PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس پلیس فتا و دادگاهی شدن بخاطر گذاشتن آموزش هک

سیدرضا بازیار
August 8th, 2016, 19:34
من مدتی
پیش یه اموزش هک رو از یه سایت خارجی ترجمه کردم و در سایتم گذاشتم
حالا بخاطر همین پلیس فتا باهام تماس گرفته و علاوه بر احضار من میگه که باید دادگاه هم برم

چند سال
پیش هم این اموزش توسط اشیانعه و سایر سایت ها ترجمه و منتشر شده!!!

حالا چطوری در دادگاه از خودم دفاع کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

cloud
August 8th, 2016, 19:53
خب کارتون اشتباه بوده !
هک کار درستی نیست که آموزش بدید و اگه میخواید آموزش بدید باید راه مقابله با اون رو هم آموزش بدید.

بهترین دفاع اینه که بگید من این را گذاشتم تا مردم راه مقابله با هک یاد بگیرن و گوششیون هک نشه !

توی مقالات میزتی آمزش هک و راه مقابله با آن هیچ مشکلی نداشتی !

Majiiid
August 8th, 2016, 20:02
سلام
قبلا بهتون اخطار داده بودن یا تو بار اول اینقدر شلوغش کردن؟
فعلا آموزش رو از رو سایت بردارین اونا خواستن بترسونن که دیگه از این کارها نکنید و گرنه اگه قرار هر کس برای همچین چیزی فورا دادگاهی بشه که باید دادگاه های رسیدگی به جرایم رایانه ای مملو از خیل عظیمی از وب مستران باشه!
معمولا اولش اخطار میدن یکی دو بار بعد فیل میکنن و در آخرین مرحله دعوت میکنن به پلیس فتا برای نهار یا شام!

سیدرضا بازیار
August 8th, 2016, 20:11
سلام
قبلا بهتون اخطار داده بودن یا تو بار اول اینقدر شلوغش کردن؟
فعلا آموزش رو از رو سایت بردارین اونا خواستن بترسونن که دیگه از این کارها نکنید و گرنه اگه قرار هر کس برای همچین چیزی فورا دادگاهی بشه که باید دادگاه های رسیدگی به جرایم رایانه ای مملو از خیل عظیمی از وب مستران باشه!
معمولا اولش اخطار میدن یکی دو بار بعد فیل میکنن و در آخرین مرحله دعوت میکنن به پلیس فتا برای نهار یا شام!

اولین بار هست
اموزش خیلی قدیمیه واسه گوشی های اندروید نسخه 3 و حتی گفتم که این روش دیگه کاربرد نداره
هدف من این بود که بگ گوشی های قدیمی با این روش هک میشه و دیگه این مشکل در نسخه های جدید برطرف شده. همین!!!

اصلا چیز غیر قانونی هم توش نمیبینم که بخوام حذفش کنم

خیلی عجیبه

راه حل دیگه ای بجز حذف اون نیست؟ راه حلی که با صحبت حل بشه و نیازی به دادگاه و حذف مطلب نباشه

Majiiid
August 8th, 2016, 20:14
اولین بار هست
اموزش خیلی قدیمیه واسه گوشی های اندروید نسخه 3 و حتی گفتم که این روش دیگه کاربرد نداره
هدف من این بود که بگ گوشی های قدیمی با این روش هک میشه و دیگه این مشکل در نسخه های جدید برطرف شده. همین!!!

خیلی عجیبه

راه حل دیگه ای بجز حذف اون نیست؟ راه حلی که با صحبت حل بشه و نیازی به دادگاه و حذف مطلب نباشه
میشه بگید دقیقا چی گفتن

viasky
August 8th, 2016, 20:15
فقط کافی بود با کلمات بازی کنید
بنده ایران که بودم زیاد تجربه داشتم این مورد و
کلاس و آموزش هک ممکن نیست
ولی همون مباحث در قالب کلاس های امنیت بیان میشه ( شاید بیشتر)
هچی کس کاری نداره

موثرترین روش آموزش هم به این صورت هست که شما یک روش هک و توضیح بدید
بعد از اون موارد مقابله با اون و آموزش بدید
در غیر این صورت هک در همه جا غیر مجاز است ( هرجا)
موفق باشید

سیدرضا بازیار
سوال اینه ، پلیس فتا یکیو بخواد بیاره پای دادگاه ، بهش زنگ میزنه میگه پاشو بیا ؟!

عجیب نیست یه خورده؟

بهم گفت فردا بیا پلیس فتا کازرون. منم گفتم نمیتونم تا 10 روز اینده بیام. چون سر کار هستم و خارج از استان و نمیتونم
گفت اگه نیای دادگاهی میشه
اینطور که صحبت میکرد حتی اگه فردا هم برم باز هم دادگاهی میشم. چون خیلی ناراحت بود

CaeZer
اولین بار هست

خیلی عجیبه

سلام دوست عزیز

نصیحت نمیشه باهاشون چونه بزنید ، اتفاقا اگر بگن کافیه حذفش کنید مشکل حل میشه یعنی خیلی به شما لطف کردن و تازه باید خیلی ازشون تشکر کنی که اینقدر آسون گرفتند .

m_dg_farari
August 8th, 2016, 20:27
بهم گفت فردا بیا پلیس فتا کازرون. منم گفتم نمیتونم تا 10 روز اینده بیام. چون سر کار هستم و خارج از استان و نمیتونم
اینطور که صحبت میکرد حتی اگه فردا هم برم باز هم دادگاهی میشم. چون خیلی ناراحت بود
دوست عزیز هیچ اتفاقی نمیفته
کسی با شما کار داره باید احضارتون کنه
به صورت مکتوب توسط قاضی
شما جرمی انجام ندادی. پلیس فتا بیکار میشه کلا از این کارا میکنه
هیچ دستور قضایی هم پشت قضیه نیست
کلا شما تا وقتی برگ احضاریه براتون نیومده هیچ وظیفه ای مبنی بر حظور در هیچ جا ندارید
به کارتون ادامه بدید ، نیازی به حذف پست هم نیست

Majiiid
August 8th, 2016, 20:29
این آموزش رو حذف کنید فعلا تا دیگه پا پیچتون نشن و هیچ کاری هم از دستشون برنمیاد فقط خواستن بترسونن که دیگه تکرار نکنید
اگر حذف نکنین باهاتون سر لج میفتن و دنبال بهونه که بهتون گیر بدن و بکشونن فتا و اطلاعات کامل سایت رو و همینطور تعهد ازتون بگیرن که دیگه از این آموزشا نزارین(دادگاه و اینجور چیزارو گفته تا قضیه رو گنده کنه)

- - - Updated - - -

البته از صحت گفته های ایشون آگاه بشین و همینطور مطمئن بشین که سرکاری نیست و واقعا از فتا بوده!

vahid13713
August 8th, 2016, 20:33
من مدتی
پیش یه اموزش هک رو از یه سایت خارجی ترجمه کردم و در سایتم گذاشتم
حالا بخاطر همین پلیس فتا باهام تماس گرفته و علاوه بر احضار من میگه که باید دادگاه هم برم

:-ss

چند سال
پیش هم این اموزش توسط اشیانعه و سایر سایت ها ترجمه و منتشر شده!!!

حالا چطوری در دادگاه از خودم دفاع کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

خیلی ساده... من اموزش هک رو گذاشتم که وب مسترها با روشهای هک اشنا بشن و سایتشون رو در این مورد ایمن کنن ولی اینو بهت بگم که اینا با توجه به حرفه شون خیلی شکاکن و عذر میخوام بری اونجا میفهمی که منطقی هم نیستن البته بعضیاشون خدا بهت رحم کنه:-ss

Majiiid
August 8th, 2016, 20:38
این دوستمون راست میگه ، اگه قرار بر این اشه قانونی یکیو بخوان بیارن فتا ، باید نامه رسمی چیزی بفرستن ، نه اینکه زنگ بزنن بگن پاشو بیا فتا !
برای مسائلی که حساسیت زیادی نداره معمولا زنگ میزنن چون شماره تماس و پیدا کردنش ساده است یا تو سایت قرار داره یا تو هوویز دامنه.
ولی اگر مسئله از حساسیت بالایی برخوردار باشه و وب مستر به اخطارهایی که قبلا میدن بی اهمیت باشه آدرس رو پیدا میکنن و یک نامه رسمی ارسال میکنن و اگر همچین اتفاقی بیفته اگر نری میان میبرن و مطمئنا خلاصی از این ماجرا خیلی سخت میشه و موضوع قضایی میشه و دیگه معلوم نیست چه اتفاقی بیفته!

سیدرضا بازیار
August 8th, 2016, 20:45
همچنین گفت که حکم جلب من رو قبل از دادگاه میگیره

طرف ده ها میلیون ***ی میکنه و دادگاه حکم جلب نمیده... شانس منه...؟؟؟!!!

Reza-R2
August 8th, 2016, 23:45
اقا اگه پلیس فتا باشه اصلا زنگ نمزینن مجوز لازم میگیرن میان میبرنت و پرونده اینا درست میکنن میفرستن دادگاه 8ماه الافی داری واسه پروندت بعدش مشخص میشه یا جریمه باید بدی یا زندانی بکشی
بهتر پست پاک کنی
از این چیزا نذار اگه وبت ثبت در ستاد همین مشکلات داره
اگه خیلی کارت به جاهای باریک کشیده شد حتما وکیل بگیر اخه یه سری چیزها هم بهت میچسبون مثلا میگنن ایشون ه/ک/ر هستن

amirhasan
August 9th, 2016, 00:06
دوست عزیز از این تماس ها خیلی میگیرن و میگن از پلیس فتا هستیم و تهدید هم میکنن

alimosavi
August 9th, 2016, 00:10
شما که دوست نداری پست رو حذف کنی ویرایشش کن و اونرو بصورت ضد هک و ایجاد امنیت بنویس ...

اگر تونستی که برو ولی اگرنتونستی منتظر تماس بعدی باش ...

st3205
August 9th, 2016, 00:18
مطمئنی از پلیس فتا بودن :| احتمالا سرکاری بوده :|

SaeedFazlollahzadeh
August 9th, 2016, 00:40
جسارتا فقط پست اول رو خوندم و حالم خوب نیست خیلی که پست ها رو کامل بخونم (شرمنده از همه دوستان)
گفتین این آموزش رو آشیانه هم گذاشته
آیا سایت یا مجموعه شما از پلیس فتا مجوز داره؟ چون آشیانه مجوز داره! البته چند وقت پیش آشیانه برای تقریبا یک هفته ای شیلتر شده بود و بسیاری از مطالب هک رو پاک کرده بود
اگر مجوز ندارید، یا پست رو حذف کنید و یا خودتون رو به دست فتا بسپارید:دی (شوخی کردم)
به هر حال، موید باشید

peym@n
August 9th, 2016, 00:52
درود
به نظرم فعلا نرید اگرم دوباره زنگ زدن بگید گه من گفتم قبلا 10 روز دیگه نمیتونم بیام ایشالله 10 روز دیگه خدمت میرسم
پست رو پاک نکنید بزارید بمونه
یک پست دیگه بزنید در رابطه با جلوگیری از هک
بگید هدف من معرفی و پچ آن بود
موفق باشید

Armis
August 10th, 2016, 10:10

نه دادگاهی نمیشه سعی کن برو . فعلا همه چی دست خودشون هست و اگر واقعا تو شهرت هستی دروغ نگو چون خیلی راحت از طریق شماره تلفن آمارت رو در میارن اونوقت اگر دروغ گفته باشی یک مقدار سختگیریهاشون بیستر میشه.
برو و خیلی صادقانه جوابشون رو بده بگو من فقط از لحاظ امنیتی به این موضوع پرداختم و وقتی بهم خبر دادید که نباید چنین موضوعی رو توسعه می دادم سریعا پاکش کردم. الانم اینجام تا اگر بازم کمکی میتونم بکنم انجام بدم. چندین بار قبلا برای ما هم پیش اومده نگران نباش فقط سریعتر اوکی کن و کله شقی نکن . موفق باشی :53:

TARIMEHR
August 10th, 2016, 10:43
این همه جو دادن به تاپیک لازمه؟

اتفاقی قرار نیست بیوفته
میرید چهار تا کلمه صحبت میکنید٬ اخرش میگید پست رو پاک میکنم و از این قبیل مسائل در سایتم مطرح نمیکنم

تمام میشه میره
میان میبرنت٬ هشت ماه الاف میشی وکیل بگیر و این حرفا چیه الکی جو میدین

mr.jabbari
August 10th, 2016, 10:55
این یکی فاز انگری برد برداشت :|
تو همچین موقعیت هایی هر شخصی به ترس و لرز میوفته حتی اگر یکه بزن 18 منطقه باشه !!! شما بجای اینکه بیای یک جوری برخورد کنی که طرف خیالش راحت بشه بدتر جو تسو برمیداری :| !!!
دوست عزیز بنده خودم سایت آموزش هک داشتم هیچ اتفاقی برام نیافتاده شماره ای که بهتون تماس گرفته رو توی گوگل بزنید اگر این شماره توی سایت سایبر پلیس بود که خب درسته اگر نبود سرکاریه . اپراتور های داخلی فتا هم نمیتونن به خط شما زنگ بزنن چون داخلی فتا هستند ! پس فقط خط هایی که توی سایت سایبر پلیسه تماس میگیره و اگر هم اینطور بود سعی کنید همکاری کنید باهاشون و یک جوری نیتتون رو بهشون بفهمونید که قصد آموزش نداشتین نیتتون فقط این بوده که بگید فلان زمان همچین مشکلاتی بوده به نظرم اگر در پستتون رعایت میکردید و با کلمات بازی میکردین همچین چیزی پیش نمیومد . انشالله که هیچ اتفاقی نمیوفته :) همه چی به اراده الله بستگی داره

DEFALT
August 10th, 2016, 11:47
درود ، دوست عزیز در مورد Cyber Police باید چند مورد رو خدمت شما عرض کنیم :

1. یک کارمند یا کارکن پلیس فتا هیچ وقت زنگ نمیزند تا تهدید کند و شما رو بترسوند !
2. اگر واقعاً کار شما درست نباشه به نظر پلیس فتا ، خودشون ادرس شما رو دارند و میتونند به صورت حضوری خدمت شما باشند !
3. از کجا مطمئن هستید فرد مذکور از پلیس فتا تماس گرفته است ؟
4. دوست عزیز اگر شما رو تهدید بکنند ، حتی شما میتونید از ایشون شکایت کنید !
5. اگر به هر مورد از مطالب هک پلیس فتا گیر بده ، باید کلی سایت و انجمن هست که خیلی هاشون مجوز لازمه رو ندارند باید به اون ها هم گیر بده و واسشون احظاریه ارسال کند .
6. دوستان خواهش داریم خیلی مورد رو جدی نگیرید ، اگر مورد جدی بود خودشون میان شما رو به صورت حضوری احضار میکنند :)
7. نگران نباشید و سعی کنید مطالب غیر قانونی جمهوری اسلامی ایران در سایت خود ارسال نکنید .

موفق و سربلند باشید .

سیدرضا بازیار
August 28th, 2016, 17:46
سلام دوستان

من امروز رفتم پلیس فتا و از من شکایت کردند و من رو دادگاهی کردند...

چون انتشار محتوای اموزش هک خلاف قوانین بوده (در حالی که اموزش من هک و ضد هک بوده!) من رو دادگاهی کردن (آموزش توسط یه فرد خارجی نوشته شده، توسط آشیانه ترجمه شده و پس از انتشار در ده ها سایت، در سایت من هم منتشر شده)

بگذریم از این همه کتاب ها و نرم افزار های و سایت های اموزش هک در ایران که کسی پیگیری نمیکنه...!

راه حل خلاص شدن از این دردسر چیه؟

CaeZer
August 28th, 2016, 17:48
سلام دوستان

من امروز رفتم پلیس فتا و از من شکایت کردند و من رو دادگاهی کردند...

چون انتشار محتوای اموزش هک خلاف قوانین بوده (در حالی که اموزش من هک و ضد هک بوده!) من رو دادگاهی کردن

بگذریم از این همه کتاب ها و نرم افزار های و سایت های اموزش هک در ایران که کسی پیگیری نمیکنه...!

راه حل خلاص شدن از این دردسر چیه؟
این همه مدت تازه تا رفتین ؟

armin.rf
August 28th, 2016, 17:49
رفیق ما رو بخاطر کانال تلگرامش ریختن وگرفتن
۱ - ۲۰ میلیون جریمه بریدن
۲ - ۶ ماه دیگه دادگاه داره
۳- سریال گوشی و .... رو هم برداشتن

بخاطر یک صحفه سازی!!!!!!!!!

خدابه داد برسه

سیدرضا بازیار
August 28th, 2016, 17:52
این همه مدت تازه تا رفتین ؟

اره. ازشون وقت گرفتم، چون در شهرستان نبودم و نمیتونستم برم
بهم وقت دادن... اما پرونده سازی از اول کرده بودن

s.w.a.t
August 28th, 2016, 18:01
باسلام
به شما بهتره بجای گشتن داخل فضای مجازی به دنبال جواب به یک وکیل مراجعه کنید و و پیگیر مشکل باشید.

موفق باشید

تاپیک بسته شد.