PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد یک سیستم کش

saeed.spore
August 5th, 2016, 03:39
سلام دوستان خوبم یک سوال چطوری میشه یک سیستم کش داخل ربات تلگرام استفاده کرد . من میخوام مثلا اگه کاربر x پیامی را ارسال کرد واسه پاسخ همان کاربر چک کنه ببینه آخرین درخواستی که داده را پاسخ بده و بعد 20 دقیقه یا پاک کنه یا اینکه اگه داخل خودش نگ میداره مثلا اگه نظرتون از mysql استفاده کنم میخوام بدون چطور میتونم کاری کنم که درخواست را که ارسال کرد در جدول ثبت کنه بعد هر وقت پاسخ داد یعنی آخرین درخواسته شا با true و false ثبت کنه و معلوم کنه که پاسخ داده ؟
خیلی ممنون میشم کمکم کنید چند وقت درگیرشم ممنون میشم

T.Toosi
August 5th, 2016, 03:47
سلام، متوجه نشده،

کاربر پیام میده اگر در 20 دقیقه گذشته پیام دیگری ارسال کرده بود پیام همان 20 دقیقه گذشته را براش ارسال کند ؟

saeed.spore
August 5th, 2016, 03:56
نه مثلا ربات های تلگراما دید براشون پیام ارسال میشه مثلا فولان آهنگ تا ارسال میشه بعد 10 دقیقه تو سیستم دیتابیسش میگرده و پاسخ را ارسال میکنه
مشکل من اینه استاد تا مثلا پیام را جستجو میکنه مثلا محسن یگانه تا ارسال میشه جستجو هم کردم بعد نمیشه .آهنگ را ارسال کرد
یعنی منظورم همون اسمشا داخل کیبورد ارسال میشه

saeed.spore
August 5th, 2016, 14:32
کسی نظری نداره ؟!

omid1991
August 6th, 2016, 15:30
سلام دوستان خوبم یک سوال چطوری میشه یک سیستم کش داخل ربات تلگرام استفاده کرد . من میخوام مثلا اگه کاربر x پیامی را ارسال کرد واسه پاسخ همان کاربر چک کنه ببینه آخرین درخواستی که داده را پاسخ بده و بعد 20 دقیقه یا پاک کنه یا اینکه اگه داخل خودش نگ میداره مثلا اگه نظرتون از mysql استفاده کنم میخوام بدون چطور میتونم کاری کنم که درخواست را که ارسال کرد در جدول ثبت کنه بعد هر وقت پاسخ داد یعنی آخرین درخواسته شا با true و false ثبت کنه و معلوم کنه که پاسخ داده ؟
خیلی ممنون میشم کمکم کنید چند وقت درگیرشم ممنون میشم

سلام وقت بخیر

عزیز منظورتون اصلا گویا نیست لطفا توضیحات بیشتری بدین درمورد کاری که میخوایین انجام بدین

چیزی که من برداشت کردم
میخوایین بعد زمان خاصی اگه پیامی ارسال نشد پاسخی ارسال بشه مثلا مهلت ارسال پاسخ تمام شد دوباره جستجو کنید.
اینکارو با کرون جاب میتونید انجام بدید مثلا هر 20 دقیقه اینکارو رو انجام بده