PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وی پی اس

8110829
August 7th, 2016, 14:43
سلام دوستان بنده یه وی پی اس دارم که دسترسی به سایت و سرویس دهندش ندارم و مشکلم اینه که وارد وی پی اس که میشم بعد که خارج میشم وی پی اس خود به خود ریستارت میشه با هر بار لاگین شدن و خارج شدن من وی پی اس ریستارت میشه اگر کسی تنظیماتی چیزی میدونه راهنمایی کنه ممنون

fariborz007
August 7th, 2016, 14:49
سلام دوستان بنده یه وی پی اس دارم که دسترسی به سایت و سرویس دهندش ندارم و مشکلم اینه که وارد وی پی اس که میشم بعد که خارج میشم وی پی اس خود به خود ریستارت میشه با هر بار لاگین شدن و خارج شدن من وی پی اس ریستارت میشه اگر کسی تنظیماتی چیزی میدونه راهنمایی کنه ممنون
با سلام ، مشابه مشکلی که عرض کردید چند ماه پیش برای بنده نیز رخ داده بود ، با نصب Windows Loader مطابق با نسخه ویندوز سرور ( یا همون کرک ویندوز ) مشکل حل شد ، ویندوز لودر رو نصب بکنید احتمالا" مشکلتون حل میشه
موفق و پیروز باشید

8110829
August 7th, 2016, 15:15
با تشکر دوست عزیز این راه رو هم امتحان کردم اما نتیجه نداد

imostafa
August 11th, 2016, 17:04
با تشکر دوست عزیز این راه رو هم امتحان کردم اما نتیجه نداد

سیستم عامل شما چی هست ؟
اگه ویندوز 7 هست power options رو غیر فعال کنید که به حالت خواب نره سرور
برای یکی از مشترکین ما این اتقاف افتاده بود که پس از بررسی دیدیم مشکل از power options هست. برای استفاده در سرور باید غیر فعال شود.

و اما ممکن است از اکتیو بودن ویندوز شما باشه
برای اکتیو کردن ویندوز بهترین ابزار kmspico میباشد که نیاز به نصب .NET 4 دارد.

دانلود : http://www.downloadha.com/1393/11/kmspico-v10-0-4/

negarnovin
August 11th, 2016, 21:39

شما باید دسترسی کنسول داشته باشید
سرورتون رو ریلود کنید از همه بهتر و زودتر مشکلتون حل میشه.

k-h
August 11th, 2016, 23:03
درود
این مشکل معمولا ویندوزتون اکتیو نیست
آیا ویندوزتون اکتیو هست ؟

8110829
August 13th, 2016, 10:02
ویندوز هم اکتیو کردم بازم مشکل رفع نشد

ویندوز هم سرور 2008 هست power option هم ر فتم غیرفعال کردم بازم رفع نشد واقعا موندم توش

mohsen_sh
August 13th, 2016, 10:09
شما باید دسترسی کنسول داشته باشید
سرورتون رو ریلود کنید از همه بهتر و زودتر مشکلتون حل میشه.

ایشون قطعا ریلود رو مطلع بودن!!!
و اگر یک کم به متن استارتر نگاه می کردید ، بالا فرمودند که به سرویس دهنده دسترسی ندارن!
پیشنهاد بهتر ارائه کنید !!!!!!!!

- - - Updated - - -

سیستم عامل چیست دوست من؟؟

دقیق به همراه بیت بفرمایید

8110829
August 13th, 2016, 10:14
ویندوز سرور 2008r2

سیستتم 64 بیت

اگه چیزی دیگه ای هم مد نظرتون بگید بگم

mohsen_sh
August 13th, 2016, 10:26
ویندوز سرور 2008r2

سیستتم 64 بیت

اگه چیزی دیگه ای هم مد نظرتون بگید بگم

آپدیت بستس دیگه ؟

8110829
August 13th, 2016, 10:32
اگه ممکنه تلگرامتون رو بدین من بدم خدمتتون خودتون چک کنید

این وی پی اس رو دوست خارجی من برام خریده الان نه به اون دسترسی دارم نه میدونم از کجا خریده

mohsen_sh
August 13th, 2016, 10:39
اگه ممکنه تلگرامتون رو بدین من بدم خدمتتون خودتون چک کنید

این وی پی اس رو دوست خارجی من برام خریده الان نه به اون دسترسی دارم نه میدونم از کجا خریده

@rabinawebadmin

or

09031314938

DANG3R
August 13th, 2016, 11:14
اگر درست فهمیده باشم مورد کرکی هست
یک برنامه بود سالها پیش که ریموت رو بعد از قطع اتصال نگه میداشت
در انجمن های این موارد پیدا میکنید