PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور با کمک کلاس تمپلت در فایل html خروجی برنامه php قرار دهم

jahromy
August 12th, 2016, 04:12
سلام
یک روش یا نمیدونم شاید کلاس پیدا کردم برای تمپلت که یک فایل حاوی توابعی به نام template.php در فایل برنامه include میکنم و توسط دستورات زیر کمک می کند تا فایل php از فایل قالب html صفحه جدا قرار گیرد و خروجی برنامه php در همان صفحه html نمایش می یابد

$MyTpl = new Template();
$MyTpl -> load_file( 'themes/index.html' );
$MyTpl -> assign( 'DIR' , DIR );
$MyTpl -> assign( 'Site_title' , $r['site_title'] );
$MyTpl -> assign( 'Home_site_name' , $r['site_name'] );
$MyTpl -> print_template();

حالا سوالی که دارم این هست که یک جدول با تعداد سطر دریافتی از بانک mysql توسط کد نویسی در صفحه php خودم برا نمایش می نویسم چطور می توانم خروجی جدول را به نقطه ای از صفحه html که مد نظر نمایش دارم ارسال کنم
تو روش فوق این رو می دونم که ثوابت با بکارگیری توابع MyTpl فوق قابل نمایش اند ولی کد نویسی php یا خروجی آنرا چطور در فایل قالب قرار دهم

T.Toosi
August 12th, 2016, 05:20
سلام، شما همانطور که Site_title را assign کردید به فایل html و نمایش دادید، مقدار جدول ها را از دیتابیس بگیرید و html آن را بسازید و داخل یک متغییر بریزید و assign کنید، البته من دقیق نمیدونم از چه کلاسی دارید استفاده میکنید برای همین بیشتر از این نمیشود راهنمایی کرد، شاید مثال زیر کمک کند.

$html = '<ul>';
foreach ($row as $k) {
$html .= '<li>'.$k.'</li>';

}
$html .= '</ul>';
$MyTpl -> assign( 'menu_html' , $html );