط مدیران سایت ها خریداری می شد. به عبارتی شناسایی این سایت ها با دقت بیش از پیشی انجام میشه. اما هیچ وقت اعلام نشده که وجود لینک ها شما در سایر سایت ها و یا لینک بیلدینگ تاثیری نداره.
همین حالا سایت هایی که محتوی محور هستند و رقبا هم در اون زمینه بیشتر هست کافیه رتبه هارو مقایسه کنید تا متوجه این مورد بشید.

در مورد آپدیت و ... خوب بنده درک نمی کنم چه ربطی به این بحث داره دوست عزیز؟
نمیدونم چرا این موارد رو هی وارد بحث می کنید در صورتی که ربطی به بحث نداره
این موارد کاملا موارد شناخته شده ای هستند که خوب یکی دیگه از مسائل هستند
شما که ادعای تجربه داشتن رو دارید باید بدونید که سئو و بالا بودن یک وبسایت نیاز تنها به یک اصل نداره بلکه تمامی این موارد باید در کنار هم باشند پس اگر می خواید اون عناصر رو هم وارد بحث کنید لطفا یک تاپیک دیگه بزنید و ادعای خودتون رو در این مورد اعلام کنید چون اینجا بحث بک لینک هست نه سایر موارد.

اینجا انجمن عمومی هست که اگر با مفهوم این کلمه آشنا باشید باید بدونید که وقتی پستی ارسال می کنید در مقابل عموم قرار خواهد گرفت، همه به صورت آزادانه می تونن پاسخی به شما ارسال کنند و ...
شما اگر مخاطبی خاص دارید که یک نفر هست می تونید از پیام خصوصی استفاده کنید.

در نهایت امیدوارم همین مقدار که پیگیر پاسخ دادن به تاپیک های داخل این انجمن هستید و هرجا که فرصت پیددا می کنید جواب مختلفی به یک نفر بدید (که البته ظاهرا از همین روش چسبودن حرف به بقیه و ... استفاده می کنید) پیگیر شرکت و کاربران خودتون هم باشید تا یک وقت خدایی نکرده مثلا سرور فرمت نشه که بعد بگید وظیفه بک آپ به عهده ما نیست در عوض بهتون 6 ماه سرور مجازی با 50% تخفیف میدیم و کمکتون می کنیم آرشیو و برگردونید و از فایل های یک مشتری دیگه بدید به یه مشتری دیگه :)

موفق باشید

دوست عزیز من اصلا‌ نمی دونم در مورد چی صحبت می کنید
کی هستید و...؟
مواردی می فرمایید‌که بنده سر در نمیارم
خدانگهدار شما!

GOD
August 13th, 2016, 04:41
دوستان طبق معمول تاپیک رو از موضوع خودش خارج نکنید,لازم نیست اگه نظر کسی رو قبول ندارید حتما اعلام کنید.میشه به نظر بقیه هم احترام گذاشت
هرکسی در حد تجربه ای که داره یک نطری میده,متاسفانه یا خوشبختانه بعضی از دوستان توی تمام موارد صاحب نظر هستند حالا چه این موضوع در رابطه با سرور باشه چه در رابطه با انقراض ماهی قرمز!!

تاپیک بسته میشه,از این گروه سئو کسی خواست پاسخ بده پیام بدند تاپیک رو باز کنم

spalisp
August 15th, 2016, 09:23
سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان و کاربران گرامی .

بنا به درخواست یکی از دوستان لازم دانستم که پاسخ این دوستمون رو بدم .

آقای محترمی که اومدی این حرفارو نوشتی فقط خداییش با انصاف باش . این دوستمون سفارش دادند و ما بخاطر مشغله های کاری آفری که داشتیم در اون تازیخ سفارش ایشون رو با یک هفته تاخیر تحویل دادیم که بابت این تاخیر هم عذرخواهی کردیم . ایشون یک دامنه + کلا یک سایت جداگانه برای سئو در نظر گرفتند و خداشاهده خداشاهده بصورت کامل کار سئو برای ایشون انجام شد و بهشون تحویل دادیم و ایشون هم گفتند فعلا سایت رو بالا نمیارن نمیدونم دلیلش هم چی بود و فرمودند بک لینک رو هم که روی آفرشون بوده و اطلاع میدن که روی چه آدرسی ثبت کنیم ! بعد از چند روز ایشون پیام دادند که روی فلان آدرس بک لینک بزنیم براشون و ما هم ثبت کردیم و لیست کامل هم برای ایشون ارسال شد و بهشون هم پیام دادیم و ایشون دیگه خبری نشد ازشون تا حدود 1 ماه بعد که بنده در مسیر بودم تماس گرفتند با لحن بسیار زشتی فرمودند آقا بک لینکارو یا ثبت کن یا اگه نمیخوای بگو تا جور دیگه بت بگم !!! بنده هم گفتم یعنی چی این رفتار و بک لینکای شما ثبت شده ما که ترسی نداریم مثلا میخواین چیکار کنید و از این حرفا . بعدش کمی صحبت کردیم و بنده به این آقا عرض کردم که خداشاهده هم ثبت شده هم لیست ارسال شده ایشون فرمودند که خب مثلا یه نمونه بدید بنده هم این 2تا نمونه رو دادم خدمتشون : axmax79.mihanblog.com و http://tebyan1000.mihanblog.com/ و ایشون گفتن که نه نیست توی این 2تا گفتم عزیز غیر ممکنه نباشه شما دقیقتر چک بفرمایید هست و بعدش هم فرمودند پس این 2 تا از نمونه هایی از اون لیست هست و بنده هم گفتم بله اگر مشکلی بود اطلاع بدید که من رسیدم دفتر بررسی کنم و ایشون هم فرمودند باشه چک میکنم خبر میدم و خداشاهده ایشون دیگه خبری ازشون نشد تا امروز که این تاپیک رو دیدم !!!

آقای محترم خداییش من این 2تا نمونه رو ندادم پشت تلفن ؟ برای اثبات صحبت بنده مبنی بر اینکه بک لینک این آقا ثبت بوده از سایت وب آرشیو استفاده میتونند کنند دوستان . آدرس سایت ایشون هم که بک لینک بهشون دادیم http://4subdown.ir/ هست .

فقط بنده میگم متاسفم واقعا متاسفم برای دوستانی که ناحق میان و صحبت میکنند . و از همه بدتر دوستانیکه تا یک همچین تاپیک هایی میبینند سریع میان و موضع گیری میکنند بدون اینکه حقیقت ماجرا رو اطلاعی ازش داشته باشن . این چندمین موردی هست که متاسفانه تهمت زده شده به ما و بنده تعجب میکنم از مدیریت این انجمن که به قوانین خودشون هم عمل نمیکنند . تاپیک انتقادی قوانین خاصی داره در این انجمن ولی تاپیک هایی که در رابطه با سئو98 باشه نمیدونم چرا مورد استقبال مدیریت این انجمن قرار میگیره ؟ واقعا برای مدیریت این انجمن متاسفم واقعا اگر دشمنی با بنده دارند هرکدوم از مدیران این انجمن لطفا بیاد بگه به ما بدونیم . والا این کار ها زشته

- - - Updated - - -

سلام
متاسفانه این شخص از ده ها کاربر این انجمن به همین شکل بصورت آفر کلاه برداری کردن و همینطور ده ها تاپیک بخاطر کلاه برداری ایشون ایجاد شده که مدیران این انجمن لطف میکنن همه تاپیک های علیه این شخص رو حذف میکنن و هیچوقت هم نشده یوزرشون بن بشه!

کلاهبردار شمایی مرد حسابی درست حرف بزن . اگه ما سر کسی رو کلاه گذاشته بودیم تا حالا یکبارش اثبات شده بود . یوزر شما باید بن بشه که تهمت میزنی توهین میکنی

mr.jabbari
August 15th, 2016, 13:47
خدمت دوستان گل عرض کنم سئو در اصل تجربیاتی هست که یک شخص میتونه داشته باشه و هیچکس علم سئو نداره ! چون سئو اصلا رشته تحصیلی نیست !!
اما همه میدونن که تمام کننده , قدرت دهنده , سئو در اصل میشه گفت قدرت دهنده سایت بک لینکش هست ...
از نظر بنده این منطقی نیست که بگیم هیچکس سئو بلد نیست !! و واقعا یجور حرف بی منطقه عین این میمونه تو لجن ترین جا باشی از بهترین چیزا بگی و همه رو نقض کنی در صورتی که اصلا معنی زیبایی رو خودتم نمیدونی !!
از نظر من گوگل یک منطقه هرچیزی که به نظر شما منطقی بیاد گوگل هم قبول میکنه
به هیچکس هم بی احترامی نمیکنم و این صرفا چیزیه که من میدونم و ممکنه اشتباه باشه ! انشاالله که همگی موفق باشن

spalisp
August 15th, 2016, 13:50
خدمت دوستان گل عرض کنم سئو در اصل تجربیاتی هست که یک شخص میتونه داشته باشه و هیچکس علم سئو نداره ! چون سئو اصلا رشته تحصیلی نیست !!
اما همه میدونن که تمام کننده , قدرت دهنده , سئو در اصل میشه گفت قدرت دهنده سایت بک لینکش هست ...
از نظر بنده این منطقی نیست که بگیم هیچکس سئو بلد نیست !! و واقعا یجور حرف بی منطقه عین این میمونه تو لجن ترین جا باشی از بهترین چیزا بگی و همه رو نقض کنی در صورتی که اصلا معنی زیبایی رو خودتم نمیدونی !!
از نظر من گوگل یک منطقه هرچیزی که به نظر شما منطقی بیاد گوگل هم قبول میکنه
به هیچکس هم بی احترامی نمیکنم و این صرفا چیزیه که من میدونم و ممکنه اشتباه باشه ! انشاالله که همگی موفق باشن

برادر مشکل اینجاست که دوستان فقط تا یه چیزی میبینن سریع شروع میکنن موضع گیری بدون منطق بدون اینکه اصلا اطلاعی داشته باشن از اصل ماجرا . بنده حقیقت رو گفتم امیدوارم که دیگه شاهد چنین تاپیک هایی نباشیم . چون واقعا زشته این رفتار برخی کاربران این انجمن و متاسفانه دلیل این رفتار ها هم فقط و فقط مدیریت ضعیف این انجمن هست که هرکی بدون مدرک و اثبات حرفش میاد و تهمت به یک فردی میزنه و متاسفانه برخورد نمیشه

mr.jabbari
August 15th, 2016, 14:18
برادر مشکل اینجاست که دوستان فقط تا یه چیزی میبینن سریع شروع میکنن موضع گیری بدون منطق بدون اینکه اصلا اطلاعی داشته باشن از اصل ماجرا . بنده حقیقت رو گفتم امیدوارم که دیگه شاهد چنین تاپیک هایی نباشیم . چون واقعا زشته این رفتار برخی کاربران این انجمن و متاسفانه دلیل این رفتار ها هم فقط و فقط مدیریت ضعیف این انجمن هست که هرکی بدون مدرک و اثبات حرفش میاد و تهمت به یک فردی میزنه و متاسفانه برخورد نمیشه

من درباره هیچکس نظر نمیدم و اگر مشکلی داشته باشم سعی میکنم یا بیخیال شم یا پیگیری کنم به نظرم تایپیک و... صرفا برای تخریبه هیچی و درست نمیکنه هیچ فرهنگ هر شخصی رو نشون میده همین . دیگ حرفی ندارم

hoka
August 15th, 2016, 15:32
سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان و کاربران گرامی .

بنا به درخواست یکی از دوستان لازم دانستم که پاسخ این دوستمون رو بدم .

آقای محترمی که اومدی این حرفارو نوشتی فقط خداییش با انصاف باش . این دوستمون سفارش دادند و ما بخاطر مشغله های کاری آفری که داشتیم در اون تازیخ سفارش ایشون رو با یک هفته تاخیر تحویل دادیم که بابت این تاخیر هم عذرخواهی کردیم . ایشون یک دامنه + کلا یک سایت جداگانه برای سئو در نظر گرفتند و خداشاهده خداشاهده بصورت کامل کار سئو برای ایشون انجام شد و بهشون تحویل دادیم و ایشون هم گفتند فعلا سایت رو بالا نمیارن نمیدونم دلیلش هم چی بود و فرمودند بک لینک رو هم که روی آفرشون بوده و اطلاع میدن که روی چه آدرسی ثبت کنیم ! بعد از چند روز ایشون پیام دادند که روی فلان آدرس بک لینک بزنیم براشون و ما هم ثبت کردیم و لیست کامل هم برای ایشون ارسال شد و بهشون هم پیام دادیم و ایشون دیگه خبری نشد ازشون تا حدود 1 ماه بعد که بنده در مسیر بودم تماس گرفتند با لحن بسیار زشتی فرمودند آقا بک لینکارو یا ثبت کن یا اگه نمیخوای بگو تا جور دیگه بت بگم !!! بنده هم گفتم یعنی چی این رفتار و بک لینکای شما ثبت شده ما که ترسی نداریم مثلا میخواین چیکار کنید و از این حرفا . بعدش کمی صحبت کردیم و بنده به این آقا عرض کردم که خداشاهده هم ثبت شده هم لیست ارسال شده ایشون فرمودند که خب مثلا یه نمونه بدید بنده هم این 2تا نمونه رو دادم خدمتشون : axmax79.mihanblog.com و http://tebyan1000.mihanblog.com/ و ایشون گفتن که نه نیست توی این 2تا گفتم عزیز غیر ممکنه نباشه شما دقیقتر چک بفرمایید هست و بعدش هم فرمودند پس این 2 تا از نمونه هایی از اون لیست هست و بنده هم گفتم بله اگر مشکلی بود اطلاع بدید که من رسیدم دفتر بررسی کنم و ایشون هم فرمودند باشه چک میکنم خبر میدم و خداشاهده ایشون دیگه خبری ازشون نشد تا امروز که این تاپیک رو دیدم !!!

آقای محترم خداییش من این 2تا نمونه رو ندادم پشت تلفن ؟ برای اثبات صحبت بنده مبنی بر اینکه بک لینک این آقا ثبت بوده از سایت وب آرشیو استفاده میتونند کنند دوستان . آدرس سایت ایشون هم که بک لینک بهشون دادیم / (http://4subdown.ir/) هست .

فقط بنده میگم متاسفم واقعا متاسفم برای دوستانی که ناحق میان و صحبت میکنند . و از همه بدتر دوستانیکه تا یک همچین تاپیک هایی میبینند سریع میان و موضع گیری میکنند بدون اینکه حقیقت ماجرا رو اطلاعی ازش داشته باشن . این چندمین موردی هست که متاسفانه تهمت زده شده به ما و بنده تعجب میکنم از مدیریت این انجمن که به قوانین خودشون هم عمل نمیکنند . تاپیک انتقادی قوانین خاصی داره در این انجمن ولی تاپیک هایی که در رابطه با سئو98 باشه نمیدونم چرا مورد استقبال مدیریت این انجمن قرار میگیره ؟ واقعا برای مدیریت این انجمن متاسفم واقعا اگر دشمنی با بنده دارند هرکدوم از مدیران این انجمن لطفا بیاد بگه به ما بدونیم . والا این کار ها زشته

- - - Updated - - -

کلاهبردار شمایی مرد حسابی درست حرف بزن . اگه ما سر کسی رو کلاه گذاشته بودیم تا حالا یکبارش اثبات شده بود . یوزر شما باید بن بشه که تهمت میزنی توهین میکنی

مواردی که فرمودید رو به ترتیب خدمتتون میگم

1-اول فرمودید تاخیر یک هفته ای برای این کار بوده که از پرداخت و انجام اون دو تغییری که گفتم 15 روز طول کشید با هزار بار تماس بنده ( قبول دارم معذرت خواهی فرمودید و شکی نیست ولی بحث من سر قضیه دوم و سوم هست )
1.1- دوم بله ما که نمیتونستیم مشخصات هاست اصلیمون با اون دیتابیس و بکاپ رو بدیم خدمت شما . یک نمونه دقیقا مشابه سایت اصلی دادیم بهتون شما هم روی همون زدید ولی دیدیم تغییر خاصی نبوده بی خیالش شدیم

2- فرمودید آدرس سایت رو خدمتتون ارسال نکردیم . اول از همه 5 جولای آدرس رو دادیم در اس ام اس اگر ببینید مشاهده میکنید
دوم یک آدرس بالاتر رو مجدد 9 جولای فرستادیم اگر در تلگرام دقت کنید باز هم چیزی برای بنده نفرستادید

3 - فرمودید لیست ارسال کردید برای من !!!! عزیز جان آخه چرا این حرف رو میزنید وقتی 20 جولای دوباره گفتید آدرس رو برای من اس ام اس کن ؟؟ ( تلگرام )
ممنون میشم عکسی چیزی دارید که برای من ایمیل یا پیامی در مورد لیست دادید بدید بنده هم ببینم
و دوباره دو هفته ی پیش هم تماس گرفتم و دقیقا مکالمون همون هست که در اول تاپیک نوشتم که شما گفتید از کجا میدونید نزدیم !!!! ببخشید علم غیب ندارم ولی چیزی در هیچ جا ندیدم.گفتید لیست دادیم گفتیم لیستی برای ما نیومده گفتید برسم خونه چک میکنم الان دو هفته است که میگذره . نه لیستی اومده و نه چکی

4 -فرمودید از وب آرشیو ببینید - بله این دو نمونه الان دیدم هست (با اینکه یکی از این وبلاگ هارو به ما گفتید چک کنید و ما این آدرس رو چک کرده بودیم http://ax-max.mihanblog.com/post/1 )

ولی نمونه ی دیگه ای دارید ؟لیست 100 تایی کجا هست ؟

در آخر آیا شما واقعا به مواردی که انجام دادید میگید سئو ؟ ( توجه کنید بنده هنوز در اون وب سایت نمونه ای که دادم بهتون تغییری ایجاد نکردم اگر نیاز هست آدرس منبع و آدرس سایت سئو شده ی خودتون رو هم قرار بدم ) ( ایمیلی که بنده برای معرفی بهتون دادم که چه چیزی نیاز دارم رو دارید ؟ آیا سئو شما اصلا به قسمتی که گفتم و دقیقا مربوط میشد به کتگوری های ما اصلا ربط داشت ؟ تغییری در قالب ایجاد شد ؟)
دوم آیا لیستی ارسال کردید یا 100 بک لینک ما انجام شده است ؟
سوم پشتیبانی 45 روزه ای که فرمودید و مانیتورینگی که گفتید همین جواب ما رو ندادن هاست پیگیریتون این بود ؟

( متن رو دقیقا از روی مکالمات تلگرام ایمیل و پیامک براتون زدم . اگر میگید جاییش اشتباه هست تصویر تهیه کنم البته خودتون دارید یک نسخه و میتونید مشاهده کنید)

در آخر بنده نه مرض دارم نه لنگ اون پولیم که دادم به شما ولی 15 خرداد تا 25 مرداد رو حساب کنید که چند روز وقت ما کشته شد بدون هیچ سئو کاری ای
میتونستید بفرمایید آقا جان وقت ندارم این هزینه این هم شما .