PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ملت پی تسویه نمیکند؟؟

Mahdialmasi
August 8th, 2016, 05:08
سلام خدمت دوستان ملت پی چرا نه تسویه میکند نه تیکت جواب میدهد؟؟دو میلیون پولم دو هفتس گیر کرده راهنمایی کنید لطفاwww.mellatpay.com

amin karimi
August 8th, 2016, 05:12
برادر من عزیز من چرا از درگاهی استفاده میکنید که تازه تاسیس شده من قصد توهین به درگاه مذکور ندارم اما سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن

شما از درگاه مطمنی استفاده کن

مینا-صیفی
August 8th, 2016, 09:11
تنها راهش شکایت کردن هست از دادگشتری شهرتون .
ولی چقدر درگاه مثل قارچ زیاد شده که اصلا اسمشون را تاحالا ما نشنیدیم

Farid Saadat
August 8th, 2016, 09:25
ميشه جسارتا دليل اينكه از درگاه هاى ناشناس استفاده ميكنيد و مبالغ هنگفت توش نگه ميدارم رو بپرسم؟ اين همه درگاه واسط معتبر ! بهتر نيست از اونا استفاده كرد ؟

mehdi741
August 8th, 2016, 09:35
اینها کل سیستم هاشون بهم ریخته منم از سیبا پی 500 تومن پول دارم 5 روزه تسویه نزدن

Riko
August 8th, 2016, 09:36
سلام

به قول خ صیفی درگاه ها قارچ شده، برادر من یک درگاه درست حسابی معتبر انتخاب کنید دیگه لازم نباشه یک تاپیک شکایت ایجاد کنید. مشاهده بسیاری از این تاپیک و موضوع ها شدیم ولی بازم عبرت نشده واسه مردم.

تنها راه شکایت شما دوست عزیز از طریقه قانون.

iHSG
August 8th, 2016, 10:52
ميشه جسارتا دليل اينكه از درگاه هاى ناشناس استفاده ميكنيد و مبالغ هنگفت توش نگه ميدارم رو بپرسم؟ اين همه درگاه واسط معتبر ! بهتر نيست از اونا استفاده كرد ؟

من استارتر رو نمی دونم اما دلیل اکثریتشون اینه که اون مجاز ها و معتبر ها محتوای سایت اینا رو غیرمجاز می دونن مثل فروش هک تلگرام و...

Farid Saadat
August 8th, 2016, 10:56
من استارتر رو نمی دونم اما دلیل اکثریتشون اینه که اون مجاز ها و معتبر ها محتوای سایت اینا رو غیرمجاز می دونن مثل فروش هک تلگرام و...
اخه موضوع همينه كه بازم ضرره ! سايتى كه راحت خلاف ميكنه ، فردا فيلتر ميشه. بعد انتظار داشتن پول معقوله واقعا ؟ بعيد ميدونم من به شخصه

amin94zz
August 8th, 2016, 18:35
متاسفانه مشکل خودتون هستید که به هر سایتی که در عنوانش از کلمه درگاه پرداخت استفاده شده باشه اعتماد میکنید

friend_sre
August 8th, 2016, 21:12
بابا مشکل این بنده خداها نیستن .

بخدا مشکل خود دولته ....

از سال 89 توی این مملکت پرداخت واسط داریم . خب سال 89 نه ؛ 90 نه ، دیگه 91 باید یه کاری میکردند.

یا برای این کسب و کار مجوز صادر میکردن یا همون موقع درشو تخته میکردن .....

6 سال گذشته تازه به فکر افتاده یه حرکتی بزنه . زد همه رو خیلتر کرد که مثلا درست بشه . برعکس گند زد از 95 تعداد واسط ها صد برابر شد . چون بعد *****ینگ بقیه فهمیدن عجب پس این کسب و کار مجوز نداره . ما هم تو خونه بدون مجوز واسط میزنیم .

DEFALT
August 8th, 2016, 22:06
درود ، والا تاریخ عضویت که مشکوک هست ، میشه با مدرک بفرمایید ایشون پول شما رو بالا کشیدند ؟

+ تاریخ عضویت شما برای این ماه هست ، از کجا معلوم شما مدیریت ملت پی نیستید ؟

موفق باشید .

Farid Saadat
August 8th, 2016, 22:53
درود ، والا تاریخ عضویت که مشکوک هست ، میشه با مدرک بفرمایید ایشون پول شما رو بالا کشیدند ؟

+ تاریخ عضویت شما برای این ماه هست ، از کجا معلوم شما مدیریت ملت پی نیستید ؟

موفق باشید .
سوال اولتون به جا بود ولى در مورد سوال دوم بايد بگم بيشتر خودزنى كردن ايشون اگر مدير سايت باشن

peym@n
August 8th, 2016, 23:00
سلام
شخصا گه از این جور تاپیک ها خسته شدم
مدیریت بزرگوار چرا این موارد در انجمن تمومی ندارد؟ بهتر نیست اصلا در مورد این موضوع ممنوع تاپیک بشه؟تا گی حاشیه؟
یه روز سیب پی
یه ملت پی
یه روز سیبا پال پول تسویه نمیکنه
و....
بهتر نیست وقتمون رو بدیم به مطالب علمی که لااقل 2 تا مطلب یاد بگیریم؟
از دوستانی گه درگاه واسط کار میکنن
خواهشمندم گه تا نمیشناسید نرید حساب باز کنید
خوب برادر من مگه تو سر و کارت با درگاه نیست؟
مگه نیاز به درگاه نداری؟
برید 3.4 هفته دنبال کارای نماد
یه نمادتون رو بگیرید و درگاه اختصاصی خودتون رو دریافت کنید
با خیال به تجارت خود برسید
چرا خودتو عصبی میکنی؟چرا میزاری پولاتون بره هوا
شما گه 2 میلیون تراکنش دارید چرا درگاه اختصاصی نمیگیرید؟؟؟؟؟؟
دوستانی گه نیز قادر نیستن فکر کنم جهان پی همچنان فعالیت میکنن یه 20 تومن بدید درگاه پرداخت اختصاصی از جهان پی بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید
یا نمیخواهید درگاه بگیرید برید زرین پال حساب باز کنید
تسویه زرین پال طی شنیدن و دیدن هامون 3.4 روز طول میکشه یا تحمل کنید یا برید جهان پی یا برید درگاه اختصاصی خودتون رو از بانک بگیرید
امیدوارم از این به بعد شاهد همچین تاپیک های نشیم
شب همه دوستان بخیر

refigh
August 8th, 2016, 23:33
بار ها و بار ها گفته شده از درگاه های قارچی استفاده نکنید

درگاه های اصلی مسدود شده مشتری ها اواره شدند این وسط عین قارچ درگاه سبز میشه و پول مردم میکشه بالا

بهتر است قبل از استفاده از درگاه های بی نام و نشان یکم اطلاعاتتونو زیاد کنید

(توهین به درگاه ملت پی نشه مطلب عمومی گفتم )