PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت کمه ویندوز !

p30netpro
November 19th, 2010, 14:20
سلام

دوستان من از یک شرکتی وی پی اس خریدم و روش ویندوز نصبه ولی سرعت که ! رم هم 512 هست

چطور میتونم این مشکلو حل کنم 8-|

Warez-Host.IR
November 19th, 2010, 14:23
با سلام
دوست عزیز سرعت چی کم هست ؟؟
سرعت دانلود ؟؟
لود سایت ؟؟
یا چیز دیگری ؟؟

p30netpro
November 19th, 2010, 14:39
سرعت خود ویندوز کمه ! وقتی با ریموت کانکت میشم و مثلا میخوام یه برنامه ای رو اجرا کنم طول میکشه تا اون برنامه اجرا بشه !

Aria
November 19th, 2010, 14:41
سلام.

روش های زیادی برای tune کردن remote desktop وجود داره که در نهایت میتونه بین 20 تا 25 درصد به سرعت لود سرویس اضافه کنه.

اما برای اینکه بتونید سرعت خوبی بگیرید، بهترین کار این هست که vps رو از کشور های نزدیک به ایران مثل آلمان - هلند - فرانسه و ... تهیه کنید که از نظر latency به ایران نزدیکتر هستند و در نتیجه سرعت بسیار بهتری به شما خواهند داد.

با تشکر.

Online24
November 19th, 2010, 14:47
سرعت خود ویندوز کمه ! وقتی با ریموت کانکت میشم و مثلا میخوام یه برنامه ای رو اجرا کنم طول میکشه تا اون برنامه اجرا بشه !

وضع منابع پردازشی سرور(Ram , CPU) به چه صورت است ؟
* برای مشاهده و بررسی وضعیت منابع از task manager ویندوز استفاده کنید .

p30netpro
November 19th, 2010, 14:53
سلام.

روش های زیانی برای tune کردن remote desktop وجود داره که در نهایت میتونه بین 20 تا 25 درصد به سرعت لود سرویس اضافه کنه.

اما برای اینکه بتونید سرعت خوبی بگیرید، بهترین کار این هست که vps رو از کشور های نزدیک به ایران مثل آلمان - هلند - فرانسه و ... تهیه کنید که از نظر latency به ایران نزدیکتر هستند و در نتیجه سرعت بسیار بهتری به شما خواهند داد.

با تشکر.

دوست عزیز منظورم سرعت نت نبود سرعته خوده ویندوزه میگم از بابت سرعت نت مشکلی نیست

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

وضع منابع پردازشی سرور(Ram , CPU) به چه صورت است ؟
* برای مشاهده و بررسی وضعیت منابع از task manager ویندوز استفاده کنید .

چک کردم مقدار مصرف cpu تو پایین ترین حده ! ولی باز همون مشکلو دارم

vPsPersia.COM
November 19th, 2010, 15:08
اینترنت خود شما هم شرط هست . و PING شما تا سرور ( که آریا عزیز گفت ) و PING اینترنت خودتان

ping 4.2.2.4 اینو بزار اینجا

و ping yourServerIP

اینترنت شما هم بگید که چند هست . 512 ، 1 مگ ، 2 مگ ؟؟

p30netpro
November 19th, 2010, 16:32
ping 4.2.2.4 : time=255ms
ping server : time=252ms

اینترنت هم 1 مگ هست

javadk
January 12th, 2011, 17:54
سرعت سرور مجازي تا حدي زيادي بستگي به پردازنده سرور داره و برميگرده به اينكه اون فروشنده محترمي كه ازش سرويس گرفتيد . چند تا وي پي اس رو سرور بالا آورده. :d

amirHoseein
January 12th, 2011, 21:12
سرعت سرور مجازي تا حدي زيادي بستگي به پردازنده سرور داره و برميگرده به اينكه اون فروشنده محترمي كه ازش سرويس گرفتيد . چند تا وي پي اس رو سرور بالا آورده. :d
دقیقا همین مورد هست !
سی پی یو رو به شدت محدود می کنند و ادعا می کنند یک کور اختصاصی از سی پی یو رو به شما دادیم

easyvps.ir
May 27th, 2011, 16:44
به کیفیت پهنای باند سرور و کیفیت پهنای باند سرویس adsl شما هم داره.

goldcom
May 27th, 2011, 17:31
سی پی یو رو به شدت محدود می کنند و ادعا می کنند یک کور اختصاصی از سی پی یو رو به شما دادیم

همه اینها بر میگرده به چیزی به نام Oversell ........

hamnafas
May 27th, 2011, 18:31
خب اشون میگن که سی پی یو یوزیج در حد پایین خودشه
پس مشکل از منابع سرور نیست
احتمالا همون موضوع فاصله و پورت هست که من بازم فکر میکنم به خاطر اینترنت ضعیف ایرانه نه پورت های سرور ها

و آخر اینکه شاید ایشون انتظار دارن سرعت پردازش در یک سرور با رم 512 مانند سرعت در سیستم خانگی بشه!

HyperServer
May 27th, 2011, 18:56
مشکل از مشغول بودن هارد هستش ...
اگر همزمان چندتا یوزر کارب مثل فشرده سازی رو هارد انجام بدن اینجوری میشه
البته به احتمال زیاد!
به پشتیبانی تیکت بزنید تا رسیدگی بشه

goldcom
May 27th, 2011, 19:14
من باز هم میگم که Oversell هست
بعضی از هاستینگ ها ، که نام نمیبرم ، بیش از منابع سرورشون وی پی اس می فروشن
برای مثال سرور 8 گیگ رم داره و به انداره 20 گیگ رم وی پی اس میفروشن ، شما Usage وی پی اس تون در حد نرمالی هست ، اما منابع از سرور اصلی محدوده و اختصاصی نیست .

دلیل دوم هم این میتونه باشه که خیلی از هاستینگ ها برای اینکه ویندوز رو سریع نصب کنن ، اول یه وی پی اس با رم بالا میسازن ، برای مثال شما وی پی اس 256 خریدی ، هاستینگ میاد وی پی اس با رم 2 گیگابایت می سازه و ویندوز نصب میکنه و در آخر رم رو به 256 کاهش میده . این باعث میشه که سرعت ویندوزه شما بسیار کم بشه
البته رم اینجا فقط یک مثال بود ، منابع میتونه سی پی یو و . . . هم باشه .

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

به کیفیت پهنای باند سرور و کیفیت پهنای باند سرویس adsl شما هم داره.

این دلیل قانع کننده ای نیست چون همین الان اگه از یک سرور خوب وی پی اس داشته باشه ، این مشکل رو نداره

sales data
May 27th, 2011, 19:26
دوستان این تاپیک برای سال 2010 است :d

hamnafas
May 27th, 2011, 22:28
دوستان این تاپیک برای سال 2010 است :d

الان تو چه سالی هستیم؟

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

:111:

hamed_mp
May 28th, 2011, 12:06
الان تو چه سالی هستیم؟

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

:111:

سخت نگیر

در کل مشکل های اینچنینی با مدیریت سرویس منیجر و اتو ران به راحتی حل می شه