PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال فوری از idm ?

ShahroKH
November 18th, 2010, 20:23
ینوسلام

بچه های کسی میدونه چه جوری میشه کاری کرد که مثلا

ساعت 1 صبح تا 5 صبح تو اینترنت دانلود منیجر فایل ایکس رو دانلود کنه و بعد از ساعت 5 تا ساعت 7 صبح فایل y رو آپلود کنه و ....

یعنی همه فایل ها با هم یک جا دانلود نشن و برای هر فایل ساعت مشخصی معین کنم میشه ؟؟

HugeServer
November 18th, 2010, 20:59
بله امکانش هست.
هر فابل را در یک queue قرار دهید.

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

همچنین میتوانید بگویید n فایل در یک زمان دانلود شود.

ShahroKH
November 18th, 2010, 21:12
ممنون

میشه کامل تر توضیح بدید دقیقا چیکار کنم ؟

ShahroKH
November 18th, 2010, 22:03
ممنون

میشه کامل تر توضیح بدید دقیقا چیکار کنم ؟

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

Up !!!!!!!!!

Rezash
November 18th, 2010, 23:42
downloads->scheduler
از اين مسر ميتوني queue هاي جديدي ايجاد كني كه طبق زمان بندي عمل كنند.

kingoftehran
November 19th, 2010, 00:35
با سلام
در واقع شما می خواهید تا 7 صبح یک سری فایل دانلود بشه ولی یکی یکی و پشت سر همدیگر یعنی یکی که تمام شده بره سراغ بعدی درسته؟

ShahroKH
November 19th, 2010, 00:40
بله دقیقا !!
میخوام یکی که تموم شد بره سراغ بعدی دانلود بشه

البته تا ساعت 9 شب فردا :d

Rezash
November 19th, 2010, 12:05
1. برو به مسير زير
downloads->scheduler و گزينه New queue رو بزن و يك اسم انتخاب كن
2. در تب اولي يعني schedule گزينه Start Download at رو تيك بزن و ساعت شروع دانلود رو انتخاب كن
3. گزينه هاي پايين در اين بخش مثل Daily و Sunday و... ميگه كه اين صف هر روز در اون ساعت دانلودش شروع بشه يا فقط مثلا روزهاي شنبه يا جمعه يا...
4. تيك Stop Download at رو بزن و ساعت متوقف شدن دانلودت براي اين صف رو انتخاب كن
5.گزينه هاي بعدي ميگه كه وقتي دانلود تموم شد مثلا فلان فايل باز بشه، idm بسته بشه ، نت قطع بشه يا سيستم خاموش بشه يا هيچ كدوم
6. ذخيره كن
ميتوني چند queue ايجاد كني كه يكي از ساعت مثلا 5 صبح تا 12 ظهر باشه يكي از 12 تا 18 يكي از 19 تا 22 و .... و هر كدوم تنظيمات خاص خودشون رو داشته باشند
در نهايت در ليست فايل هايي كه دانلود ميشند ميتوني فايل هاي دلخواهت رو راست كليك كني روشون و MOve to queue بزني و به queue مورد نظر بفرستي تا در تايم مشخص شده دانلود و متوقف بشند.

ShahroKH
November 19th, 2010, 20:30
دمت گرم داداش رضای گل گلاب :-x اوکی شد