PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید لپ تاپ تا سقف 3 میلیون تومان

SaeedFazlollahzadeh
August 9th, 2016, 07:30
سلام
تا سقف 3 میلیون تومان چه لپ تاپی رو پیشنهاد میدید؟
لنوو اصلا و ابدا نباشه!
ترجیحا هم لپ تاپ سری گیمینگ باشه که سیستم دیگه کم نیاره (قرار نیست ازش به عنوان دستگاه بازی استفاده بشه) که مثلا دیگه وقتی 50-60 تا تب کروم بازه، کند حتی یه ذره (البته سیستم فعلی با رم 4 و سی پی یو i5 2.7 هم نمیشه اما خب دیگه عمرش رو کرده این دستگاه)
تاچ نباشه و ویندوز هم روش نصب نباشه طبیعتا
تو دیجی کالا یه چن تا ایسوس سری گیمینگ دیدم اما چند روزی که تهران هم بودم و به قصد بازار برای مشاهده لپ تاپ و خرید رفته بودم، مشکلاتی برام پیش اومد که اصلا به 2 روز نکشیده مجبور شدم برگردم؛ و مجدد تا چند روز آینده میرم برای خرید
پیشنهاد شما چیه؟ چه برند و چه لپ تاپی؟
SaeedFazlollahzadeh
August 9th, 2016, 10:39
تشکر (محتویات پست زیاد بود، دیگه نقل قول نکردم:دی)
اما من دیجی کالا رو گشتم تا این رنج قیمت و همه رو هم دیدم، اما خب بازار همیشه با دیجی کالا یا هر سایت دیگه ای فرق داره دیگه (نه؟)
من به دنبال لپ تاپ های بازار هستم که ببینم چجوری هستن، نه سایت ها

Farid Saadat
August 9th, 2016, 10:41
درود. من به شما مدل هاى زير رو پيشنهاد ميكنم. گيمينگ نيستن ولى كم نميارن.
١- asus k556 uq -A
2-http://www.digikala.com/Product/DKP-161970/HP-15-ay073nia-15-inch-Laptop/لپ-تاپ-15-اينچي-اچ-پي-مدل-15-ay073nia#!/tab-techspecs/
مدل دوم عشق منه و خيلى پيشنهاد ميشه.
ارادتمند. موفق باشيد

Majiiid
August 9th, 2016, 11:39
تشکر (محتویات پست زیاد بود، دیگه نقل قول نکردم:دی)
اما من دیجی کالا رو گشتم تا این رنج قیمت و همه رو هم دیدم، اما خب بازار همیشه با دیجی کالا یا هر سایت دیگه ای فرق داره دیگه (نه؟)
من به دنبال لپ تاپ های بازار هستم که ببینم چجوری هستن، نه سایت ها

سلام
دیجی کالا هم قیمتاش مناسبه و گاها تو بعضی از مدل ها که من مقایسه کردم از قیمت بیرون ارزونتره خرید از بازار تنها مزیتی که نسبت به سایت ها داره اینکه میتونی از نزدیک ببینی و لمس کنی!

nevergotme
August 9th, 2016, 12:31
حاجی لپ تاپ در کل مناسب گیم نیست ! چرا 3 تومن بودجه دارید ، 1 تومن دیگه نمیزارید روش برید یه سیستم شاخ جمع کنید برای گیمینگ که 5 برابر این لپ تاپ ها قدرت داره ؟ پردازنده و رم این لپ ها اصلا قابل مقایسه نیست با سیستم ، این همه پول میخوای بدی واسه لپ تاپ خیلی حیفه خداییش .

mhiizadi
August 9th, 2016, 12:39
asus n552vw

SaeedFazlollahzadeh
August 9th, 2016, 12:56
حاجی لپ تاپ در کل مناسب گیم نیست ! چرا 3 تومن بودجه دارید ، 1 تومن دیگه نمیزارید روش برید یه سیستم شاخ جمع کنید برای گیمینگ که 5 برابر این لپ تاپ ها قدرت داره ؟ پردازنده و رم این لپ ها اصلا قابل مقایسه نیست با سیستم ، این همه پول میخوای بدی واسه لپ تاپ خیلی حیفه خداییش .
چون گاهی اوقات ممکنه لپ تاپ رو ببرم دانشگاه یا اصلا بیرون با خودم ببرم، برای همین میخوام لپ تاپ بگیرم
وگرنه خب میتونم با 1.2 یا همین حدود یه ps4 نو بخرم و باقی رو هم یه لپ تاپ سالم در همین حد مشخصات لپ تاپ فعلی بگیرم، اما این ترکیب به کارم نمیاد
منظورم هم از گیمینگ این بوده که برای یه سری کار هایی که میخوام انجام بدم، سیستم کم نیاره و منظورم بازی نبوده چون وقت آن چنانی برای بازی ندارم