PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایم اوت در مرکز داده پارس آنلاین

CaeZer
August 11th, 2016, 23:54
با سلام خدمت دوستان عزیز

کسانی که در مرکز پارس آنلاین آپادانا سرویس دارند . آیا ایشون نیز تایم اوت مکرر دارند یا در طول روز یک بار الی 2 تایم اوت دارند ؟

آیا این مختص فقط این مرکز هست ؟ کسانی که در زیر ساخت یا آسیاتک نیز سرویس دارند ایشون چطور ؟ تایم اوت دارید ؟

تشکر از دوستانی که در تاپیک مشارکت میکنند میخوام یک بررسی اجمالی کنم که فقط بنده در پارس آنلاین این مشکل رو دارم یا بقیه نیز این مشکل رو دارند .

ممنون

WHTkhalezanak
August 12th, 2016, 02:00
من هم اخیرا همین مشکل رو در دیتاسنتر دیگری در ایران دارم،
البته به یه شکل دیگه
دو روز سایت های خارجی رو نمی تونم باز کنم،البته نه همشون رو بعضیاشون رو:103:
گویا لینک های ارتباطی اینترنتشون رو تغییراتی دادند
البته جای تعجبی نداره ، در این سرویس دهنده ها معمول هست.
حالا جالب تر از این،
من قرارداد رسمی با خود دیتاسنتر داشتم حدود سال 2010 چند روز سرورم رو اتک میداند،یک طرفه سرویس من رو جمع کردند!:52:
پس تایم اوت دیگه جای خودش رو داره...

CaeZer
August 12th, 2016, 10:02
سلام
من مستقیم با مراکز داده ایرانی در ارتباط نبودم اما هر وقت از هر جا هاست یا نمایندگی هاست ایران داشتم هر از چند گاهی قطعی و مشکل Time Out داشتم که البته یه بار همینطوری سر یه موضوع دیگه داشتم با کارشناس دیتاسنتر پارس آنلاین حرف میزدم و این مشکل رو گفتم که چرا کلاً زیرساخت میزبانی ایرانی از هر دیتاسنتری اینطوریه و این همه مشکل UpTime داره گفت نه ما اصلاً چنین مشکلی نداریم البته من اون موقع از شرکت faraso.org که جزو پر فروش ترین هاست و سرور های پارس آنلاین هستش نمایندگی داشتم و اسم فراسو رو که آوردم کارشناس دیتاسنتر پارس آنلاین میگفت ما اصلاً این شرکت رو نمی شناسیمش به احتمال زیاد مشکل از طرف هموناست و باید از همونا پیگیر باشید منم گفتم پس چرا فراسو ادعا میکنه سرور های اختصاصی خودش در دیتاسنتر شما رو داره گفت در جریان نیستم :|
سلام

اینکه یک چیز عادی هست غیر خودشون کسی رو نمیبینن

من هم اخیرا همین مشکل رو در دیتاسنتر دیگری در ایران دارم،
البته به یه شکل دیگه
دو روز سایت های خارجی رو نمی تونم باز کنم،البته نه همشون رو بعضیاشون رو:103:
گویا لینک های ارتباطی اینترنتشون رو تغییراتی دادند
البته جای تعجبی نداره ، در این سرویس دهنده ها معمول هست.
حالا جالب تر از این،
من قرارداد رسمی با خود دیتاسنتر داشتم حدود سال 2010 چند روز سرورم رو اتک میداند،یک طرفه سرویس من رو جمع کردند!:52:
پس تایم اوت دیگه جای خودش رو داره...
سلام

اگر در توان هست اسم دیتاسنتر را ذکر کنید تا بیشتر حواسمون باشه

negarnovin
August 12th, 2016, 10:57
سلام بنده هم به شدت با پارس آنلاین مشکل دارم
ایران اکسس شدن مکرر
داشتن اتک های زیاد
تایم اوت های فراوان
پارس آنلاین یکی دو ماهی هست که کل رنجش زیر اتک هست واقعا همه مشتری ها ناراضی هستن
ماهم این مشکل رو داریم.

mohammad933
August 12th, 2016, 13:30
سلام
والا من پارس انلاین کلا خوشم ازش نمیاد
اما سایت هایی ک روی اسیاتک هستند رو دیدم تا حالا من قطعی اینا ندیدم چون خیلی زیاد تو این سایتا هستم چون نتم از اسیاتکه سرعتم تو سروراشون بیشتره و هی دانلود میکنم و طی چند سال من ۷،۸ تا سایت ک میرم ی بار نشده قطع بشه

vatan3da
August 12th, 2016, 14:35
سلام الان از پارس انلاین سرویس داریم
بیشتر موقع ها یا سرعت لودکمه یا قطع هست
البته جدیدا اینطوری شده

mehrangta
August 12th, 2016, 16:00
بله بنده هم تایموت و پکت لاست های زیادی روی این دیتاسنتر دارم
دلیل هم مشخص نیست به پشتیبانی هم که میگیم میگن هیچ مشکلی روی لینک ها وجود نداره
ظاهرا bgp شون رو به زیرساخت تغییر دادن که اینطور شده

pamenary
August 12th, 2016, 16:29
بنده همه با پارس آنلاین همین مشکل دارم می گن زیر حمله هستن
الان بیش تز از 10 روزه این طوری
ی سوال داشتم من ی vps دارم که روی دیتاسنتر پارس آنلاین و حدود 20 تا آی پی دارم می تونم از جای دیگه آی پی تهیه کنم بدون انتقال به حایی؟