PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دو دامنه برای یک سایت

m0rt3za
August 5th, 2016, 15:51
سلام
اسمی برای یک سایت انتخاب کردم که دو تلفظ داره و ممکنه هر کاربر یکی از این دو آدرس رو تایپ کنه ( فقط در یک حرف تفاوت دارن)
به نظر شما بهتر نیست هر دو آدرس رو ثبت کنم و یکی رو پارک کنم؟

DEFALT
August 5th, 2016, 15:56
درود ، دوست عزیز اگر خیلی شبیه دامنه مد نظر شما هست ، خوب ثبت کنید و دامنه مد نظر رو به سایت اصلی ریدایرکت کنید .

موفق باشید .

CaeZer
August 5th, 2016, 16:28
سلام دوست عزیز

طبق فرموده دوست عزیزمون دامنه دوم یا کم اهمیت ریدایرکت کنید بر روی دامنه دیگر به هیچ وجه پارک نکنید چون سایتی که با 2 آدرس باز بشه تاثیر منفی بر روی سئو سایت داره

amin karimi
August 5th, 2016, 16:45
طبق نظر بزرگان که جواب دادن عمل کنید
پارک نکنید با کد دایرکت 301 دامین جدید دایرکت کنید رو دامین اصلی مشکلی بود در خدتم از طریق امضا در ارتباط باشید

ali-rezam
August 5th, 2016, 17:19
به نظر بنده هم هردو رو ثبت کنید ، اونی که بیشتر استفاده میشه (یه نظر سنجی بگیرید بد نیست) به عنوان دامنه اصلی و دیگری هم ریدایرکت کنید به دامنه اصلی

toltek
August 5th, 2016, 17:25
با سلام
نظر دوستان در خصوص ثبت دو دامنه صحیح است ولی پارک دامنه تاثیر منفی ندارد. بهتر است بگویم تاثیری ندارد. نه مثبت و نه منفی.
به دوستان و همکاران پیشنهاد می کنم این فیلم (https://www.youtube.com/watch?v=mQZY7EmjbMA) رو مشاهده کنند . در این فیلم آقای Matt Cutts که مسئول ارشد Google's Webspam هستند کاملاً توضیح میدهدند که پارک دامنه تاثیری ندارد.

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

CaeZer
August 5th, 2016, 17:42
با سلام
نظر دوستان در خصوص ثبت دو دامنه صحیح است ولی پارک دامنه تاثیر منفی ندارد. بهتر است بگویم تاثیری ندارد. نه مثبت و نه منفی.
به دوستان و همکاران پیشنهاد می کنم این فیلم (https://www.youtube.com/watch?v=mQZY7EmjbMA) رو مشاهده کنند . در این فیلم آقای Matt Cutts که مسئول ارشد Google's Webspam هستند کاملاً توضیح میدهدند که پارک دامنه تاثیری ندارد.

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد
سلام دوست عزیز

لطفا به تاریخ ویدیو نیز یک نگاهی بندازید " Dec 16, 2013 " از آن زمان تا الان تا اونجایی که یادمه 2 بار الگوریتم گوگل عوض شده،

و الان طبق الگوریتم جدید و با تستی که کردم این کار تاثیر منفی زیادی بر روی سئو دارد . از آنجا که باز شدن سایت با www یا بدون آن تاثیر منفی دارد فکر کنید با یک آدرس دیگه چی میشه ؟

موفق و موید

toltek
August 5th, 2016, 19:05
با سلام
دوست عزیزم مطمئناً الگوریتم ها همیشه در حال به روز رسانی هستند و بعد از هر به روز رسانی نیز اطلاع رسانی می کنند که این ده مورد برداشته شده، این 4 مورد عوض شده و ... اما بنده چیزی در خصوص مواردی که میفرمایید ندیدم. اگر جایی خوندید لطفاً لینک بدید تا بنده اطلاعاتم را به روز کنم.

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد