PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم نمایش قیمت برخی از محصولات

isaanco
August 6th, 2016, 12:49
سلام دوستان
وقتی میرم تو قسمت محصولات سایت موقع نمایش قیمت واسه بعضی از محصولات قیمت غیر عادی میزنه مثلا من زدم 700000 ريال (توی whmcs) تو سایت میزنه 58,333ريال

- - - Updated - - -

32878

a.e
August 6th, 2016, 14:43
با سلام و عرض ادب

عکس که پیوست فرمودید پاک شده یا اشتباه است؛ لطفاً مجدد عکس را قرار دهید تا بتوان شما را راهنمایی کرد.

ممکن است مشکل مربوط به تنظیمات بخش تعریف هزینه سرویس باشد.

ehsan551
August 6th, 2016, 14:52
سلام. من هم یک مشکل عجیب دارم.

قیمت یکی از گروه های سرویس رو توی whmcs ویرایش کردم. حالا توی قسمت سفارش اول قیمت های قبلی رو میزنه وقتی روی سفارش کلیک میشه توی مرحله بعدی قیمت آپدیت شده رو میاره!

update prices هم زدم ولی افاقه نکرد. جالب اینکه روی یکی دیگه از سرویس ها امتحان میکنم مشکلی نداره و همون لحظه قیمت عوض میشه ولی روی ایین سرویس هرچی تغییر میدم قیمت رو اصلا هیچ اتفاقی نمیفته...

a.e
August 6th, 2016, 15:05
سلام. من هم یک مشکل عجیب دارم.

قیمت یکی از گروه های سرویس رو توی whmcs ویرایش کردم. حالا توی قسمت سفارش اول قیمت های قبلی رو میزنه وقتی روی سفارش کلیک میشه توی مرحله بعدی قیمت آپدیت شده رو میاره!

update prices هم زدم ولی افاقه نکرد. جالب اینکه روی یکی دیگه از سرویس ها امتحان میکنم مشکلی نداره و همون لحظه قیمت عوض میشه ولی روی ایین سرویس هرچی تغییر میدم قیمت رو اصلا هیچ اتفاقی نمیفته...

با سلام و عرض ادب

Cache مربوط به مرورگر خود را یک بار پاک کرده و مجدد چک فرمایید در صورتی که مشکل برطرف نشد، فایل های درون پوشه templates_c را یکبار پاک کرده و مجدد چک فرمایید (پیشنهاد میشود قبل از پاک کردن فایل های درون این پوشه یک بک آپ از پوشه بگیرید)

isaanco
August 6th, 2016, 15:57
با سلام و عرض ادب

عکس که پیوست فرمودید پاک شده یا اشتباه است؛ لطفاً مجدد عکس را قرار دهید تا بتوان شما را راهنمایی کرد.

ممکن است مشکل مربوط به تنظیمات بخش تعریف هزینه سرویس باشد.

دوستان ممنون از راهنماییتون
ولی خوشبختانه مشکل برطرف شد

مشکل از اینجا بود:
setup-->general setting-->tab(ordering)
تیک گزینه Monthly Pricing Breakdown
رو فعال کرده بودم که به این صورت سرویس هایی که ماهانه نداشت خوده سیستم واسشون ماهانه قیمت گذاری میکرد