PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای راه اندازی مستقیم کننده لینک تورنت

mahdi20
August 9th, 2016, 18:07
سلام خوب هستین؟

قصد دارم یک سرویس مستقیم کننده لینک تورنت راه اندازی کنم به این صورت که شما فایل تورنت یا ادرس فایل تورنت را به اسکریپت بدهید و فایل بلافاصله مستقیم بشود
یک سری امکانات جانبی هم هست که میخوام اظافه کنم به این مستقیم کننده
با وجود این همه سایت مستقیم کننده ایا باز هم بازار مستقیم کننده فایل تورنت خوب هست که من بتونم با سرویس و برند جدید و با هزینه های رقابتی بتونم بیام به صورت سالم کار کنم و کسب درامد کنم یا نه دیگه تورنت مورد استقبال کاربران قرار نمیگیره و یک سری کاربر قدیمی فقط آشنایی دارند و استفاده می کنند از این سرویس؟
لطفا با نظرات سازنده و دلسوزانه خودتان مرا راهنمایی کنید با تشکر

Ahmad110
August 9th, 2016, 19:00
سلام خوب هستین؟

قصد دارم یک سرویس مستقیم کننده لینک تورنت راه اندازی کنم به این صورت که شما فایل تورنت یا ادرس فایل تورنت را به اسکریپت بدهید و فایل بلافاصله مستقیم بشود
با وجود این همه سایت مستقیم کننده ایا باز هم بازار مستقیم کننده فایل تورنت خوب هست که من بتونم با سرویس و برند جدید و با هزینه های رقابتی بتونم بیام به صورت سالم کار کنم و کسب درامد کنم یا نه دیگه تورنت مورد استقبال کاربران قرار نمیگیره و یک سری کاربر قدیمی فقط آشنایی دارند و استفاده می کنند از این سرویس؟
تبدیل لینک تورنت به لینک مستقیم بصورت در لحظه امکان پذیر نیست اما اسکریپتهای رایگانی مثل یوتورنت وجود دارن که رو سرور نصب میشن و فایل رو دانلود میکنن و بهتون لینک دانلود میدن .

mahdi20
August 9th, 2016, 19:07
تبدیل لینک تورنت به لینک مستقیم بصورت در لحظه امکان پذیر نیست اما اسکریپتهای رایگانی مثل یوتورنت وجود دارن که رو سرور نصب میشن و فایل رو دانلود میکنن و بهتون لینک دانلود میدن .

بله اطلاع دارم و این برنامه ها روی سیستم عامل ویندوز هم میشه نصب کرد و مستقیم میشه کرد
هدف من این هست با یک سیستم اختصاصی فایل های تورنت مستقیم بشه و حجم به قیمت مناسب به کاربر داده بشه و چندین سرور برای کاربر محیا باشه تا کاربر بتونه در تمامی ساعات شبانه روز بدون افت سرعت فایل هاش که مستقیم شده دریافت کنه از سایت و بلعکس بتونه در تمام ساعات شبانه روز فایل هایی که میخواد مستقیم کنه با بالاترین سرعت ممکن
حال با این اوصاف به نظر شما یوزر زیاد وجود داره تو ایران که استقبال کنن از تورنت؟
خودتون چقدر اهمیت میدین به تورنت؟ نهایتا یک سرور مجازی میخرید و فایل هاتون مستقیم می کنید و تمام؟

OmidX
August 9th, 2016, 19:07
سلام خوب هستین؟

سلام ، اینکار با استفاده از " transmission " امکان پذیر هست :

32929

https://www.transmissionbt.com

کاملا تحت وب ، رایگان و اوپن سورس.

mahdi20
August 9th, 2016, 19:10
سلام ، اینکار با استفاده از " transmission " امکان پذیر هست :

32929

https://www.transmissionbt.com

کاملا تحت وب ، رایگان و اوپن سورس.
لطفا نحوه استفاده و نصب و قابلیت هاش رو یک توضیحات مختصر و مفید بدین
من هدفم نوشتن یک سیستم مستقیم کننده تورنت اختصاصی هست - به عنوان مثال 10 سایت تورنت برتر جهانی رو به صورت کامل پشتیبانی کنه و فایل ها رو مستقیم کنه سیستم
فقط میخوام بدونم الان کاربرا استفبال می کنن از تورنت و سرویس مستقیم کننده تورنت?
البته این رو بگم تعرفه هایی هم که میخوام بدم برای فضای دیسک هر کاربر تعرفه هایی واقعا رقابتی هست و مثل بقیه تعرفه بالاییی نیست

OmidX
August 9th, 2016, 19:12
لطفا نحوه استفاده و نصب و قابلیت هاش رو یک توضیحات مختصر و مفید بدین
من هدفم نوشتن یک سیستم مستقیم کننده تورنت اختصاصی هست - به عنوان مثال 10 سایت تورنت برتر جهانی رو به صورت کامل پشتیبانی کنه و فایل ها رو مستقیم کنه سیستم
فقط میخوام بدونم الان کاربرا استفبال می کنن از تورنت و سرویس مستقیم کننده تورنت?
البته این رو بگم تعرفه هایی هم که میخوام بدم برای فضای دیسک هر کاربر تعرفه هایی واقعا رقابتی هست و مثل بقیه تعرفه بالاییی نیست

ببینید با توجه ب اینکه اوپن سورس هست و سورس اصلی در اختیار شماست ، میتونید هر طور ک دوست دارید توسعه بدید و سایت مد نظرتون رو راه اندازی کنید.

ولی بصورت پیش فرض یکبار نصبش کنید متوجه میشید ب چه صورتی هست ، فایل تورنت رو دانلود میکنه و ب شما لینک دانلود مستقیم از سروری ک روش نصب شده میده.

xwoman2
August 9th, 2016, 19:15
دوست عزیز من 2 سال پیش این کاری رو که شما میخواید شروع کنید شروع کردم.حتی بعد از گذشت چند ماه هزینه ی سرور رو هم در نمیاورد با کلی ضرر جمع کردم.البته اون موقع مشکل سربازی هم داشتم.باید میرفتم
چرا؟
چون شما الان هر چه قدر هم که هزینه پایین بزنید.باز یه سری سایت های خارجی هستن 1 ترابایت فضا + سیدباکس بدون مشکل کپی رایت + پورت 100 مگابیت اختصاصی میدن با هزینه ی 15 دلار.
حالا اگر کاربر حرفه ای هست و در ترکر های خصوصی فعالیت داره که یا میاد سرور مجازی تهیه میکنه با هارد زیاد یا از همین سیدباکس هایی که خدمت شما عرض کردم استفاده میکنه در نهایت خیلی حرفه ای باشه میره خودش سرور اختصاصی میگیره.اگر هم که کاربر معمولی باشه و دانلود انچنانی نداشته باشه و از ترکرهای عمومی استفاده کنه و نیازی نباشه که سید بده اون وقت از این سایت های حجمی استفاده می کنه.
در ضمن تورنت رو نمیشه در لحظه مستقیم کرد.بعضی از تورنت ها که تعداد سیدهاشون کمه چند هفته هم طول میکشه تا دانلود بشه روی سرور.
ولی کلا اگر هم که دوست داشتید وارد این کار بشید rutorrent بهترین پنل هست برای این کار.روی لینوکس نصب میشه . این rutorrent که عرض کردم یه پنل تخت وب هست که وصل میشه به rtorrent که یه کلاینت هست برای لینوکس.سرعتش هم از کلاینت های ویندوزی بیشتره.
به هر حال موفق باشید.

mahdi20
August 9th, 2016, 20:08
دوست عزیز من 2 سال پیش این کاری رو که شما میخواید شروع کنید شروع کردم.حتی بعد از گذشت چند ماه هزینه ی سرور رو هم در نمیاورد با کلی ضرر جمع کردم.البته اون موقع مشکل سربازی هم داشتم.باید میرفتم
چرا؟
چون شما الان هر چه قدر هم که هزینه پایین بزنید.باز یه سری سایت های خارجی هستن 1 ترابایت فضا + سیدباکس بدون مشکل کپی رایت + پورت 100 مگابیت اختصاصی میدن با هزینه ی 15 دلار.
حالا اگر کاربر حرفه ای هست و در ترکر های خصوصی فعالیت داره که یا میاد سرور مجازی تهیه میکنه با هارد زیاد یا از همین سیدباکس هایی که خدمت شما عرض کردم استفاده میکنه در نهایت خیلی حرفه ای باشه میره خودش سرور اختصاصی میگیره.اگر هم که کاربر معمولی باشه و دانلود انچنانی نداشته باشه و از ترکرهای عمومی استفاده کنه و نیازی نباشه که سید بده اون وقت از این سایت های حجمی استفاده می کنه.
در ضمن تورنت رو نمیشه در لحظه مستقیم کرد.بعضی از تورنت ها که تعداد سیدهاشون کمه چند هفته هم طول میکشه تا دانلود بشه روی سرور.
ولی کلا اگر هم که دوست داشتید وارد این کار بشید rutorrent بهترین پنل هست برای این کار.روی لینوکس نصب میشه . این rutorrent که عرض کردم یه پنل تخت وب هست که وصل میشه به rtorrent که یه کلاینت هست برای لینوکس.سرعتش هم از کلاینت های ویندوزی بیشتره.
به هر حال موفق باشید.

لطفا یکی از این سایت های خارجی رو که این امکانات بالا رو به 15 دلار میدن ادرسش ها رو پیغام خصوصی کنین ببینم .
15 دلار میشه 55 الی 60 تومان پرداخت کننده انجام بده و بخره
آیا واقعا پورت 100 مگابیت اختصاصی میدن برای دانلود ؟
چند ترکر خصوصی هم لطفا معرفی کنید یا اینجا یا در پیغام خصوصی
کاربر امید لطف کردن و این برنامه که رو لینوکس نصب میشه رو معرفی کردن
www.transmissionbt
برنامه بالا بهتره یا این برنامه که شما معرفی کردین rutorrent
روی چه سیستم عامل بهتر جواب میده؟ Centos
منظورتون از کلایت فقط دانلودر هست؟ مثل یوتورنت که رو ویندوز نصب میشه این رو لینوکس بهتر عمل می کنه؟
از لحاظ ارائه پورت و فضا مشکلی نمیبینم . میتونم سرور از دیتاسنتر تهیه بکنم از لحاظ حجم و پورت بتونم اختصاصی بدم . فقط سید باکس رو یه توضیح بفرمایید چی هست و قثطظ تنها مشکل فکر کنم ترکر های خصوصی باشن و این ترکر ها فعالیت هاشون چه جوریه و ایا تعدادشون زیاده و اینها رو نمیشه ما پشتیبانی کنیم ؟

Raymvnd
August 9th, 2016, 20:54
درود...توصیه نمیشه هزینه های سنگینی روی دستان می گذارد که منجر به تعطیلی پروژه تان شود...

xwoman2
August 9th, 2016, 21:39
لطفا یکی از این سایت های خارجی رو که این امکانات بالا رو به 15 دلار میدن ادرسش ها رو پیغام خصوصی کنین ببینم .
15 دلار میشه 55 الی 60 تومان پرداخت کننده انجام بده و بخره
آیا واقعا پورت 100 مگابیت اختصاصی میدن برای دانلود ؟
چند ترکر خصوصی هم لطفا معرفی کنید یا اینجا یا در پیغام خصوصی
کاربر امید لطف کردن و این برنامه که رو لینوکس نصب میشه رو معرفی کردن
www.transmissionbt (http://www.transmissionbt)
برنامه بالا بهتره یا این برنامه که شما معرفی کردین rutorrent
روی چه سیستم عامل بهتر جواب میده؟ Centos
منظورتون از کلایت فقط دانلودر هست؟ مثل یوتورنت که رو ویندوز نصب میشه این رو لینوکس بهتر عمل می کنه؟
از لحاظ ارائه پورت و فضا مشکلی نمیبینم . میتونم سرور از دیتاسنتر تهیه بکنم از لحاظ حجم و پورت بتونم اختصاصی بدم . فقط سید باکس رو یه توضیح بفرمایید چی هست و قثطظ تنها مشکل فکر کنم ترکر های خصوصی باشن و این ترکر ها فعالیت هاشون چه جوریه و ایا تعدادشون زیاده و اینها رو نمیشه ما پشتیبانی کنیم ؟
این رو ببینید : https://www.blackwidowhosting.com/
البته من خیلی وقت پیشا اون سایت رو دیده بودم که پورت 100 مگابیت اختصاصی میداد الان نتونستم پیداش کنم ولی این مورد بالا رو ببینید.
ترکر های خصوصی مثل :
what.cd
waffles.fm که الان تغیر کرده به waffles.ch
یا iptorrents
ترنسمیژن خیلی خوب و قدرتمنده و برای استفاده ی شخصی خوبه ولی کلا بین تورنت باز ها rtorrent خیلی محبوبتره.روی ابونتو خوب جواب میده.البته روی همه ی نسخه های لینوکس جواب میده فرقی نداره.
ولی کلا پیشنهاد من برای چنین کاری rtorrent هست.شما اکثر سرویس دهنده های خارجی رو هم ببینید همین سرویس رو میدن و اسکریپت هایی هم که نوشته میشن به خاطر کنسول قویه این برنامه در بستر همین برنامست.
منظورم از کلاینت فقط دانلود نیست.بلکه سید رو هم شامل میشه.کلا سه مورد هست سید لیچ پیر.سیدرها یعنی کسانی که فایل مورد نظر رو به طور کامل روی کلاینتشون دارند.لیچر ها یعنی کسانی که فقط دارن اون فایل رو دانلود می کنند.پیر ها هم کسانی هستند که هم دارند دانلود میکنند و هم آپلود(سید) ولی فایل رو هنوز به طور کامل روی سیستمشون ندارند.
برای تورنت سخت افزار خیلی بالا نیاز ندارید.چیزی که مهم هست سرعت هارد و پورت هست.
ببینید کلا ترکر ها دو نوع دارند.عمومی و خصوصی.اصلا ترکر چیه ؟ همون سایت هایی که شما میرید فایل تورنت رو ازش دانلود میکنید.
توی ترکر های عمومی قانون خاصی نیست و میتونید بدون اینکه سید بدید (یعنی یعد از اینکه دانلود تموم شده آپلود هم بکنید) فایل رو دانلود کنید و کسی هم به کار شما کاری نداره.ولی ترکر های خصوصی نیاز هست که بسته به قوانینشون بعد از اینکه دانلود تموم شده مقداری هم آپلود انجام بشه.بستگی داره بعضی جاها میگن باید دوبرابر حجمی که میگیری آپلود کنی.بعضی جاها به حجم کاری ندارن میگن بعد از دانلود حق نداری فایلو پاک کنی و باید یک هفته مداوم سید بدی حالا چه اون فایل دانلود شه چه نشه.بعضی ها هم تلفیق این دو.
ترکر های خصوصی برای عموم آزاد نیستن و برای اینکه بتونید ازشون استفاده کنید باید اول عضو بشید و این عضویت هم اکثرا با استفاده از دعوت نامه هست.
مشکلی هم که احتمالا با دیتاسنتر ها پیدا میکنید سر تورنت به خاطر همین سید هست.یعنی آپلود.
سیدباکس هم سرویس هست که در آون بشه همه آپلود انجام داد هم دانلود.کسی که در ترکر هاص خصوصی فعالیت می کنه نیاز به سیدباکس داره.نه سرویسی که تنها بشه دانلود انجام داد.و این آپلود ناقض قوانین کپی رایت هست و اکثر دیتاسنترهای اروپایی و مخصوصا آمریکایی اول اخطار میدن بعد ای پی رو میبندن در نهایت سرور رو مسدود می کنند.
کلا قصدم اصلا این نیست که توی دلتون رو خالی کنم.ولی حودم این راه رو رفتم.برای همین این همه تایپ کردم.اتفاقا خیلی هم ایده ی خوبی هست اگر بتونید شاید حتی تا یک سال اول از جیب بذارید.و باید خیلی خیلی هم قوی کارکنید.چه از لحاظ کیفیت چه از لحاظ پشتیبانی چه از لحاظ تبلیغات و سئو.تورنت هم اصلا کنار گذاشته نشده و کاربرهای خاص خودش رو داره.روز به روز هم بیشتر میشن ولی خاص هستند و سرویس خاص میخوان.
حود من شخصا هر چی میخوامو از تورنت میگیرم.چون سرعتش هم اگر سیدر به اندازه ی کافی داشته باشه با همین اینترنت خونگی از لینک مستقیم بیشتر و پایدارتر هست.
موفق باشید.

T.Toosi
August 9th, 2016, 22:09
سلام، سرویس دهنده در این زمینه زیاد است اما اگر یک سرور قدرتمند پشت کلاینت تورنت باشد صد در صد بازدهی میدهد و کاربر جذب میشود.

ارایه نرم افزار های تحت وب آماده utorrent یا ... به کاربر اصلا کار جالبی نیست، پیشنهاد میکنم transmission بروی cenots نصب کنید چون یک پروتکل rpc آماده دارد، api های آماده هم دارد میتوانید با php باهاش ارتباط برقرار کنید، بگردید کلاس های آماده هم پیدا میکنید.

https://github.com/kleiram/transmission-php
https://github.com/vohof/transmission

mahdi20
August 9th, 2016, 22:58
این رو ببینید : https://www.blackwidowhosting.com/
البته من خیلی وقت پیشا اون سایت رو دیده بودم که پورت 100 مگابیت اختصاصی میداد الان نتونستم پیداش کنم ولی این مورد بالا رو ببینید.
ترکر های خصوصی مثل :
What.cd
waffles.fm که الان تغیر کرده به waffles.ch
یا iptorrents
ترنسمیژن خیلی خوب و قدرتمنده و برای استفاده ی شخصی خوبه ولی کلا بین تورنت باز ها rtorrent خیلی محبوبتره.روی ابونتو خوب جواب میده.البته روی همه ی نسخه های لینوکس جواب میده فرقی نداره.
ولی کلا پیشنهاد من برای چنین کاری rtorrent هست.شما اکثر سرویس دهنده های خارجی رو هم ببینید همین سرویس رو میدن و اسکریپت هایی هم که نوشته میشن به خاطر کنسول قویه این برنامه در بستر همین برنامست.
منظورم از کلاینت فقط دانلود نیست.بلکه سید رو هم شامل میشه.کلا سه مورد هست سید لیچ پیر.سیدرها یعنی کسانی که فایل مورد نظر رو به طور کامل روی کلاینتشون دارند.لیچر ها یعنی کسانی که فقط دارن اون فایل رو دانلود می کنند.پیر ها هم کسانی هستند که هم دارند دانلود میکنند و هم آپلود(سید) ولی فایل رو هنوز به طور کامل روی سیستمشون ندارند.
برای تورنت سخت افزار خیلی بالا نیاز ندارید.چیزی که مهم هست سرعت هارد و پورت هست.
ببینید کلا ترکر ها دو نوع دارند.عمومی و خصوصی.اصلا ترکر چیه ؟ همون سایت هایی که شما میرید فایل تورنت رو ازش دانلود میکنید.
توی ترکر های عمومی قانون خاصی نیست و میتونید بدون اینکه سید بدید (یعنی یعد از اینکه دانلود تموم شده آپلود هم بکنید) فایل رو دانلود کنید و کسی هم به کار شما کاری نداره.ولی ترکر های خصوصی نیاز هست که بسته به قوانینشون بعد از اینکه دانلود تموم شده مقداری هم آپلود انجام بشه.بستگی داره بعضی جاها میگن باید دوبرابر حجمی که میگیری آپلود کنی.بعضی جاها به حجم کاری ندارن میگن بعد از دانلود حق نداری فایلو پاک کنی و باید یک هفته مداوم سید بدی حالا چه اون فایل دانلود شه چه نشه.بعضی ها هم تلفیق این دو.
ترکر های خصوصی برای عموم آزاد نیستن و برای اینکه بتونید ازشون استفاده کنید باید اول عضو بشید و این عضویت هم اکثرا با استفاده از دعوت نامه هست.
مشکلی هم که احتمالا با دیتاسنتر ها پیدا میکنید سر تورنت به خاطر همین سید هست.یعنی آپلود.
سیدباکس هم سرویس هست که در آون بشه همه آپلود انجام داد هم دانلود.کسی که در ترکر هاص خصوصی فعالیت می کنه نیاز به سیدباکس داره.نه سرویسی که تنها بشه دانلود انجام داد.و این آپلود ناقض قوانین کپی رایت هست و اکثر دیتاسنترهای اروپایی و مخصوصا آمریکایی اول اخطار میدن بعد ای پی رو میبندن در نهایت سرور رو مسدود می کنند.
کلا قصدم اصلا این نیست که توی دلتون رو خالی کنم.ولی حودم این راه رو رفتم.برای همین این همه تایپ کردم.اتفاقا خیلی هم ایده ی خوبی هست اگر بتونید شاید حتی تا یک سال اول از جیب بذارید.و باید خیلی خیلی هم قوی کارکنید.چه از لحاظ کیفیت چه از لحاظ پشتیبانی چه از لحاظ تبلیغات و سئو.تورنت هم اصلا کنار گذاشته نشده و کاربرهای خاص خودش رو داره.روز به روز هم بیشتر میشن ولی خاص هستند و سرویس خاص میخوان.
حود من شخصا هر چی میخوامو از تورنت میگیرم.چون سرعتش هم اگر سیدر به اندازه ی کافی داشته باشه با همین اینترنت خونگی از لینک مستقیم بیشتر و پایدارتر هست.
موفق باشید.

ممنون از اینکه بسیار شفاف و صادقانه و دلسوزانه راهنمایی کردین این راهنمایی ها در انجمن وب هاستینگ فقط وجود داره

البته فکر نمی کنم که بخوام سرویس ارائه بدم که نیاز به سید داشته باشه دانلود و آپلود فقط سرویس دهی عمومی و رفع نیاز های عمومی کاربران برای دانلود فایل های عمومی و مستقیم سازیشون اولویت اول و شاید بگم اخر من هست فقط ترکر های خصوصی رو پشتیبانی کامل بدیم فکر کنم 70% نیاز کاربران ایرانی که از تورنت استفاده می کنند برطرف میشه
اون یوزر هایی هم که حرفه ای هستند و تخصصی از تورنت استفاده می کنند و به دنبال ترکر های خصوصی و سید باکس و سرویس های بالاتر هستند که
مشکلات و مسائل خاص خودش رو داره از سرویس دهنده های خارجی استفاده می کنند
البته اگر یوزر باشن که اهل هزینه کردن باشن که خودم تا جایی که میتونم هزینه زیاد نمی کنم واسه مستقیم کردن لینک های دانلود چه در تورنت و چه در آپلودسنتر ها
مگر اینکه یه شرایط خاصی باشه برای فاصله زمانی کوتاهی که هزینه کنم

شما که تجربه راه اندازی این راه داشتین چه مشکلاتی بیشتر دست و پنجه نرم میکردین؟

کاربران به صورت همزمان وقتی درخواست مستقیم شدن فایل تورنت میدن و منتظرن مستقیم بشه اول پورت درگیر میشه و بعد هارد

یکی از دوستان هارد ssd

پیشنهاد دادن برای استارت شروع کنیم چون سرعت خواندن و نوشتن بالایی دارن نسبت به هارد های دیگه و یوزر انلاین همزمان بیشتری پشتیبانی میشه کرد
بعد میمونه سرعت دانلود پورت سرور که خوب میشه از دیتاسنتر های خاص پورت خوب تهیه کرد 1گیگابیت در حد اختصاصی
چون اختصاصی ها هزینه های ملیونی داره فقط هزینه ماهیانه پورت

- - - Updated - - -

سلام، سرویس دهنده در این زمینه زیاد است اما اگر یک سرور قدرتمند پشت کلاینت تورنت باشد صد در صد بازدهی میدهد و کاربر جذب میشود.

ارایه نرم افزار های تحت وب آماده utorrent یا ... به کاربر اصلا کار جالبی نیست، پیشنهاد میکنم transmission بروی cenots نصب کنید چون یک پروتکل rpc آماده دارد، api های آماده هم دارد میتوانید با php باهاش ارتباط برقرار کنید، بگردید کلاس های آماده هم پیدا میکنید.

ممنون از نظر سازندتون

لطفا یکم توضیحات بیشتر بدین منظور از سرور اختصاصی قدرتمند چیسست؟

قدرتمند فقط از لحاظ سخت افزاری هارد خوب و رم خوب و سی پی یو قوی و پورت خوب که در کم ترین زمان فایل های تورنت مستقیم بشه؟ فقط همین؟ یا نیاز های دیگری هم اینجا کاربر داره اگر نیاز های دیگه ای هست هم بیان کنید

xwoman2
August 9th, 2016, 23:49
ببینید.بیشترین مشکل این هست که مدام باید روی سر سرور باشید.مانیتورینگ سرور خیلی اذیت میکنه.دوم اینکه تا جا بیوفتین باید هزینه ها رو از جیب بذارید.
سوم اینکه شما مثلا یه سرور اختصاصی دارین رو هارد اول 10 تا یوزر دارین.9 تا معمولین یکی پر مصرف.اون وقت هم یوزر پر مصرف ناراضی هست هم یوزر های معمولی.برای همین شما به نظر من باید به جای اینکه یک سرور قوی بگیرید.چندین سرور ضعیفتر بگیرید با هارد های بیشتر.نهایتا روی هر هارد دو یوزر رو سرویس دهی کنید.هارد 2 ترابایت یا بیشتر به کارتون نمیاد مگر اینکه کل اون هارد رو بدین به یه نفر به عنوان سیدباکس.
چهار اینکه من چون دست تنها بودم به خاطر تیکت ها داشتم دیوونه می شدم.برای همین حتما یک تیم داشته باشید.
حالا یه مورد گفتین که میخواید یه سایتی باشه که کاربران به صورت عمومی دانلود داشته باشند و همچنین از ترکر های خصوصی هم پشتیبانی بشه.باید عرض کنم که نمیتونید از همه ی ترکر ها پشتیبانی کنید ولی میتونید مثل سایت رپیدپارس از چن تا ترکر استفاده کنید.یعنی داخل پنل کاربری سایت خودتون یه قسمتی تعبیه کنید که کاربر بیاد و داخل اکانت شما از اون ترکر سرچ کنه و فایل رو دانلود کنه.شما هم با توجه به قوانین اون ترکر خودتون به اندازه ی نیاز سید بدین اون فایل رو دور از چشم کاربر.
پیشنهاد بنده این هست که سیستمی درست کنید مثل سیستم رپیدپارس.یعنی کاربر محدودیت حجمی برای دانلود داشته باشه.کلا نا محدود در همه ی زمینه ها دردسر ساز هست.تعداد تورنت های فعال هر کاربر محدود باشه به یک تورنت تا فشار نیاد به سرور.
کلا باید اون قدر هزینه ها رو کاهش بدین و کیفیت رو افزایش تا کاربر هیچ جور توجیه نداشته باشه براش که بره سرور مجازی بخره مثلا واسه 100 گیگ دانلود.
موفق باشید.

mahdi20
August 11th, 2016, 18:26
ببینید.بیشترین مشکل این هست که مدام باید روی سر سرور باشید.مانیتورینگ سرور خیلی اذیت میکنه.دوم اینکه تا جا بیوفتین باید هزینه ها رو از جیب بذارید.
سوم اینکه شما مثلا یه سرور اختصاصی دارین رو هارد اول 10 تا یوزر دارین.9 تا معمولین یکی پر مصرف.اون وقت هم یوزر پر مصرف ناراضی هست هم یوزر های معمولی.برای همین شما به نظر من باید به جای اینکه یک سرور قوی بگیرید.چندین سرور ضعیفتر بگیرید با هارد های بیشتر.نهایتا روی هر هارد دو یوزر رو سرویس دهی کنید.هارد 2 ترابایت یا بیشتر به کارتون نمیاد مگر اینکه کل اون هارد رو بدین به یه نفر به عنوان سیدباکس.
چهار اینکه من چون دست تنها بودم به خاطر تیکت ها داشتم دیوونه می شدم.برای همین حتما یک تیم داشته باشید.
حالا یه مورد گفتین که میخواید یه سایتی باشه که کاربران به صورت عمومی دانلود داشته باشند و همچنین از ترکر های خصوصی هم پشتیبانی بشه.باید عرض کنم که نمیتونید از همه ی ترکر ها پشتیبانی کنید ولی میتونید مثل سایت رپیدپارس از چن تا ترکر استفاده کنید.یعنی داخل پنل کاربری سایت خودتون یه قسمتی تعبیه کنید که کاربر بیاد و داخل اکانت شما از اون ترکر سرچ کنه و فایل رو دانلود کنه.شما هم با توجه به قوانین اون ترکر خودتون به اندازه ی نیاز سید بدین اون فایل رو دور از چشم کاربر.
پیشنهاد بنده این هست که سیستمی درست کنید مثل سیستم رپیدپارس.یعنی کاربر محدودیت حجمی برای دانلود داشته باشه.کلا نا محدود در همه ی زمینه ها دردسر ساز هست.تعداد تورنت های فعال هر کاربر محدود باشه به یک تورنت تا فشار نیاد به سرور.
کلا باید اون قدر هزینه ها رو کاهش بدین و کیفیت رو افزایش تا کاربر هیچ جور توجیه نداشته باشه براش که بره سرور مجازی بخره مثلا واسه 100 گیگ دانلود.
موفق باشید.

سلام
من یک سرور مجازی سنتوز نصب کردم و میخاوم الان ترانسمیسیون نصب کنم
آموزش نصب دارین?
سنتوز 6.5 و 64 بیت نصب کردم الان

xwoman2
August 11th, 2016, 18:45
سلام
آموزش فارسی من ندیدم.ولی سایت ها و فروم های خارجی پر هست از این آموزش ها.

mahdi20
August 12th, 2016, 03:30

سلام

من نصب کردم اسکریپت
transmission
برروی سیستم لینوکس
Centos
فقط یه مشکل بسیار جالب هست. ای پی فقط در سرور مجازی باز میشه
خطای زیر رو دریافت می کنم تو مرور گیر

البته فایروال سنت او اس رو غیر فعال کردم

لطف می کنید یه راهنمایی بکنید؟

403: Forbidden

Unauthorized IP Address.

Either disable the IP address whitelist or add your address to it.

If you're editing settings.json, see the 'rpc-whitelist' and 'rpc-whitelist-enabled' entries.

If you're still using ACLs, use a whitelist instead. See the transmission-daemon manpage for details.

فایروال رو هم بستم الان و الان دیگه همون خطای بالا رو نمیده

T.Toosi
August 12th, 2016, 03:38
سلام، فایل settings.json داخل فولدر transmission-daemon باید پیدا و باز کنید، سپس مقدار rpc-whitelist به آیپی سرور تغییر و ذخیره کنید سپس transmission یک ریست بدید.

mahdi20
August 12th, 2016, 03:50
سلام، فایل settings.json داخل فولدر transmission-daemon باید پیدا و باز کنید، سپس مقدار rpc-whitelist به آیپی سرور تغییر و ذخیره کنید سپس transmission یک ریست بدید.

امکانش هست دسترسی به ssh بدم مشکل حل کنید?

من که دیگه این موقع شب هر کاری کردم نشد.

T.Toosi
August 12th, 2016, 03:58
امکانش هست دسترسی به ssh بدم مشکل حل کنید?

من که دیگه این موقع شب هر کاری کردم نشد.

بفرستید اما قول نمیدم بتونم درست کنم چون آخرین باری که transmission کار کردم فکر کنم سه سال پیش بوده.

mahdi20
August 12th, 2016, 04:03
بفرستید اما قول نمیدم بتونم درست کنم چون آخرین باری که transmission کار کردم فکر کنم سه سال پیش بوده.

ارسال کردم مشخصات روپیغام خصوصی

T.Toosi
August 12th, 2016, 04:48
ارسال کردم مشخصات روپیغام خصوصی

اوکی شد.

mahdi20
August 12th, 2016, 04:52
اوکی شد.

خیلی ممنون از راهنماییتون و رفع مشکل اقای طوسی
دقیقا چه مشکلی بود ؟لظفا بفرمایید که دفعات بعدی تو نصب بر نخورم به این مشکل
این ادرس تورنت من تا جایی که دیدم فقط فایل مستقیم میشه.
لینک دانلود فایل که مستقیم شده رو چه جوری در بیارم؟

ایا میشه واسه ادرس تحت وب نام کاربری و رمز عبور تعریف کرد؟اگر میشه همون ادیت پوشه که الان انجام دادین هست؟

T.Toosi
August 12th, 2016, 05:09
خیلی ممنون از راهنماییتون و رفع مشکل اقای طوسی
دقیقا چه مشکلی بود ؟لظفا بفرمایید که دفعات بعدی تو نصب بر نخورم به این مشکل
این ادرس تورنت من تا جایی که دیدم فقط فایل مستقیم میشه.
لینک دانلود فایل که مستقیم شده رو چه جوری در بیارم؟

ایا میشه واسه ادرس تحت وب نام کاربری و رمز عبور تعریف کرد؟اگر میشه همون ادیت پوشه که الان انجام دادین هست؟

whitelist رو کلا false کردم.

authentication هم داخل settings میتونید true بکنید برای پسورد.

اما transmission خیلی روی فایل setting گیره و راحت ادیت نمیشه، راحترین کارش اینه اسم ایندکس رو عوض کنید که در مسیر زیر هست :

/usr/share/transmission/web

فایل های دانلود شده هم در مسیر :

/var/lib/transmission/Downloads

ذخیره میشوند که اگر میخواهید قابل دانلود باشند، مسیر ذخیره فایل ها را به home تغییر دهید.

mahdi20
August 12th, 2016, 05:24

اما transmission خیلی روی فایل setting گیره و راحت ادیت نمیشه، راحترین کارش اینه اسم ایندکس رو عوض کنید که در مسیر زیر هست :

ذخیره میشوند که اگر میخواهید قابل دانلود باشند، مسیر ذخیره فایل ها را به home تغییر دهید.

دستتون درد نکنه
کمک و راهنمایی بی نظیری کردین
وقت مناسبی نسیت واسه پرسیدن سوالات تخصصی
بعدا 1-2تا سوال دیگه دارم میپرسم

mahdi20
August 12th, 2016, 16:52

سلام

بازم ممنون به خاطر راهنمایی دیشب
امروز دوباره نصب و کانفیگ کردم و مرحله اخر هم طبق روش که اموزش دادین انجام دادم و الان کامل نصب ترنسمیسیون رو یاد گرفتم
چه دستوری بزنم مسیر به Home تغییر کنه؟
وقتی مسیر تغییر پیدا کرد لینک دانلود مستقیم چه جوری از تو محیط وب برنامه بردارم برای دانلود؟

google-acc
August 12th, 2016, 17:08
سلام خوب هستین؟

دوست عزیز قبلا یکی رایگانش رو راه انداخته
freetorrent.ir
یک نگاه بندازید . از بچه های همین فرومه ظاهرا

mahdi20
August 12th, 2016, 17:18
دوست عزیز قبلا یکی رایگانش رو راه انداخته
freetorrent.ir
یک نگاه بندازید . از بچه های همین فرومه ظاهرا

سایتشون چیلتره اما خوب با قند شکن در حال بررسی هستم
با تشکر از راهنمایی مفیدتون

T.Toosi
August 13th, 2016, 02:46
سلام

بازم ممنون به خاطر راهنمایی دیشب
امروز دوباره نصب و کانفیگ کردم و مرحله اخر هم طبق روش که اموزش دادین انجام دادم و الان کامل نصب ترنسمیسیون رو یاد گرفتم
چه دستوری بزنم مسیر به Home تغییر کنه؟
وقتی مسیر تغییر پیدا کرد لینک دانلود مستقیم چه جوری از تو محیط وب برنامه بردارم برای دانلود؟

سلام، داخل هم فایل settings.json میتونید مسیر فایل ها را مشخص کنید که کجا ذخیره بشوند، خود deamon web هم لینک دانلود مستقیم نمیده فقط مسیر ذخیره سازی را نمایش میدهد (تا جایی که یادمه). آپاچی را کانفیگ که آیپی را میزنید یک فولدر مشخص شده را باز کند و فایل ها هم در این فولدر ذخیره شوند.

mahdi20
August 13th, 2016, 16:25
سلام، داخل هم فایل settings.json میتونید مسیر فایل ها را مشخص کنید که کجا ذخیره بشوند، خود deamon web هم لینک دانلود مستقیم نمیده فقط مسیر ذخیره سازی را نمایش میدهد (تا جایی که یادمه). آپاچی را کانفیگ که آیپی را میزنید یک فولدر مشخص شده را باز کند و فایل ها هم در این فولدر ذخیره شوند.

سلام

ممنون فقط یک چیزی رو متوجح نشدم

وب سرور آپاچی کانفیگ کنم و مسیر فولدر رو بهش بدم که بتونم دانلود کنم؟

T.Toosi
August 13th, 2016, 16:40
سلام

ممنون فقط یک چیزی رو متوجح نشدم

وب سرور آپاچی کانفیگ کنم و مسیر فولدر رو بهش بدم که بتونم دانلود کنم؟

منظورم اینه پورت 80 را باز کنید برای آیپی یا اینکه یک فولدر به طور مثال با نام dls بسازید داخل پوشه /usr/share/transmission/web سپس مسیر ذخیره فایل ها را به /usr/share/transmission/web/dls تغییر دهید که تورنت ها در این مسیر ذخیره شوند سپس IP:9091/transmission/web/dls بزنید فایل ها قابل مشاهده و دانلود هستند.

mahdi20
August 18th, 2016, 17:22
سلام

من دستور ها رو میزنم و وقتی ذخیره می کنم میخوام ریستارت کنم ای پی تیبلز رو خطا میده
عکس ها ضمیمه شده

http://p30up.ir/uploads/f5728654.png
http://p30up.ir/uploads/f096124393.png
http://p30up.ir/uploads/f58839818.png

یه پوشه تو مسیر:/usr/share/transmission/web

ساختم که خطای زیر رو میده

این خطا به خاطر باز نکردن پورت 80 هست درسته؟

404: Not Found

/usr/share/transmission/web/Qsp0 (Is a directory)

mahdi20
August 21st, 2016, 16:36

سلام

مسیر دیفالت رو تغییر دادم به پوشه که در وب سرور اپاچی گذاشتم

ارور زیر رو میده

eror:permission denied

چه جوری سطح دسترسی تعریف کنم واسه پوشه و چه کدی رو بزنم؟

T.Toosi
August 21st, 2016, 16:52
به فولدر دسترسی بدید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه chmod 777 -R /path/to/directory ، منم این مشکل رو داشتم فکر کنم آخرش مجبور میشدم فایل هارو دستی move کنم یادم نیست دقیقا چیکار کردم.

mahdi20
August 21st, 2016, 17:11
به فولدر دسترسی بدید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه chmod 777 -R /path/to/directory ، منم این مشکل رو داشتم فکر کنم آخرش مجبور میشدم فایل هارو دستی move کنم یادم نیست دقیقا چیکار کردم.

مشکل حل نشد خطای ذیل میده

chmod: cannot acsess '/patch/to/directory':no such file or directory

تو مسیر زیر هم گفتین یه پوشه درست کنم . درست کردم اما بازم ارور میده اینجا
/usr/share/transmission/web/ (Is a directory)

ارور:

/usr/share/transmission/web/Downloads (No such file or directory)

T.Toosi
August 21st, 2016, 17:24
مشکل حل نشد خطای ذیل میده

chmod: cannot acsess '/patch/to/directory':no such file or directory

تو مسیر زیر هم گفتین یه پوشه درست کنم . درست کردم اما بازم ارور میده اینجا
/usr/share/transmission/web/ (Is a directory)

ارور:

/usr/share/transmission/web/Downloads (No such file or directory)

در دستور بالا جای /path/to/directory ، آدرس دایرکتوری پوشه که قرار است فایل های داخل آن دانلود شود را بنویسید بنده برای مثال /patch/to/directory نوشتم چون مسیر دایرکتوری شمارو نمیدونستم.

mahdi20
August 21st, 2016, 17:43
در دستور بالا جای /path/to/directory ، آدرس دایرکتوری پوشه که قرار است فایل های داخل آن دانلود شود را بنویسید بنده برای مثال /patch/to/directory نوشتم چون مسیر دایرکتوری شمارو نمیدونستم.

دستتون درد نکنه تغییر دادم سطح دسترسی رو و درست شد و الان فایل دانلود کردم و اوکی هست

- - - Updated - - -

یه جمعه بندی بکنم تا این مرحله

1-

ترنسمیسیون رو نصب کردیم

2-

ای پی سرور مجازی رو دادم تو فایل ستینگ جی س او ن

3-

مسیر پوشه دانلود رو تغییر دادیم و سطح دسترسی رو درست کردیم

4-
وب سرور آپاچی نصب کردم که بتونم فایل ها رو دانلود کنم

میخواستم ببینم الان افزونه خاصی هم داره که اظافه بشه و نصب کرد و کاربردی باشه یا باید برنامه نویس افزونه که مورد نیاز هست رو بنویسه و متصل کنه به این برنامه کلاینت/
به نظرتون یه کنترل پنل فارسی نوشته بشه و امکانات خاصی مثل
محدودیت اکانت و ترافیک
مسیر دانلود فایل
محدودیت دسترسی به مسیر دانلود فایل لوکیشن
اکانت روزانه
و یک سری امکانات اختصاصی تر تو پنل باشه و به این کلاینت وصل بشه اسکریپت

و کاربر وارد این اسکریپت بشه فایلش رو مستقیم کنه و مسیر دانلودش رو هم بدونه کجاست

نوشتن اسکریپت و امکانات و هماهنگ سازی با این برنامه کلاینت میتونه در اینده جنبه درامد زایی داشته باشه؟

T.Toosi
August 21st, 2016, 17:54
یک اسکریپت باید نوشته و وصل بشه به کلاینت که آماده و رایگان جایی ندیدم، مثل zbigz.com و .. ، چون سایت در این زمینه خدمات زیاد است باید امکانات متفاوتی ارایه بدهید که کاربر را جذب کند.

mahdi20
August 21st, 2016, 18:07
یک اسکریپت باید نوشته و وصل بشه به کلاینت که آماده و رایگان جایی ندیدم، مثل zbigz.com و .. ، چون سایت در این زمینه خدمات زیاد است باید امکانات متفاوتی ارایه بدهید که کاربر را جذب کند.

میشه اون امکانات که اختصاصی و متفاوت هست و مد نظرتون هست رو تو پیغام خصوصی برام بفرستین
البته خودم یک سری ایده دارم اما نمیدونم چقدر تخصصی هست