PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش Ngnix برای دایرکت ادمین

drhannibal
August 5th, 2016, 20:21
سلام

بنده یک سرور اختصاصی دارم و روی آن فقط یک وب سایت با دیتابیس نسبتا حجیم همراه دایرکت ادمین نصب هست.

آیا Ngnix برای من مناسب است ؟ آیا Ngnix رایگان است ؟

آموزش نصب و فعال سازی Ngnix برای بنده که آماتور هستم وجود دارد؟ مشکل خاصی بعد از نصب پیش نمیاد ؟

ممنون

Hostline
August 5th, 2016, 20:32
nginx کانفیگ شده و mysql کانفیگ شده میتونه رضایتتون رو به خوبی جلب کنه!
اگه به صورت رایگان میخواین یه سری ماژول و ... هست خیلی وقت پیشا تو بورس بود به اسم dangix یا danginx اینو سرچ کنین رایگانش میاد براتون

ولی از nginxpanel هم میتونین لایسنس بگیرین که دیگه پشتیبانی هم خواهد داشت!
بنظرم چون آماتور هستین از همون nginxpanel لایسنس بگیرین بهتره!

drhannibal
August 5th, 2016, 20:43
dangix رو سرچ کردم مثل اینکه رایگان نیست. درسته ؟

ممنون

Hostline
August 5th, 2016, 23:45
یه نسخش بود که رایگان بود
یه تایوانی نوشته بودش
الان اگه میخوای میتونی اینو نصب کنی!
http://forum.directadmin.com/showthread.php?t=49438
و مال خود دایرکت ادمینه!
قدم به قدم توضیح داده

- - - Updated - - -

این هم نسخه فارسی این آموزش
آموزش نصب انجیکس در کنار آپاچی برای دایرکت ادمین (http://hostline.ir/blog/1395/05/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%86%d8%b5%d8%a8-%d8%a7%d9%86%d8%ac%db%8c%da%a9%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d9%86%d8%a7%d8%b1-%d8%a2%d9%be%d8%a7%da%86%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%a7%db%8c.html)

drhannibal
August 7th, 2016, 11:41
تشکر ، باید جالب خوب باشه.

ممنونم

Majdict.com
August 7th, 2016, 11:45
سلام
دوست عزیز فقط دقت کنید که بدرستی نصب کنید چون اگه درست نصب نشه سایت شما بالا نمیاد

جهت مشاهده ورژن دستورات زیر را اجرا نمایید:
cd /usr/local/directadmin/custombuild
nano options.conf
به دنباط خط custombuild بگردید در جلویی این خط ورژن custombuild نوشته شده است در صورتی که ورژنی به غیر از 2.0 بود آنرا توسط آموزش زیر به ورژن 2.0 ارتقا می دهیم.

پس ارتقا جهت نصب وب سرور Nginx دستورات زیر را اجرا نمایید.
./build set webserver nginx
./build set php1_mode php-fpm
./build update
./build all d
./build rewrite_confs

allbert
August 7th, 2016, 12:24
با عرض سلام و خسته نباشید;

پیشنهاد می شود در صورتی که اطلاعات کافی در مورد اسکریپت موجود روی سرور و وب سرور Nginx ندارید خودتان شخصا اقدام به نصب نکنید. در ابتدا Document های مرتبط را بخوبی مطالعه و سپس اقدام به انتخاب و نصب نمایید.

موفق باشید.