PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند درصد از سایت های اسکریپت و قالب بک لینک قرار میدند ؟

DEFALT
August 11th, 2016, 09:36
درود ،

با عرض سلام و خسته نباشید .

والله بنده داشتم گشت میزدم که دیدم بعضی از سایت های اسکریپت بک لینک خودشون رو به صورت js در همه جای اسکریپت کپی میکنند !؟

پ.ن : یعنی یکی استفاده کند روزانه کلی بازدید داشته باشد برای ایشون هم بک لینک ثبت خواهد شد !

به نظرتون این کار درستی است ؟

موفق باشید .

almandata
August 11th, 2016, 09:40
بله بک لینک ثبت میشه

بنظرم ما در اون حد نیستیم بگیم درسته یا نادرست

از یه لحاظ چون اسکریپت رایگان در اختیار مون میذارن حق الزحمه اس

از یه طرفم اگه رایگانه که نباید دیگه حق الزحمه ای(بک لینک) بگیرند

viasky
August 11th, 2016, 09:45
اگر اسکریپت توسط اون مجموعه نوشته شده باشه یا ترجمه شده باشه و بک لینک ها به تعداد محدودی باشه که مشخص کنه برای کمک به اون مجموعه هست ( بازدهی مالی)
مشکلی نداره
ولی اگر فقط انتشار توسط اون وب سایت انجام شده و کپی و رایت و تغییر دادند و بک لینک قرار داده شده خیر این روش سواستفاده محسوب میشه و سود دو طرفه نداره
فقط برای سود خودشون برنامه ربزی کرده اند و دارن از این ترفند استفاده می کنند
در مجموع باید همه جوانب در نظر گرفته بشه
موفق باشید

DEFALT
August 11th, 2016, 09:58
اگر اسکریپت توسط اون مجموعه نوشته شده باشه یا ترجمه شده باشه و بک لینک ها به تعداد محدودی باشه که مشخص کنه برای کمک به اون مجموعه هست ( بازدهی مالی)
مشکلی نداره
ولی اگر فقط انتشار توسط اون وب سایت انجام شده و کپی و رایت و تغییر دادند و بک لینک قرار داده شده خیر این روش سواستفاده محسوب میشه و سود دو طرفه نداره
فقط برای سود خودشون برنامه ربزی کرده اند و دارن از این ترفند استفاده می کنند
در مجموع باید همه جوانب در نظر گرفته بشه
موفق باشید
دوست عزیز مثال میزنم ، اسکریپت ها و قالب های رایگان رو عرض میکنم که با جستجو انگلیسی میشه دانلود کرد !

پ.ن : فقط دانلود و انتشار میدند !

یکی از سایت های بزرگ اسکریپت هم هست :)

موفق باشید .

- - - Updated - - -

بله بک لینک ثبت میشه

بنظرم ما در اون حد نیستیم بگیم درسته یا نادرست

از یه لحاظ چون اسکریپت رایگان در اختیار مون میذارن حق الزحمه اس

از یه طرفم اگه رایگانه که نباید دیگه حق الزحمه ای(بک لینک) بگیرند

مورد دوم هست ، خوب من خودم میدونم اگر اختصاصی باشه یا ترجمه کنن یا ... بله صحبت شما درست می باشد .

پ.ن : اینا اسکریپت و قالب رایگان رو ویرایش و بک لینک خود را قرار میدند که با سرچ انگلیسی میشه دانلود کرد !

موفق باشید .

viasky
August 11th, 2016, 10:03
خیر این کار درست نیست
چون درآمد این وب سایت ها از ارائه تبلیغ تامین میشه
در صورتی که داخل توضیحات برنامه قید بشه که بک لینک وجود داره و با رضایت کاربر باشه صحیح هست
در غیر این صورت سواستفاده محسوب میشه و اصلا درست نیست
در مجموع آگاهی کاربر بسیار مهمه
حتی خودش هم نوشته باشه - ترجمه کرده باشه یا.....
کاربر باید از وجود بک لینک اطلاع داشته باشه
موفق باشید

viasky
August 11th, 2016, 10:08
سلام
من این مورد ها رو در سایت های اسکریپت معروف ایرانی دیدم:

1.قرار دادن بک لینک با همون جاوا اسکریپت که شما میگید.
2.قرار دادن IFrame در تمامی فایل های اسکریپت برای لود سایت اسکریپت در اندازه 0 در 0 برای اینکه فقط بازدید حساب بشه برای سایتش :)
3.لود بعضی از فایل ها مثل js های اسکریپت توسط هاست خود منتشر کننده اسکریپت.
4.تغییر اسم اکثر جا های مهم قالب یا اسکریپت به اسم سایت منتشر کننده مثلاً یه اسکریپت بود اول همه توابعش اسم سایت منتشر کننده بود که احتمالاً با ویژگی Replace in Files این کار رو کردن.
5.قرار دادن فایل index.html یا index.php که یا منتقل میشه به سایت اسکریپت یا لینک سایت اسکریپت رو نشون میده برای تمامی زیر پوشه های قالب یا اسکریپت.
6.کدی که آنتی ویروس خطرناک نشون میده دقیق نمی دونستم کدش چی بود چون Encrypt شده بود ولی آنتی ویروس کامپیوتر خودم خطرناک نشون دادش و دیگه از استفاده اون منصرف شدم.
7.قرار دادن کد بنر های تبلیغات کلیکی حساب خود مدیر سایت اسکریپت در سایت هایی مثل anetwork.ir درون جا های مختلف اسکریپت یا قالب.
8.قرار دادن کد جوین تلگرام که اصولاً تو کامپیوتر چون کمتر کسی تلگرام ویندوز نصب داره نمی فهمه اما وقتی اسکریپت رو با موبایل باز میکنی می بینی که یه کانال تلگرامی برات باز میشه.
9.قرار دادن کلی کد کامنت PHP و حتی HTML و CSS در تمامی فایل ها که وقتی فایل ها بیشتر از 10 تا باشن یکم حذفشون سخت میشه.
و...

به نظر من که کار درستی نیست چون اینا که اکثراً اسکریپت یا قالب رو خودشونم نمیسازن که بگیم دارن رایگان میدن به قول دوستمون حق الزحمه بگیرن وقتی همه قالب ها و اسکریپت هاشون نال شده و حتی ترجمه نشده از سایت های خارجی معروف که فقط با سرچ Nulled به انتهای نام اسکریپت یا قالب میشه پیداشون کرد میگیرن چرا باید حق الزحمه داشته باشن؟ یعنی فقط برای یه دانلود اسکریپت و دوباره آپلودش باید این همه کار غیراخلاقی تو قالب یا اسکریپت رو ما به عنوان حق الزحمه بدونیم؟ مطمئن باشید اگه قالب یا اسکریپت از اول کار خودشون باشه هرگز این کار ها رو انجام نمیدن و حتی اگه بخوان حق الزحمه ای بگیرن ترجیح میدن قالب یا اسکریپت نوشته شده خودشون رو بفروشن تا اینکه این کلک ها رو بزنن در کل از نظر من که کار غیراخلاقی هستش همینطوری بعضی سایت های اسکریپت رو باز میکنیم پاپ آپ میاد بست نیست که این مشکلات هم باید توش باشه؟ هی خدا کی میشه قانون کپی رایت تو ایران به صورت سفت و سخت اجرا بشه تا هم این سایت های اسکریپت تخته بشن هم مردم هم اون یکی به اون یکی نکوبه بگه آخه شما ویندوز کامپیوتر خودت ارجینال هست که میگی :)

استفاده از منابع - امکانات - هویت - اختیارات شما....
بدون اجازه و هماهنگی ***ی محسوب میشه
خیلی واضح عرض کردم

DEFALT
August 11th, 2016, 10:10
خیر این کار درست نیست
چون درآمد این وب سایت ها از ارائه تبلیغ تامین میشه
در صورتی که داخل توضیحات برنامه قید بشه که بک لینک وجود داره و با رضایت کاربر باشه صحیح هست
در غیر این صورت سواستفاده محسوب میشه و اصلا درست نیست
در مجموع آگاهی کاربر بسیار مهمه
حتی خودش هم نوشته باشه - ترجمه کرده باشه یا.....
کاربر باید از وجود بک لینک اطلاع داشته باشه
موفق باشید
درود ، بنده هم خوب این مورد رو در نظر میگیرم ، چون بیش از 50 درصد شاید هم بیشتر ، استفاده کنندگان از این موضوع اطلاع ندارند !

پ.ن : خوب حالا این کار درستی نیست و این یک نوع سو استفاده محسوب میشود که کلی میتونند الکسا و بازدید و رنک گوگل و ... رو به راحتی افزایش بدند !

موفق باشید .

DEFALT
August 11th, 2016, 10:28
سلام
من این مورد ها رو در سایت های اسکریپت معروف ایرانی دیدم:

1.قرار دادن بک لینک با همون جاوا اسکریپت که شما میگید.
2.قرار دادن IFrame در تمامی فایل های اسکریپت برای لود سایت اسکریپت در اندازه 0 در 0 برای اینکه فقط بازدید حساب بشه برای سایتش :)
3.لود بعضی از فایل ها مثل js های اسکریپت توسط هاست خود منتشر کننده اسکریپت.
4.تغییر اسم اکثر جا های مهم قالب یا اسکریپت به اسم سایت منتشر کننده مثلاً یه اسکریپت بود اول همه توابعش اسم سایت منتشر کننده بود که احتمالاً با ویژگی Replace in Files این کار رو کردن.
5.قرار دادن فایل index.html یا index.php که یا منتقل میشه به سایت اسکریپت یا لینک سایت اسکریپت رو نشون میده برای تمامی زیر پوشه های قالب یا اسکریپت.
6.کدی که آنتی ویروس خطرناک نشون میده دقیق نمی دونستم کدش چی بود چون Encrypt شده بود ولی آنتی ویروس کامپیوتر خودم خطرناک نشون دادش و دیگه از استفاده اون منصرف شدم.
7.قرار دادن کد بنر های تبلیغات کلیکی حساب خود مدیر سایت اسکریپت در سایت هایی مثل anetwork.ir درون جا های مختلف اسکریپت یا قالب.
8.قرار دادن کد جوین تلگرام که اصولاً تو کامپیوتر چون کمتر کسی تلگرام ویندوز نصب داره نمی فهمه اما وقتی اسکریپت رو با موبایل باز میکنی می بینی که یه کانال تلگرامی برات باز میشه.
9.قرار دادن کلی کد کامنت PHP و حتی HTML و CSS در تمامی فایل ها که وقتی فایل ها بیشتر از 10 تا باشن یکم حذفشون سخت میشه.
و...

به نظر من که کار درستی نیست چون اینا که اکثراً اسکریپت یا قالب رو خودشونم نمیسازن که بگیم دارن رایگان میدن به قول دوستمون حق الزحمه بگیرن وقتی همه قالب ها و اسکریپت هاشون نال شده و حتی ترجمه نشده از سایت های خارجی معروف که فقط با سرچ Nulled به انتهای نام اسکریپت یا قالب میشه پیداشون کرد میگیرن چرا باید حق الزحمه داشته باشن؟ یعنی فقط برای یه دانلود اسکریپت و دوباره آپلودش باید این همه کار غیراخلاقی تو قالب یا اسکریپت رو ما به عنوان حق الزحمه بدونیم؟ مطمئن باشید اگه قالب یا اسکریپت از اول کار خودشون باشه هرگز این کار ها رو انجام نمیدن و حتی اگه بخوان حق الزحمه ای بگیرن ترجیح میدن قالب یا اسکریپت نوشته شده خودشون رو بفروشن تا اینکه این کلک ها رو بزنن در کل از نظر من که کار غیراخلاقی هستش همینطوری بعضی سایت های اسکریپت رو باز میکنیم پاپ آپ میاد بست نیست که این مشکلات هم باید توش باشه؟ هی خدا کی میشه قانون کپی رایت تو ایران به صورت سفت و سخت اجرا بشه تا هم این سایت های اسکریپت تخته بشن هم مردم هم اون یکی به اون یکی نکوبه بگه آخه شما ویندوز کامپیوتر خودت ارجینال هست که میگی :)

با حرفاتون کاملاً موافق هستم ، ولی این دوستان 1 درصد هم انصاف ندارند و از خیلی ها سوء استفاده میکنند .

پ.ن : باید راهکاری برای این مورد پیدا شود ، مگر نه بهترین درامد و بازدید را سایت های اسکریپت و قالب خواهند داشت !

پ.ن : یک مورد هم هست که اگر زیاد پیگیر باشیم ، میگن ما شما رو زور به دانلود از سایت خودمون کردیم ؟

موفق باشید .

- - - Updated - - -

دوستان جالب هست ، این موارد رو مشاهده کنید :

http://forum.persianscript.ir/uploads/monthly_10_2015/post-3-0-41765500-1445871625.jpg

http://forum.persianscript.ir/topic/17528-%D8%B3%D9%88%D8%A1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%B1%D9%85-%D8%A2%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-20script-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9-%D8%A2%D9%86%D9%87%D8%A7/

hoster
August 11th, 2016, 10:41
درست و نادرست بودن رو نمیدونم:106:

ولی اگر هم بپرسی ( که من پرسیدم ) میگن میخوایم یه آمار از دانلود ها و استفاده ها داشته باشیم :-$

بسته تبلیغاتی هم برای این کار دارن !

جدید :قرار دهی لینک درون پست های 4x5 اسکریپت / 4x5 اسکریپت ماهانه 200 الی 250 پست قرار می دهد که محفلی بسیار مناسب برای تبلیغات درون فایل های دانلودی است با این کار شما به تعداد بسیار زیادی بک لینک دست خواهید برد که روی رتبه شما تاثیر بسیار خوبی دارد همچنین لینک های که در طی این یک ماه قرار میگرند بعد از این مهلت همچنان و به صورت دائمی درون فایل ها برای همیشه قرار خواهند داشت. اگر به دنبال تبلیغات هدفمند و بسیار کاربردی هستید پیشنهاد ما به شما این نوع تبلیغات نیز می باشد. قیمت این تبلیغات ماهی 90 هزار تومان می باشد.

* 4x5 = 20 ( بیست )

DEFALT
August 11th, 2016, 10:56
درست و نادرست بودن رو نمیدونم:106:

ولی اگر هم بپرسی ( که من پرسیدم ) میگن میخوایم یه آمار از دانلود ها و استفاده ها داشته باشیم :-$

بسته تبلیغاتی هم برای این کار دارن !

* 4x5 = 20 ( بیست )

خوب ایشون دارن با یک تیر چندین و چندین نشان میزنند :68:

اشکان
August 11th, 2016, 11:04
هر سایتی ویژگی خاص خودش رو داره برای درامد زایی
سایت موزیک : پاپ اپ ، بنر ، پخش موزیک با هزینه
سایت فیلم : پاپ اپ ، بنر ، وی ای پی
اسکریپن : پاپ اپ ، بنر ، لینک
.
.
.

هر سایتی یه نحوه درامدی داره ، نمی خواید کسی مجبورتون نکرده برید از منابع خارجی دانلود کنید

DEFALT
August 11th, 2016, 11:33
مسلمه ما که عقلمون میرسه اصلاً استفاده نمیکنیم از این سایت ها اما موضوع و اصل مشکل اینه که خیلی کاربران مبتدی سر این قضیه فریب می خورن.
مثلاً فکر کنید یکی که حتی HTML هم بلد نیست دنبال یه اسکریپت ساده فرم تماس با ما میگرده که بذاره تو هاستش بعدش میاد از یکی از این سایت های اسکریپت ایرانی دانلود میکنه و تازه احتمالاً هزار تا تعریف هم پشت اون سایت میکنه اما در عمل چندین گونه مشکل مختلف رو علاوه بر یه فرم تماس با ما ساده وارد هاست خودش کرده.
به قول دوستمون viasky حداقل اگه قشنگ تو صفحه دانلود بگن این کار ها رو کردن اون موقع درست اصلاً ما غلط میکنیم حرف بزنیم چون دیگه کاربرای مبتدی هم اگه فریب بخورن تقصیر خودشونه که درست متن رو نخوندن ولی وقتی به صورت مخفیانه انجام میشه باید اطلاع رسانی بشه و جلوی استفاده کاربران مبتدی هم از این سایت ها گرفته بشه.

به نظر بنده این مورد رو باید سایت های پربازدید انتشار بدند تا یک کمک به وبمسترهای جدید و تازه وارد شود !

+ حرفاتون هم کاملاً تایید میشه ♥

armin.rf
August 11th, 2016, 11:54
درود
بنده خودم سایت اسکریپت دارم و فقط در بخش دمو خود ساتمون از بکلینک استفاده میکنم

اما متاسفانه این ثبت بکلینک بهترین کاریه که انجام میدن موارد بسیار بد تر هم هست !

به صحفه ۴۰۴ یه اپلودر وصل میکنند که واقعا جای تاسف داره

- - - Updated - - -

در ضمن کد ایفریم اگر با موبایل وارد وبسایت بشید سایت هایی که از شما ایفریم دارن به صورت کامل در پایین صحفه میاد

DEFALT
August 11th, 2016, 23:12
درود
بنده خودم سایت اسکریپت دارم و فقط در بخش دمو خود ساتمون از بکلینک استفاده میکنم

اما متاسفانه این ثبت بکلینک بهترین کاریه که انجام میدن موارد بسیار بد تر هم هست !

به صحفه ۴۰۴ یه اپلودر وصل میکنند که واقعا جای تاسف داره

- - - Updated - - -

در ضمن کد ایفریم اگر با موبایل وارد وبسایت بشید سایت هایی که از شما ایفریم دارن به صورت کامل در پایین صحفه میاد

دوست عزیز بدون اطلاع قبلی نمیتونند به هیچ وجه بازدید یا کدی در اسکریپت یا قالب قرار بدند که باعث بازدید و رنک الکسا و گوگل و ... شود

+ حتی هزینه هم از این طریق در میارند !

+ بنده که اصلاً امید ندارم که این مورد رو در سایت های اسکریپت و قالب مشاهده نکنیم !

موفق باشید .