PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان تغییر نام پایگاه داده؟

esmaeili
August 10th, 2016, 16:33
با عرض سلام.
آیا امکان تغییر نام پایگاه داده وجود دارد؟
با تشکر.

fadak
August 10th, 2016, 16:47
سلام
از چه نوع پایگاه داده ای استفاده میکنید؟ Mysql یا ... ؟
در کل جواب سوال شما بله هست
لطفا نوع پایگاه داده رو مشخص کنید تا بهتر راهنمایی کنیم
موفق باشید

T.Toosi
August 10th, 2016, 16:48
سلام، داخل phpmyadmin شوید نام دیتابیس سپس تب Operations را انتخاب کنید سپس باکس Rename database to مشاهده خواهید کرد.

Reza G
August 10th, 2016, 16:52
به phpMyAdmin مراجعه کنید. دیتابیس مدنظر رو انتخاب کنید و به تب Operations برید. اون بالا گزینه Rename to داره

esmaeili
August 10th, 2016, 18:42
سلام
از چه نوع پایگاه داده ای استفاده میکنید؟ Mysql یا ... ؟
در کل جواب سوال شما بله هست
لطفا نوع پایگاه داده رو مشخص کنید تا بهتر راهنمایی کنیم
موفق باشید
با عرض سلام، fadak عزیز بنده از پایگاه داده MySQL استفاده می کنم! با تشکر.

- - - Updated - - -

سلام، داخل phpmyadmin شوید نام دیتابیس سپس تب Operations را انتخاب کنید سپس باکس Rename database to مشاهده خواهید کرد.
32938
T.Toosi عزیز بنده کاری که فرمودید را انجام دادم ولی خطای Access denied for user ظاهر می شود، لطفاً بفرمایید چگونه می توانم مشکل را رفع کنم. با تشکر.

- - - Updated - - -

به phpMyAdmin مراجعه کنید. دیتابیس مدنظر رو انتخاب کنید و به تب Operations برید. اون بالا گزینه Rename to داره
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=32938&d=1470837896&thumb=1 (http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=32938&d=1470837896)

Reza G عزیز بنده کاری که فرمودید را انجام دادم ولی خطای Access denied for user ظاهر می شود، لطفاً بفرمایید چگونه می توانم مشکل را رفع کنم. با تشکر.

kouroshez
August 10th, 2016, 20:53
این کار باید توسط مدیر سرور برای شما انجام گردد
یا خود شما از دیتابیس یه export بگیرید یک دیتابیس جدید با نام دلخواه بسازید و داخل importکنید

esmaeili
August 11th, 2016, 11:45
این کار باید توسط مدیر سرور برای شما انجام گردد
یا خود شما از دیتابیس یه export بگیرید یک دیتابیس جدید با نام دلخواه بسازید و داخل importکنید

kouroshez (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=111399) عزیز کاری که فرمودید را انجام دادم و توانستم نام پایگاه داده خود را تغییر دهم، با تشکر از شما.

negarnovin
August 11th, 2016, 12:10
با عرض سلام.
آیا امکان تغییر نام پایگاه داده وجود دارد؟
با تشکر.
همانطور که همکاران فرمودند اول برو به قسمت phpmyadmin رینیم کن اسم رو عوض کن
بعد برو تو هاستت فایل config رو هم عوض کن جداول را رینمش رو عوض کن تا سایتت بالا بیاد.

mohsen_sh
August 11th, 2016, 16:13
همانطور که همکاران فرمودند اول برو به قسمت phpmyadmin رینیم کن اسم رو عوض کن
بعد برو تو هاستت فایل config رو هم عوض کن جداول را رینمش رو عوض کن تا سایتت بالا بیاد.

اگر دقت کنید ، استارتر در بالای تاپیک فرمودند که
"
Reza G عزیز بنده کاری که فرمودید را انجام دادم ولی خطای Access denied for user ظاهر می شود، لطفاً بفرمایید چگونه می توانم مشکل را رفع کنم. با تشکر. "
این روش شما ناقص هست و ایراد می گیره!
به نظرم به جای اینکه صرفا پست خود را بالا ببرید ، کمی به تاپیک دقت کنید ! و نیم ساعت قبل استارتر اعلام کردند که مشکل رفع شده!!