PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در درگاه پرداخت ملت

Ricardo
August 8th, 2016, 02:19
سلام دوستان ، من از درگاه پرداخت ملت استفاده میکنم ، در whmcs 5 مشکلی نداشت اما وقتی به 6.3.1 ارتقا دادم ، وقتی پول پرداخت میشه و میخواد دوباره برگرده به سایت یا صفحه فاکتور ، صفحه سفید میشه !!

ممنون میشم دوستانی که میدونن مشکل کجاست راهنمایی کنند! اگر نیاز هست بگید که کدهای فایل melat.php رو اینجا بزارم .

a.e
August 8th, 2016, 02:42
با سلام و عرض ادب

اگر افزونه را از شرکت یا مجموعه ایی خریداری کرده اید پیشنهاد میشود درخواست دهید تا نسخه آپدیت شده را در اختیار شما قرار دهند.

با توجه به دو مرحله ایی شدن پرداخت بانک ملت اگر بنده اشتباه نکنم برخی از ماژول ها نیاز به آپدیت خواهند داشت.

Ricardo
August 8th, 2016, 02:52
نه از شخص خریداری کردم !
در پرداخت دو مرحله ای هیچ مشکلی نداره ، فقط به جای بازگشت به صفحه فاکتور در سایت ، صفحه سفید میشه ، احتمالا با دستکاری فایل php درست میشه !

a.e
August 8th, 2016, 03:09
از بخش تنظیمات whmcs حالت "نمایش خطا" را فعال کرده و چک کنید که آیا در صفحه سفید پس از پرداخت خطایی نمایش داده میشود یا خیر؟

Ricardo
August 8th, 2016, 03:23
از بخش تنظیمات whmcs حالت "نمایش خطا" را فعال کرده و چک کنید که آیا در صفحه سفید پس از پرداخت خطایی نمایش داده میشود یا خیر؟

Display Errors رو که فعال کردم اصلا یه درگاه پرداخت نرفت و ارور عدم اتصال به سرور رو داد ! دوباره در حالت عادی که چک کردم میخواستم واریز رو انجام بدم وقتی بعد پرداخت صفحه سفید اومد به صورت دستی وارد پنل کاربری شدم دیدم فاکتور رو همچنان پرداخت نشده زده ! حالا نمیدونم پول کم شده یا نه ، باید تا فردا صبر کنم !!

chaishpish
August 8th, 2016, 03:31
سلام نسخه ای که ما داریم استفاده مکینیم رو براتون قرار میدم توش فایل راهنما پی دی اف هم هست جا به جا کنید انشالا درست میشه
دانلود کنید (http://rozvps.ir/mellat.zip)

Ricardo
August 8th, 2016, 03:40
سلام نسخه ای که ما داریم استفاده مکینیم رو براتون قرار میدم توش فایل راهنما پی دی اف هم هست جا به جا کنید انشالا درست میشه
دانلود کنید (http://rozvps.ir/mellat.zip)

سلام ممنونم ، مشکلی پیش نمیاد چون من نخریدم این رو ؟

chaishpish
August 8th, 2016, 03:47
خریدنی نیست این یک پلاگین که خود پشتیبانی بانک ملت هم میده شما باید شماره پایانه-یوزرنیم و پسوردی که بانک بهتون داده طبق راهنما بهش بدید و تنظیمات رو انجام بدید قبلش در Whmcs درگاه بانک ملت رو غیر فعال کنید تمامی فایلها رو پاک و پلاگینی که ما دادیم رو هاست بریزید طبق راهنما فعالش کنید برای اینکه خیالتون راحت بشه یک بک آپ بگیرید از هاست

amin karimi
August 8th, 2016, 03:49
با سلام در ورژن 5 و 6 ی تغییراتی در ادرس های بانک اعمال شده طریق تلگرام در ارتباط باشید

Ricardo
August 8th, 2016, 03:56
خریدنی نیست این یک پلاگین که خود پشتیبانی بانک ملت هم میده شما باید شماره پایانه-یوزرنیم و پسوردی که بانک بهتون داده طبق راهنما بهش بدید و تنظیمات رو انجام بدید قبلش در Whmcs درگاه بانک ملت رو غیر فعال کنید تمامی فایلها رو پاک و پلاگینی که ما دادیم رو هاست بریزید طبق راهنما فعالش کنید برای اینکه خیالتون راحت بشه یک بک آپ بگیرید از هاست

مرسی نصب میکنم، بعد از تست نتیجشو اینجا اعلام میکنم /

با سلام در ورژن 5 و 6 ی تغییراتی در ادرس های بانک اعمال شده طریق تلگرام در ارتباط باشید

ممنون اقای کریمی اما من تلگرام ندارم /

amin karimi
August 8th, 2016, 04:00
مرسی نصب میکنم، بعد از تست نتیجشو اینجا اعلام میکنم /

ممنون اقای کریمی اما من تلگرام ندارم /
برای استفاده در ورژن6(تغییرات زیر انجام بده همون فایل که رو 5 کار میکرد رو 6 کار خواهد کرد)
فایل call back مربوط به درگاه پرداخت خودتون رو باز کنید ؛ سپس مقدار زیر رو پیدا کنید :
include("../../../dbconnect.php");
وبه
include("../../../init.php");
تغییر بدید.

Ricardo
August 8th, 2016, 04:11
برای استفاده در ورژن6(تغییرات زیر انجام بده همون فایل که رو 5 کار میکرد رو 6 کار خواهد کرد)
فایل call back مربوط به درگاه پرداخت خودتون رو باز کنید ؛ سپس مقدار زیر رو پیدا کنید :
include("../../../dbconnect.php");
وبه
include("../../../init.php");
تغییر بدید.

ببینید من از این درگاه دارم استفاده میکنم چیزی که شما گفتید نداره

32903

amin karimi
August 8th, 2016, 04:14
ببینید من از این درگاه دارم استفاده میکنم چیزی که شما گفتید نداره

32903

شما یاهو مسنجر ندارید یا تلگرام نصب کنید تا اوکی کنم براتون یا تو پیام خصوصی همین سایت برام اطلاعات شماره ترمینال + نام کاربری + رمز ارسال کنید تا ست کنم براتون

Ricardo
August 8th, 2016, 04:26
شما یاهو مسنجر ندارید یا تلگرام نصب کنید تا اوکی کنم براتون یا تو پیام خصوصی همین سایت برام اطلاعات شماره ترمینال + نام کاربری + رمز ارسال کنید تا ست کنم براتون

ممنونم از لطفتون ولی نمیتونم ترمینال و یوزر پسورد درگاه رو ارسال کنم!

احتمال زیاد در فایل mellat.php این گزینه باید اصلاح بشه :

$callBackUrl = $params['systemurl']."/modules/gateways/callback/Mellat.php?iid=$invoideid";

amin karimi
August 8th, 2016, 04:32
ممنونم از لطفتون ولی نمیتونم ترمینال و یوزر پسورد درگاه رو ارسال کنم!

احتمال زیاد در فایل mellat.php این گزینه باید اصلاح بشه :

$callBackUrl = $params['systemurl']."/modules/gateways/callback/Mellat.php?iid=$invoideid";

قربان باور کنین اون اطلاعات هیچ کاربرد خاصی نمیتونه داشته باشه من به انتخاب شما احترام میذارم
شما ماژول از سایت فراسو تهیه کنید .
++ نه قربان این نیست داخل ماژول که فرستادین پوشه callback هست اما رمز گذاریه من خواستم ماژول خودمو تقدیم کنم که منصرف شدم
ارادتنمد شما

Ricardo
August 8th, 2016, 04:37
قربان باور کنین اون اطلاعات هیچ کاربرد خاصی نمیتونه داشته باشه من به انتخاب شما احترام میذارم
شما ماژول از سایت فراسو تهیه کنید .
++ نه قربان این نیست داخل ماژول که فرستادین پوشه callback هست اما رمز گذاریه من خواستم ماژول خودمو تقدیم کنم که منصرف شدم
ارادتنمد شما

نه خواهش میکنم ، من متوجه هستم ، اصلا منظور من این نبود که به درد شما میخوره یا قصد سوءاستفاده دارید، همین که شما و دوستان دیگه بدون چشم داشتی دارید کمک میکنید ، خوبیِ شما رو میرسونه ، اما به دلایل دیگه ای نمیتونم این کار رو بکنم ، عذرخواهی میکنم/
علاقه ای به خرید و استفاده از محصولات فراسو رو ندارم ، اون دوستمون هم ماژول فراسو رو گذاشت ، ابتدا میخواستم نصب کنم اما منصرف شدم /
نهایتا ماژول رو میدم به یک برنامه نویس که همون رو درست کنه .

OmizbanCo
August 12th, 2016, 17:25
نه خواهش میکنم ، من متوجه هستم ، اصلا منظور من این نبود که به درد شما میخوره یا قصد سوءاستفاده دارید، همین که شما و دوستان دیگه بدون چشم داشتی دارید کمک میکنید ، خوبیِ شما رو میرسونه ، اما به دلایل دیگه ای نمیتونم این کار رو بکنم ، عذرخواهی میکنم/
علاقه ای به خرید و استفاده از محصولات فراسو رو ندارم ، اون دوستمون هم ماژول فراسو رو گذاشت ، ابتدا میخواستم نصب کنم اما منصرف شدم /
نهایتا ماژول رو میدم به یک برنامه نویس که همون رو درست کنه .

سلام و درود خدمت شما
در صورت تمایل با بنده در ارتباط باشید تا ماژول کد باز و سازگار با تمامی نسخه هارو بدم خدمتتون
موفق و پیروز باشید

kouroshez
August 12th, 2016, 17:41
سلام دوستان ، من از درگاه پرداخت ملت استفاده میکنم ، در whmcs 5 مشکلی نداشت اما وقتی به 6.3.1 ارتقا دادم ، وقتی پول پرداخت میشه و میخواد دوباره برگرده به سایت یا صفحه فاکتور ، صفحه سفید میشه !!

ممنون میشم دوستانی که میدونن مشکل کجاست راهنمایی کنند! اگر نیاز هست بگید که کدهای فایل melat.php رو اینجا بزارم .

از تنظیمات پی اچ پی display error را فعال کنید ببینید چه اروری میده ما ارور تابع تایم رو داشتیم که رفع کردیم احتمالا شما هم مال تابع تایم باشه
ارور را اینجا اعلام کنید