PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با هرتزنر

hasanvps
August 11th, 2016, 01:44
سلام دوستان عزیز
من این سرور رو تز هرتزنر خریداری کردم
https://www.hetzner.de/hosting/produkte_rootserver/ex51

روی یه قسمتی سایتمو گداشتم و قسمت کوچیکشو اختصاص دادم به یه وی پی اس واسه کانفیگ سرویسای فسلترینگم

حالا ای پی سروریسای وی پی انم اتک خورده و بلاک شده و هرتزنر تا الان 2بار برام از بلاک در اورده ولی بازم بلاک میشه میترسم کل سرورمو بلاک منه و سایتم به فنا بره

نمیدونم چیکار کنم که باز ابیوس نخورم کسی میتونه بیاد برام کاری کنه

peym@n
August 11th, 2016, 01:54
درود
در صورتی که توان مدیریت ابیوز را ندارید بهتره به وسیله واسط عمل کنید.
ابیوز را بخوانید و مورد را رفع کنید
موفق باشید

yasserhost
August 11th, 2016, 01:56
سلام دوستان عزیز

روی یه قسمتی سایتمو گداشتم و قسمت کوچیکشو اختصاص دادم به یه وی پی اس واسه کانفیگ سرویسای فسلترینگم

حالا ای پی سروریسای وی پی انم اتک خورده و بلاک شده و هرتزنر تا الان 2بار برام از بلاک در اورده ولی بازم بلاک میشه میترسم کل سرورمو بلاک منه و سایتم به فنا بره

با سلام و ادب از تجربه ای که دارم راه اندازی این سرویس ها در هتزنر ممنوعه!! فی**ر ش*ن

mizban97
August 11th, 2016, 01:59
سلام دوستان عزیز

سلام و عرض ادب
هتزنر المان به این مورد که مخصوص ایلترینگ استفاده میکنید زیاد گیر میدن و اصلا هم ول کن نیست.
بهتره اگر توانایی مقابله با این مشکل رو ندارید قید هتزنر رو بزنید سرویس هاتون به هلند انتقال بدید.
هلند به این موضوع حساس نیست.

hasanvps
August 11th, 2016, 02:03
اخه گفتم من سرور دارم کل منابعم بی استفادست استفاده و فروش ف ی ل ترینگمم بالاست واسه همین راهندازی کردم و خواستم ببینم این مشکل رو رو هرتزنر کسی نمیتونه حل کنه چون نمیخوام باز سرور بخرم و هزینه 2تا بشه

a.e
August 11th, 2016, 02:06
با سلام و عرض ادب

بر روی سرور خود روتر کانفیگ کرده اید که به عنوان فایروال از آن استفاده فرمایید؟

اگر این کار را انجام نداده اید پیشنهاد میشود حتماً قبل از راه اندازی سرویس های خود روتر را بر روی سرور کانفیگ کنید و پورت ها مخرب را به وسیله روتر مسدود کنید، با انجام این کار تا 99 درصد مشکل شما برطرف خواهد شد.

hasanvps
August 11th, 2016, 02:12
با سلام و عرض ادب

اگر این کار را انجام نداده اید پیشنهاد میشود حتماً قبل از راه اندازی سرویس های خود روتر را بر روی سرور کانفیگ کنید و پورت ها مخرب را به وسیله روتر مسدود کنید، با انجام این کار تا 99 درصد مشکل شما برطرف خواهد شد.

نخیر نصب نکرم و اگه میدونید حتما مشکل رفع میشه با اعلام هزینه برام انجام بدین
با تشکر

a.e
August 11th, 2016, 02:14
با نصب و کانفیگ روتر بر روی سرور شما میتوانید نسبت به بستن پورت های خطرناک که موجب میشوند از سوی دیتاسنتر ابیوز دریافت کنید اقدام فرمایید و با این کار تا 99 درصد از دریافت ابیوز میتوانید جلوگیری کنید.

لطفاً در بخش http://www.webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=238 اقدام به ایجاد تاپیک فرمایید تا بزرگوارانی که میتوانند برای شما انجام دهند خدمتتان اعلام کنند.

mizban97
August 11th, 2016, 02:21
با سلام و عرض ادب

سلام
ایشون احتمالا مشکلشون پورت اسکن و نت اسکن هست که روی سرویس میاد.تا جایی که بنده اطلاع دارم پورت مشخصی ندارد.
شما چه راهی براشون پیشنهاد دارید لطفا اگر راهی دارید که مشکل ایشون قابل حل هست بفرمایید.

a.e
August 11th, 2016, 02:35
در ایمیل ابیوز که دریافت میشود کاملاً مشخص است از چه پورت اقدام به Netscan یا ... شده است و کافیست پورت مورد نظر در روتر مسدود شود.

مشکلات مربوط به Netscan ، Attack و ... در همه دیتاسنترها وجود دارد که با کانفیگ صحیح روتر و تعریف کردن رول های مناسب میتوان از دریافت ابیوز تا حدودی جلوگیری کرد.

به عنوان مثال در دیتاسنتر OVH و SoyouStart برای راه اندازی سرویس های مورد نظر سخت گیری بیشتری نسبت به Hetzner وجود دارد که ما با کانفیگ روتر توانسته ایم این مشکل را برطرف کنیم.

dynabanner.com
August 11th, 2016, 12:26
یکی از سرورهای ما رو به همین دلیل مسدود کردن.فیل##
اما ایشون گفتن که به دلیل اتک ابیوز خوردن

m_dg_farari
August 11th, 2016, 15:46
کلا هزنر سیستم مانیتورینگ خنده داری داره!
حدود 2 ماه روی این دیتا سنتر بودیم ، 4 تا ابیوز اومد که روی پورت های مختلف داره به رنج آی پی داخلی "192.168.1.x" اسکن انجام میشه
خوب بشه. به دیتا سنتر چه مربوطه!؟
این رنج داخلی شبکه ی ما هست. شاید میخوایم PenTest کنیم ، شاید اصلا نیاز به اسکن هست به طور همیشگی برای ثبات یک سری از سرویس ها
90% ابیوز هایی که از هزنر دریافت میشه اصلا شکایت نیست و از سمت سیستم مانیتورینگ فوق العاده خنده دار و مسخره ی خودشون هست

روتر کانفیگ بوده ، همه چی هم درست بوده
فقط و فقط این مشکل در هزنر هست

تاحالا کی دیده دیتا سنتر ابیوز بفرسته برای اسکن کردن پورت های آی پی 192.168.1.10 که توی رنج خودت هست!!!!!

HighHost
August 16th, 2016, 22:07
برای حل مشکلتون یک روتر نصب بکنید و با فایروال میکروتیک جلو اتک ها و پورت های مخرب و کلا خیلی چیز های نامناسب رو ببندید
ما الان روی هتزنر ***** شکن های زیادی داریم و مشکلی هم نداشتیم تا الان