PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسدود سازي حساب و عدم تسويه حساب توسط زرين پال

erfan_bazi
August 8th, 2016, 12:30
سلام دوستان
من جديدا يه سايت فروش گيفت كارت و اكانت هاي پرميوم سايت هاي مختلف زدم و به همراهش اكانت پرميوم يك سايت دانلود ايراني هم فروختم
دو روز از زرين پال استفاده كردم اومد حساب منو بلاك كرد و نزديك به ٢٠٠ تومن پول بنده هم مونده اون تو
حالا سوال من اينه كه من كه تمام قوانين رعايت كردم حتي نماد اعتماد هم دارم چرا بايد مسدود بشم ؟
ايشون حالا خوشش نمياد از من نميخواد سرويس بده مشكلي نيست من ميرم يه جا ديگه
و حالا كه مسدود شدم چرا پول منو نميدن ؟ درگاهو مسدود كنيد يا حسابو مسدود كنيد پول منو چرا مسدود كرديد؟
شما در چه جايگاهي قضائي قرار داريد كه ميتونيد پول مردم بدون اجازه خودشون به زور پيش خودتون نگه داريد ؟
اون پول ***ي كه نيست پوليه كه در ازاي كالايي كه فروختم درآوردم
از اقاي زرين پال سوال دارم طبق كد م قانون من درآوردي حق دارند پول مردومو اينجوري بالا بشكن ؟

Farid Saadat
August 8th, 2016, 12:36
شما كه نماد اعتماد داريد بهترين كار اين بود درگاه از بانك بگيريد
اما بريد دادسرا شكايت كنيد ازشون. اينجا به نتيجه اى جز اين نميرسيد

Raymvnd
August 8th, 2016, 12:39
درود...اگه اکانت های دانلود مجاز هست که هیچ ... اگه نه بی خیال شید مستقیم از درگاه بانک بگیرید....

erfan_bazi
August 8th, 2016, 12:41
شما كه نماد اعتماد داريد بهترين كار اين بود درگاه از بانك بگيريد
اما بريد دادسرا شكايت كنيد ازشون. اينجا به نتيجه اى جز اين نميرسيد

والا خريت كردم الان درگاه دارم از بانك خيلي هم راضي ام
اخه ٢٠٠ تومن ارزش دوندگي تو دادسرا نداره ولي اگه پولمو ندن واقعا ميرم شكايت ميكنم ٥٠٠ تومن خرج ميكنم اون ٢٠٠ تومنم از ازشون پس بگيرم

nevergotme
August 8th, 2016, 12:43
شما به واسطه یه سایت قانونی که اینماد داشته رفتید ازشون درگاه گرفتید و ازش برای سایت غیر مجاز (فیلم و سریال ) استفاده کردید ؟ (کاری که تاینی موویز داره میکنه و زرین پال رو داره دور میزنه)

اگر سایت دانلودتون مجاز هست که باید پیگیر شید ، ولی اگر نه از این سایت های دانلود فیلم و سریال خارجی هست زیاد امید نداشته باشید.

CaeZer
August 8th, 2016, 12:49
والا خريت كردم الان درگاه دارم از بانك خيلي هم راضي ام
اخه ٢٠٠ تومن ارزش دوندگي تو دادسرا نداره ولي اگه پولمو ندن واقعا ميرم شكايت ميكنم ٥٠٠ تومن خرج ميكنم اون ٢٠٠ تومنم از ازشون پس بگيرم
سلام دوست عزیز
اینجا به هیچ نتیجه نمیرسید ، باهاشون تماس بگیرید و دلیل رو جویا باشید.

اینجا فقط دارید وقتتون رو هدر میدید

erfan_bazi
August 8th, 2016, 13:09
سلام دوست عزیز
اینجا به هیچ نتیجه نمیرسید ، باهاشون تماس بگیرید و دلیل رو جویا باشید.

اینجا فقط دارید وقتتون رو هدر میدید

از خودشون هم پیگیر هستم و بزارید دیگران بدوند و اشتباه منو تکرار نکنند و هیچ وقت از این سایت استفاده نکنند
بر اساس قانون خودشون به سایت های آموزش هک و دسترسی غیرمجاز و کالاهای خلاف کپی رایت سرویس ارائه نمیکنند
اما من پذیرنده ای ازشون میشناسم که با اینکه خلاف قانون خودشونه داره ازشون بدون مشکل سرویس میگیره

Reza G
August 8th, 2016, 13:17
اگه درگاه برای همون سایتی که درخواست کردید استفاده شده، نباید بلاک می کردند و قابل بررسی هست.

اما اگه شما درگاه یک سایت مجاز رو برای یک سایت غیرمجاز استفاده کردید، راه به جایی نمی برید.

masteryi
August 8th, 2016, 13:20
از خودشون هم پیگیر هستم و بزارید دیگران بدوند و اشتباه منو تکرار نکنند و هیچ وقت از این سایت استفاده نکنند
بر اساس قانون خودشون به سایت های آموزش هک و دسترسی غیرمجاز و کالاهای خلاف کپی رایت سرویس ارائه نمیکنند
اما من پذیرنده ای ازشون میشناسم که با اینکه خلاف قانون خودشونه داره ازشون بدون مشکل سرویس میگیره
سلام:53:
سایت رو گزارش بدید

DEFALT
August 8th, 2016, 13:58
درود ، متاسفانه برخی از درگاه های پرداخت واسط به این شکل حقوق یک ساله خود را در میارند شاید هم زیاد ! :-

Majiiid
August 8th, 2016, 14:19
دلیل مسدود سازی رو چی میگن؟

PersianSkyTeam
August 8th, 2016, 15:13
این سایت زرین پال با این اخلاقی که پشتیبانیشون دارن، معلومه که سایت درست حسابی و مطمئنی نیست.خدا رو شکر میکنم به خودم اجازه اینکار رو ندادم که هیچ وقت از این سیستم استفاده کنم.
یه سایت خوب مثله جهان پی باید از بین بره ، ولی یه سایت مثله زرین پال باید هنوز فعالیت کنه. واقعا عجب دنیایی شده ....

s.w.a.t
August 8th, 2016, 16:33
باسلام
خیلی وقته دارم میبینم که دوستان بدون داشتن اطلاع کافی شروع به تخریب همکارنشون میکنند.

باید خدمت استارتر عرض کنم که اگر زرین پال اکانتتون رو مسدود کردند قطعا حساب شما مشکلی داشته است. بهتره با پشتیبانی سایتشون در تماس باشید و مشکلتون رو پیگیری و حل کنید. اینجا بخش پشتیبانی سایت مذکور نیست.

در مورد اعتبار زرین پال هم دوستانی که از نداشتن تجربه و آگاهی سخن میگویند پیشنهاد میکنم یک روز تشریف ببرن دفتر زرین پال در تهران و از نزدیک باهاشون آشنا بشن.

موفق باشید

erfan_bazi
August 8th, 2016, 17:05
دلیل مسدود سازی رو چی میگن؟

استفاده غيرمجاز

باسلام
خیلی وقته دارم میبینم که دوستان بدون داشتن اطلاع کافی شروع به تخریب همکارنشون میکنند.

باید خدمت استارتر عرض کنم که اگر زرین پال اکانتتون رو مسدود کردند قطعا حساب شما مشکلی داشته است. بهتره با پشتیبانی سایتشون در تماس باشید و مشکلتون رو پیگیری و حل کنید. اینجا بخش پشتیبانی سایت مذکور نیست.

در مورد اعتبار زرین پال هم دوستانی که از نداشتن تجربه و آگاهی سخن میگویند پیشنهاد میکنم یک روز تشریف ببرن دفتر زرین پال در تهران و از نزدیک باهاشون آشنا بشن.

موفق باشید

عزيز من حرفم چيز ديگه اي هست
ميگم نميخوان به من درگاه بدن باشه قبول
حسابو مسدود كنند درگاهمو مسدود كنند
ولي پول منو چرا مسدود كردند نميدن

شرکت پدیده شاندیز هم دفتر قشنگی داشت پروژه های بزرگی هم داشت ولی داستان دار از آب دراومد

s.w.a.t
August 8th, 2016, 17:17
استفاده غيرمجاز
عزيز من حرفم چيز ديگه اي هست
ميگم نميخوان به من درگاه بدن باشه قبول
حسابو مسدود كنند درگاهمو مسدود كنند
ولي پول منو چرا مسدود كردند نميدن

شرکت پدیده شاندیز هم دفتر قشنگی داشت پروژه های بزرگی هم داشت ولی داستان دار از آب دراومد

زمانی که شما قوانین شرکتی رو رعایت نمیکنید شرکت طبق قوانین خود عمل میکند. مثل این می ماند که شما از پی پال استفاده کنید، یک دفعه پی پال حساب شما را مسدود کند. زمانی که حسال شما مسدود میشود پول شما نیز مسدود میشود تا به مشکل رسیدگی شود. اگر مشکل حل شد که حساب شما باز میشود. اگر مشکل حل نشد و حساب شما مسدود ماند طبق قوانین آن شرکت (در اینجا پی پال) پول شما 6 ماه بلاک می ماند و بعد از 6 ماه شما با معرفی کردن حسابی میتوانید پول خود را برداشت کنید! دلیل اینکار هم بسیار است و وقت بنده خارج که بخوام توضیح بدم ...

پس شما هم بهتره باهاشون همکاری کنید تا زودتر به مشکل شما رسیدگی بشه و پولتون آزاد بشه!
کسی راجع به قشنگی دفتر یا پروژهاشون حرفی نزد. شما هم قیاس مع الفارق نکنید!

با شلوغکاری و ... مشکلی از شما حل نمیشه! اگر خلافی نکردید پس دلیلی نداره اینقدر بدبین باشید...

موفق باشید

TARIMEHR
August 8th, 2016, 17:32
زرین پال یقینا بدون داشتن مستندات کافی اقدامی نمیکنه

قطعا مستندات معتبری از تخلف وب سایت شما در دست دارند که اقدام به انسداد کرده اند.

این مشکل برای افرادی پیش می آید که اطلاع از اجرای دقیق قوانین توسط زرین پال ندارند.

مسدود شدن هر حساب کاربری٬ مواردی از مسدود شدن وجه موجود در حساب را هم در مراکز مالی در پی خواهد داشت.
یکی از مثال ها توسط
s.w.a.t (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=13018) زده شد.

مثال دیگر هم بانک های کشور هستند. با مسدود شدن حساب٬ وجه موجود در آن هم مسدود می شود.

مانند این است که بگوید بانک نمیخواهد به من خدمات دهد٬ ندهد. پول را پس دهد.

تنها راه حل رفع ابهام و اختلاف پیش آمده است. نه توسل به اقدامات تهدید آمیز و یا به قول شما افشاگری به قصد تخریب

- - - Updated - - -

درود ، استارتر عزیز این روز ها همه واسه خودشون یک قانونی اعمال میکنند ، خواهش دارم بیخیال شوید و اصلاً فکر خود را برای چیز های بیهوده صرف نکنید ...

موفق باشید .
کاری خلاف قانون نیست. به ماده ۱۰ قانون مدنی مراجعه کنید.

مبناي قانوني انواع قراردادهاي خصوصي
ماده 10 قانون مدني: « قراردادهاي خصوصي نسبت به کساني که ان را منعقد نمودهاند در صورتي که مخالف صريح قانون نباشد نافذ است » .

s.w.a.t
August 8th, 2016, 17:37
صرفا بدون قضاوت و ... از روی این پست شما در این تاپیک میگویم

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=170790

سلام
من شنیدم که درگاه های پرداخت بانک ها مثل سامان، ملت، ایران کیش و... به دامین حساس نیستن و تراکنش هارو صرفا با ای پی انجام میدن
من اگر یه سایت بسازم به نام name.com براش درگاه بگیرم و یه سایت دیگه داشته باشم با اسم name2.com در صورتی که سایت دومی روی یه هاست و ای پی مشترکه
مشکلی نداره روی سایت دومی پرداخت داشته باشم ؟ یا اینکه درگاهو میبندن ؟

برداشتی که من از این پست دارم شما برای سایت بازی خود یک درگاه تهیه کردید(فروش گیفت کارت و کارت بازی) سپس سایت دوم که محصولات ممنوعه دارد را نیز ران کردید و از همان درگاه استفاده کردید. پس از بررسی درگاه شما توسط زرین پال درگاه شما مسدود شد.
حتما طبق تفکر شما زرین پال حق گشتن در سایت شما و تحقیق را ندارد! اما این تاپیک را مشاهده کنید و با دقت مطالعه کنید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=171397

در آخر بهتر است از زرین پال پیگیر باشید.

پ.ن: تاپیک بسته شد

موفق باشید