PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درامدزایی با سرور

ahmad159753
August 8th, 2016, 11:55
با سلام؛

{پیشاپیش تشکر میکنم از اینکه وقت میگذارید و نظرات و تجربیات خودتون رو در اختیار بنده میگذارید.}

بنده و یکی از دوستانم در شهریور سال 94 یک عدد سرور خریداری کردیم. پارسال حدود13.5 ملیون شد و با احتساب 3.5 ملیون هزینه دیتاسنتر پارس آنلاین؛ ما حدود 17 ملیون خرج کردیم. (شاید هم بیشتر!)

خلاصه با قرض و سرمایه ای که پدر در اختیار ما گذاشته بود این وجه را پرداخت کردیم و انتظار بازخورد داشتیم تا اینکه بنده وارد فاز درسی جدیدی شدم که اصلا وقت نمیکردم روی مسائل بازاریابی برای vps یا هاست و .. کار کنیم..

دوست بنده هم ارشدشون رو یک رشته خیلی خوب قبول شدن و همزمان در شرکتی مشغول بکار شدند.

عملا هیچ زمان مفیدی برای کار با سرور نداشتیم فقط تونستیم حدود ده تا مشتری برای یک هاستینگ بگیریم که با این قیمت خیلی مناسبی که گذاشته بودیم درامد چندانی نداشت... الان به تمدید قرارداد با دیتا سنتر داریم نزدیک میشیم و از ما در خاست 4 ملیون کرده اند. با توجه به درامد اندکی که ما ازین سرور دراوردیم؛ عملا داریم ضرر میدیم.

نظر شما بزرگواران در این زمینه چیه؟ با توجه به این که هیچ کدوم از ماها وقت رسیدگی به این امور هاستینگ و بازاریابی رو نداریم، بنظرتون چکار کنیم که درامد خوبی داشته باشیم ازین سرور؟

دوستم نظر داشت که کل سرور رو به کسی بدیم و درامد رو 50 50 کنیم. نمیدونم تا چه حد میشه با کسی کار کرد و اعتماد متقابل داشت... اما خب کسی رو هم متاسفانه پیدا نکردیم..

بنظرتون چکار کنیم؟

با احترام/

demonvictor
August 8th, 2016, 12:14
سلام.خوشحال میشم با توجه به تجربه ای که بدست اوردین داخل تلگرام در موردش صحبت کنیم.
@google_content

Sent from my LT22i using Tapatalk

CaeZer
August 8th, 2016, 12:58
سلام دوست عزیز

شما چه قرار دادی با پارس آنلاین نوشتید که بابتش 4 میلیون هزینه خواستند ؟
اگر ممکن هست جزئیات قرار داد را ذکر کنید تا بهتر بشه کمکتون کرد

nevergotme
August 8th, 2016, 13:01
شما که خودتون دارید میگید وقت ندارید روش کار کنید دیگه چرا میخواید تمدید کنید اخه..

toltek
August 8th, 2016, 13:03
با سلام
پیشنهاد می کنم اول یه سایت خوب براش طراحی کنید و مطالب درست درمون توش بذارید و سئو کنید
دوم اینکه چند تا ماشین توش دربیارید برای ارائه هاست لینوکس و ویندوز
سوم اینکه قیمت گذاری درست کنید
و در نهایت بازاریابی و تبلیغات کنید تا سرمایتون به گردش در بیاد

ولی باید یه بازه ی زمانی حداقل سه ماه براش وقت بذارید. اگه نمیرسید به نظرم این مشتریاتون رو به یکی از همکاران انتقال بدید و بیشتر ضرر نکنید

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

Majdict.com
August 8th, 2016, 14:50
سلام
بدر مورد راه اندازی کسب و کار صرفا سرمایه اولیه،خرید تجهیزات و... ممکنه لازم و ضروری باشه و لزوما به معنی موفقیت در آن نیست به نظر من شما در محله قبل از خرید سرور اول باید از شرکتهای سرویس دهنده هاست یک ریسلری می گرفتید و فقط یک هزینه به شرکت مربوطه میدادین و خودتون رو درگیر تجهیزات و هزینه دیتا سنتر و... نمی کردید و وقتی که تعداد قابل توجهی مشتری جذب می کردید وارد فاز سرمایه گذاری و ... می شدین.الان پیشنهاد می کنم سرورتون رو از دیتا سنتر خارج کنید و سرویس های که روی آن دارید را از طریق سرویس ریسلری به مشتریانتون بدین و هروقت به سود و درآمد خوبی رسیدین مجدد از اول شروع کنید این منطقی ترین راه هست. به این صورت هم مشتریان خودتون رو حفظ کردین و هم صرفه جویی در هزینه

p.1514
August 8th, 2016, 15:24
سلام جناب
بنده یه پیشنهادی براتون دارم
چون خودم با اون به نتیجه رسیدم به شما هم میگم شاید خوشتون بیاد
لطفا راه ارتباطی قرار بدید یا ایدی بنده رو تو تلگرام اد کنید
p1514@

ahmad159753
August 8th, 2016, 21:28
سلام.خوشحال میشم با توجه به تجربه ای که بدست اوردین داخل تلگرام در موردش صحبت کنیم.
@google_content

Sent from my LT22i using Tapatalk

سلام؛
بله حتما.. بهتون پیام میدم. متشکرم

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز

شما چه قرار دادی با پارس آنلاین نوشتید که بابتش 4 میلیون هزینه خواستند ؟
اگر ممکن هست جزئیات قرار داد را ذکر کنید تا بهتر بشه کمکتون کرد

سلام بر شما
یه سرور دویونیت که هر یونیت رو ماهی 135 تومن الان دارن حساب میکنن!

- - - Updated - - -

شما که خودتون دارید میگید وقت ندارید روش کار کنید دیگه چرا میخواید تمدید کنید اخه..

والا من نمیخام تمدید کنم! این دوستم چون کارای پردازشی میکنه باهاش میگه تمدید کنیم! که همش به ضرر منه این تمدید شدنه...

- - - Updated - - -

با سلام
پیشنهاد می کنم اول یه سایت خوب براش طراحی کنید و مطالب درست درمون توش بذارید و سئو کنید
دوم اینکه چند تا ماشین توش دربیارید برای ارائه هاست لینوکس و ویندوز
سوم اینکه قیمت گذاری درست کنید
و در نهایت بازاریابی و تبلیغات کنید تا سرمایتون به گردش در بیاد

ولی باید یه بازه ی زمانی حداقل سه ماه براش وقت بذارید. اگه نمیرسید به نظرم این مشتریاتون رو به یکی از همکاران انتقال بدید و بیشتر ضرر نکنید

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

سلام بزرگوار
سپاسگزارم از محبت و پیشنهادتون.. راستش این کارها رو کردیم.. فقط بخش تبلیغات خیلی افتضاحی داشتیم که اصلا جواب نداد کارهای قبل... راستش بخش تبلیغات رو اگر قوی ظاهر میشدیم اینطوری ضرر نمیکردیم.. شاید الان هم اگر تمدید کنیم باز روحیه درست کار کردن نداشته باشیم با این بی وقتی!

مجددا تشکر میکنم از زمانی که گذاشتید.

- - - Updated - - -

سلام
بدر مورد راه اندازی کسب و کار صرفا سرمایه اولیه،خرید تجهیزات و... ممکنه لازم و ضروری باشه و لزوما به معنی موفقیت در آن نیست به نظر من شما در محله قبل از خرید سرور اول باید از شرکتهای سرویس دهنده هاست یک ریسلری می گرفتید و فقط یک هزینه به شرکت مربوطه میدادین و خودتون رو درگیر تجهیزات و هزینه دیتا سنتر و... نمی کردید و وقتی که تعداد قابل توجهی مشتری جذب می کردید وارد فاز سرمایه گذاری و ... می شدین.الان پیشنهاد می کنم سرورتون رو از دیتا سنتر خارج کنید و سرویس های که روی آن دارید را از طریق سرویس ریسلری به مشتریانتون بدین و هروقت به سود و درآمد خوبی رسیدین مجدد از اول شروع کنید این منطقی ترین راه هست. به این صورت هم مشتریان خودتون رو حفظ کردین و هم صرفه جویی در هزینه

سلام دوست گرامی..
بله حرفهاتون کاملا سنجیده و منطقی هست در این زمینه.. متاسفانه عجولانه شروع کردیم و متاسفانه دل بکار ندادیم...
تلبغات خوبی نداشتیم.. نمیدونم!

- - - Updated - - -

سلام جناب
بنده یه پیشنهادی براتون دارم
چون خودم با اون به نتیجه رسیدم به شما هم میگم شاید خوشتون بیاد
لطفا راه ارتباطی قرار بدید یا ایدی بنده رو تو تلگرام اد کنید
p1514@

سلام دوست عزیز
چشم حتما بهتون پیام میدم ..
ممنونم

CaeZer
August 8th, 2016, 22:02
سلام بر شما
یه سرور دویونیت که هر یونیت رو ماهی 135 تومن الان دارن حساب میکنن!

ببخشید مدل سرورتون چی هست که دو یونیت جا گرفته ؟

احیانن اشتباهی در انتخاب ریل نشده ؟ چون شخصا سابقه این رو داشتم و مخصوصا در این دیتاسنتر یعنی پارس آنلاین که به جای استفاده از ریل تک یونیت 2 یونیت گذاشته بودن که اقدام به تعویض آن کردیم.