PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراگیت هم .... ! درگاه جدید معرفی کنید!

hostfire
August 5th, 2016, 18:43
سلام
چند روز پیش فراگیت هم متاسافانه بسته شد...
الان لنگ موندیم ! زرین پال هم چند باری تلاش کردم اسکریپتش رو نصب کنم برای آسان پرداخت نتونستم کلی هم حرف و حدیث راجع به کارمزد 5% زیر 400 هزارتومن شنیدم .... کلا بیخیالش شدم
تبلیغ این رو تو پی تی دیدم :
https://pardano.com/contact
نظرتون چیه؟
جای جدیدی رو اگر میتونید معرفی کنید ...فقط معتبر باشه ! یهو تو روز 2 تومن پرداخت انلاین دارم ...

mizban97
August 5th, 2016, 18:50
سلام
چند روز پیش فراگیت هم متاسافانه بسته شد...
الان لنگ موندیم ! زرین پال هم چند باری تلاش کردم اسکریپتش رو نصب کنم برای آسان پرداخت نتونستم کلی هم حرف و حدیث راجع به کارمزد 5% زیر 400 هزارتومن شنیدم .... کلا بیخیالش شدم
تبلیغ این رو تو پی تی دیدم :
https://pardano.com/contact
نظرتون چیه؟
جای جدیدی رو اگر میتونید معرفی کنید ...فقط معتبر باشه ! یهو تو روز 2 تومن پرداخت انلاین دارم ...

آرین پال
پردانو
و الی آخر ...
چه میدونم والا زیاد هستن :-| یکیشو تست کن.

Farid Saadat
پردانو تاييد ميشه

Riko
سلام

برادر اینقدر اذیت خودت نکن همون زرین پال استفاده کن جهت آسان پرداخت هم از لینک آدرس استفاده کن.

DEFALT
August 5th, 2016, 18:54
درود ، والله کیفیت درگاه ها فقط با استفاده معلوم خواهد شد ، این دوستمون فکر میکنم قبلاً در وب هاستینگ تالک تاپیک ایجاد کرده بودند . . .

اگر کسب و کارتون مهم هست درگاه مستقیم از بانک دریافت کنید .

موفق باشید.

CaeZer
August 5th, 2016, 19:18
سلام

از arianpal.com استفاده کنید . همون پارس پال سابق هستش

delta
August 5th, 2016, 19:23
بله تایید میشه این زرین پال اسکریپتاش با نسخه های جدید سیستم ها نمیخونه مشکل داره هر چه قدرم مسءولاشون گفتم گفتن بررسی میشه بیخیال شدند!! منم مجبور کرد بیخیالش بشم و برم درگاهی دیگر..بعد زرین پال این ارین پال انگار بهتره همون پارس پال سابقه میشه اعتماد کرد..

hostfire
August 5th, 2016, 19:33
ممنونم از همه دوستان

بله تایید میشه این زرین پال اسکریپتاش با نسخه های جدید سیستم ها نمیخونه مشکل داره هر چه قدرم مسءولاشون گفتم گفتن بررسی میشه بیخیال شدند!! منم مجبور کرد بیخیالش بشم و برم درگاهی دیگر..بعد زرین پال این ارین پال انگار بهتره همون پارس پال سابقه میشه اعتماد کرد..

سلام

از arianpal.com استفاده کنید . همون پارس پال سابق هستش

تشکر میکنم ازتون
شما جدیدا باهاشون کار کردید؟

- - - Updated - - -

پردانو تاييد ميشه

کار کردید باهاشون؟
جسارتا مبلغ چقدر بوده؟

- - - Updated - - -

درود ، والله کیفیت درگاه ها فقط با استفاده معلوم خواهد شد ، این دوستمون فکر میکنم قبلاً در وب هاستینگ تالک تاپیک ایجاد کرده بودند . . .

اگر کسب و کارتون مهم هست درگاه مستقیم از بانک دریافت کنید .

موفق باشید.

سلام

برادر اینقدر اذیت خودت نکن همون زرین پال استفاده کن جهت آسان پرداخت هم از لینک آدرس استفاده کن.

والا امکانش نیست ، از اسان پرداخت استفاده میکنم
حال حوصله یر و کله زدن با کد نویس هارو هم ندارم که برا درگاه مستقیمم اسکریپت بنویسن

CaeZer
August 5th, 2016, 19:48
ممنونم از همه دوستان
تشکر میکنم ازتون
سلام

بنده که قبلا در پارس پال ثبت نام کرده بودم و با مشخصات قبلی وارد میشم . و صراحتا خیر با اکانتی که داشتم فعالیتی فعلا نداشتم

x11416
August 5th, 2016, 20:15
با آرین پال کار کردم و تایید میشن . خوبیش اینه که تازه کار نیستن و چند سال سابقه داره

البته تراکنش هام کم هستن و روزی 100 هزار تومان هست (چون به عنوان درگاه دوم ازش استفاده میکنم)

خوبیش اینه که مثل زرین پال گیر سه پیچ به مدارک نمیده و نمیگه حتما باید اسکن کنی و ......

واریزش هم باز برعکس زرین پال سریع هست و با اینکه برای اعتماد سازی زده با دو روز معطلی ولی بعد از یکی دو بار تسویه از سری بعد سریع و بلافاصله واریز میکنن

تنها بدی که داره اینه که به صورت دیفالت غیر مستقیم هست و اول به سایت خودشون وصل میشه و بعد کاربر باید بانک مورد نظر رو انتخاب کنه

Farid Saadat
August 5th, 2016, 20:35
ممنونم از همه دوستان

تشکر میکنم ازتون

- - - Updated - - -

کار کردید باهاشون؟
جسارتا مبلغ چقدر بوده؟

- - - Updated - - -

والا امکانش نیست ، از اسان پرداخت استفاده میکنم
حال حوصله یر و کله زدن با کد نویس هارو هم ندارم که برا درگاه مستقیمم اسکریپت بنویسن
پردانو رو خودم كار نكردم اما دوستام استفاده كردن و گفتن خيلى مورد اعتماد هست
مبلغ هم ٢٥٠ تومن براى يكى از دوستان بنده واريز شده

rezaserver
August 5th, 2016, 20:43
سلام

آرین پال مورد تایید استفاده است

ساعت 3 بامداد مدارک ارسال کردیم و تایید کردند.

از همه مهمتر پشتیبانی خوب و تسویه حساب های منظم این شرکت هست.

موفق باشید

mihangate
August 5th, 2016, 21:24
در سرویس پرداخت اینترنتی میهن گیت به آدرس http://mihangate.com آماده سرویس دهی به شما عزیزان هستیم.

با آرزوی موفقیت

infernal79
August 5th, 2016, 22:34
سلام خدمت استارتر عزیز بنده با پارس پال کارکردم تراکنش هام هم ماهی 4 5 میلیون بود و تصفیه حساب هم هر زمان زدم خدایی زیر 30 دقیقه برام واریز کردن

زمانی که چیلتر شد رفتم رو زرین پال

بعد 3 روز پرداخت میکردن بعدش میشد واریزی پایا 6 ساعتم همونطوری چرخش مالی حسابم خیلی اومد پایین و خیلی هم ضرر کردم

جالبش اینه که نوشته یک ماه اول رایگان !

واسه من سر 15 روز کارمزد کم کرد مدارکشم هست

در کل کلا برام ضرر بود

دم بچه های پارسپال گرم نوش جونشون

.Secret.
August 5th, 2016, 23:26
سلام
پردانو تایید میشه, تنها ایرادی که بهشون وارد هست که درگاه مستقیمشون نیمه مستقیمه! بعد از تایید پرداخت مستقیم به سایت شما بر نمی گرده , ابتدا سایت خودشون نمایش داده میشه بعد سایت شما!

amin karimi
August 6th, 2016, 01:03
از شتاب ها استفاده کنید

لطفا مراقب باشید دز انتخاب چون کلاه برداری زیاد شده

friend_sre
August 6th, 2016, 02:05
از شهاب ها استفاده کنید

لطفا مراقب باشید دز انتخاب چون کلاه برداری زیاد شده

شهاب؟؟؟ یا شتاب؟

xwoman2
August 6th, 2016, 02:12
آرین پال سایتشون مشکل داره.من قبلا تو پارسپال درگاه داشتم ولی یه مدت خیلی زیادی استفاده نکردم تقریبا دوسال.اطلاعات ورودم هم فراموش کردم.توی سایت جدید اومدم دوباره ثبت نام کنم پیغام داد که شما قبلا ثبت نام کردید.ولی هر چی گزینه های محتلفو برای بازیابی ایمیل و پسورد امتحان کردم هیچ کدوم کار نکرد

amin karimi
August 6th, 2016, 02:50
شهاب؟؟؟ یا شتاب؟
ممنون بابت اطلاع اشتباه تایپی بود اصلاح گردید

Ringmoon
August 6th, 2016, 05:31
سلام
فقط آرین پال (پارس پال) یکی از قدیمی ترین درگاه های واسط هست و اینکه پنل خیلی کامل و پیشرفته ای دارن بهترین گزینه برا شما همین هست چون میزان تراکنشتون بالاست به نظر من سمت شرکت های جدید نرید همین قدیمیا اعتبار بیشتری دارن