PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : الان بازار کار چه زبان برنامهنویسی خوبه؟

کامران غلامی
August 4th, 2016, 22:35
سلام
دوستان تصمیم دارم برنامه نویس یاد بگیرم وبرم دم یه شرکت استخدام بشم.
میخام بدونم چه زبانی یاد بگیرم تا راحت استخدام بشم.در اصفهان کلاس خوب سراغ دارید؟

taksis
August 4th, 2016, 22:38
دید مناسبی نسبت به این موضوع ندارید!
کلا نرید دنبالش موفق نمیشید....

heatleap
August 4th, 2016, 22:43
دید مناسبی نسبت به این موضوع ندارید!
کلا نرید دنبالش موفق نمیشید....
عزیز به جای اینکه مسئله رو حل کنید صورت مسئله رو پاک نکنید
براشون توضیح بدید که کجای طرز فکرشون مشکل داره

Farid Saadat
August 4th, 2016, 22:44
موفقيت ميخواييد بايد همه زبان هارو ياد بگيريد چون هركدوم مكمل ديگرى هستن. موفق باشيد

taksis
August 4th, 2016, 23:04
عزیز به جای اینکه مسئله رو حل کنید صورت مسئله رو پاک نکنید
براشون توضیح بدید که کجای طرز فکرشون مشکل داره

طرز فکرشون اینجا مشکل داره که دنبال یک زبانن.
قبلا هم گفتم کسی که منطق برنامه نویسی رو بدونه اصلا فرقی نمی کنه چه زبانی مینویسه!!!
هرجا لازم شد یه رفرنس میخونه سویچ میکنه رو اون زبان.
لازمه اش آینه که زحمت بکشه بی خوابی بکشه چهار پنج سال وقت بذاره(حداقل) تا بتونه تو این حوزه خبره بشه.
بعد‌ بر اساس پروژه ی ای که می گیره تخمین بزنه با کدوم زبان میشه سریع تر و راحت تر نتیجه گرفت.
حالا یه جا php بهتره یه جا دات نت یه جا پایتون و....
اگه ویندوز با سی شارپ بزنه اگه کراس پلتفرمه c++ بزنه،پایتون بزنه

Dictator_
August 4th, 2016, 23:06
در حال حاضر تولید اپلیکیشن های موبایل بیشترین درامد و برنامه نویس اندروید بیشترین تقاضا استخدامی برای شرکت ها وجود دارد/

dr18
August 4th, 2016, 23:10
سواله منم هس
کدوم راحت تره برای یادگیری و شروع برنامه نویسی ؟
این پکیج های که بفروش گزاشته میشه چطوره واقعا میشه با اینا یاد گرفت ؟

viasky
August 4th, 2016, 23:12
استاتر عزیز هیچ شناختی از کامپیوتر نداره
فقط برای سرگرمی تاپیک ایجاد میکنه و این چیز جدیدی نیست
نمونه ها:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=127895&highlight=
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=95302&highlight=
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=95216&highlight=
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=162049&highlight=
برای سرگرمی تاپیک های متعدد و بدون برنامه ریزی ارسال می کنند
جدی نگیرید
موفق باشید

vahid13713
August 4th, 2016, 23:15
موفقيت ميخواييد بايد همه زبان هارو ياد بگيريد چون هركدوم مكمل ديگرى هستن. موفق باشيد
بهتره اول از c شروع کنید تا با مفاهیم پایه ای اشنا بشید.
مرحله بعد برای برنامه نویسی وب یا باید برید سمت ویندوز یا لینوکس که البته مخاطبین لینوکس بیشتره و ویندوز معمولا توی برنامه نویسی بانکها و جاهای مهم استفاده میشه که اگه قرار باشه تو بانک استخدام بشید باید مدرک ارشد مرتبط داشته باشید که ندارید احتمالا
پس بهتره برید سمت php و mysql خوب نیاز به زبان نشانه گذاری html و css هم که حتما دارید که خیلی سادن
اما یه نکته هست اونم اینه که باید حرفه ای بلد باشید تا کاراتون فروش بره اینو حواستون باشه و ظاهر مناسب کارتون خوب برای ظاهرم bootstrap باید یاد بگیرید.
برای افزایش سرعت تو کد نویسی هم فریم ورک لاراول رو باید یاد بگیرید که اونم زیاد ضروری نیست ولی bootstrap ضروریه خوب تا حالا یه چیزایی بلدید که باز مفت نمیرزه بعدش باید برید سمت اندروید که الان مده...
برنامه نویسی با اندروید استودیو را یاد بگیرید تا سایتاتون اپلیکیشن دار هم بشن!!!
و یه نکته دیگه html و css v رو میتونید بروش ماسمالیزاسیون یاد بگیرید ولی php رو خیر باید حرفه ای بنویسید و شی گرا و معماری ام وی سی که نمیترسونمتون راحته
در کل ادم کد نویسی رو یاد میگیره که یه نو اوری بکنه و خودش شرکت داشته باشه یا یه اسکریپتی ویژه که بفروشه یا ازش درامد داشته باشه نه کارمندی شرکت بخاطر چندغاز
البته جاوا اسکریپت هم یادم رفت

viasky
August 4th, 2016, 23:16
در مورد برنامه نویسی هم به صورت کلی عرض کنم
زبان مهم نیست
درک مهمه
اول قدرت درک و تحلیل و سپس گسترش دانش و فن در ارتباط با زبان های مختلف
من هرکی بخواد جدیدترین زبان دنیا هم کار کنه مجدد بهش پیشنهاد می کنم اول ++c یاد بگیره
قدرت تحلیل و بررسی و فکری که ++c به شما میده
شاید هیچ زبان و کتابی به شما نده!
بعد از اون دوره های برنامه نویسی اسمبلی
موفق باشید

armin.rf
August 4th, 2016, 23:21
یکی جاوا یادم بده :|

یکی آموزش نصب برنامه یادم بده :|

قدیمامیخاستمم دانلودسنتر بزنم راهنمایی میخام. :|

کی میاد سایت راه بندازیم؟ :|

اگه قصد داری ادعای دنیا جهان بخت و طلا گلزارو در بیارید بکشید کنار این کار هنر میخواد هنر !

خدایا چه بدی به درگاهت مرتکب شدیم که اینطوری باید عذاب بکشیم

چی میخواد بیخیال این انجمن بشید

dr18
August 4th, 2016, 23:31
نظرتون در مورد این پکیج ها چیه ؟

https://learnfiles.com/downloads/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%db%8c-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c/
میشه با پکیج یاد گرفت ؟؟

vahid13713
August 4th, 2016, 23:37
نظرتون در مورد این پکیج ها چیه ؟

https://learnfiles.com/downloads/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%db%8c-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c/
میشه با پکیج یاد گرفت ؟؟
اول بهتره از کتابهای دانشگاهی مثلا جعفر نژاد قمی استفاده بشه که پولیه رایگانم بهتره برید سراغ جزوات دانشگاهی با فنی حرفه ای هم بد نیست که اصولی یاد بگیرید
بعدشم دوره های اموزشی پروژه محور راتون میندازه

dr18
August 4th, 2016, 23:41
اول بهتره از کتابهای دانشگاهی مثلا جعفر نژاد قمی استفاده که پولیه رایگانم بهتره برید سراغ جزوات دانشگاهی با فنی حرفه ای هم بد نیست که اصولی یاد بگیرید
بعدشم دوره های اموزشی پروژه محور راتون میندازه

من چند مرتبه شروع کردم ولی وسطش ول کردم .
این کتابا رو هم خوندم یا این کتاب دیتل ولی نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم

dastrast
August 5th, 2016, 03:43
سلام
اول اینکه برنامه نویسی رو باید برای علاقه یاد بگیری چون واقعا سخته کسایی که علاقه ندارن وسطاش بیخیالش میشن
بر خلافه نظر دوستان به عقیده من فقط رو یه زبان کار کن تا اونو مسلط بشی و بعد فکر زبانهای دیگه بیوفت
من خودم چندین سال هی ازین شاخه به اون شاخه میپریدم
و در مورد اینکه چه زبانی باشه من سی شارپ رو پیشنهاد میکنم
و منبعش هم آموزشهای رایگان استاد مهرداد نادری که تو نت هست رو پیشنهاد میکنم
موفق باشید

hamedmj
August 5th, 2016, 21:47
به به کامران :d
چند وقت نبودی، فروم داغون بود اصن :|

rezaonline.net
August 5th, 2016, 22:23
سلام
دوستان تصمیم دارم برنامه نویس یاد بگیرم وبرم دم یه شرکت استخدام بشم.
میخام بدونم چه زبانی یاد بگیرم تا راحت استخدام بشم.در اصفهان کلاس خوب سراغ دارید؟

دوست عزیز
این چیزی که میگم شاید خیلی از دوستان تاییدش کنند خیلی هم ردش بکنند
برنامه نویسی شغل نیست !!! که برید دم یه شرکت استخدام بشید ، که بشید کارمند !!!!!!!!!!!!
برنامه نویسی هنره !!!
هنر هم نیاز به بنیه ذاتی داره
اینه که میگن ببینید توی چه زمینه ای استعداد دارید بعد برید دنبالش !!!

اگر به دید شغل و کسب درآمد و استخدامی میخواید چیزی رو یاد بگیرید هیچ وقت برنامه نویس نمیشد و تهش میشید یه کدنویس درجه سه با n میلیون رقیب شغلی که باید خودتون رو برای حداقل درآمد حاضر کنید !!!

سعی کنید خودتون تحلیل کنید برای خودتون !!!

من واقعا خوشحالم رشته ای هست که توش کاملا موقعیت ها لیاقتی هست ، اصلا پارتی بازی و رابطه توش معنا نداره
برنامه نویس باید کاربلد باشه !
اگه در حد html , css بلد باشید که رک بگم بهتون الان 90 درصد بچه دبیرستانی هایی که پای ثابت اینترنت هستن بلدن
اگه در حد نصب وردپرس میخواید که 50 درصد بچه دبیرستانی ها نصب قالب و پلاگینشو بلدن و بلدن سایت راه بندازن
اگه در حد ساخت اپ های محتوایی که روزی هزارتا توی کافه بازار برای فروش گذاشته میشه هزار تومن و دو هزار تومن که یه هفته ای با بیسک4اندروید میتونید راه بندازید !!!

اما اگه میخواید برنامه نویس قدر بشید و حرفی برای گفتن داشته باشید و رقیب شغلی تون بیشتر از چند صد نفر نشه ، باید حداقل چند سال بدون هیچ چشم داشتی برای درآمد ، فقط زحمت بکشید و عاشقانه مطالعه بکنید !!!

اما اونطور که من از گفته شما برداشت کردم صرفا برای خالی نبودن عریضه میخواید از تایمتون جهت درآمد زایی استفاده کنید !

و یک نکته دیگه ، برنامه نویسی که منبع درآمدش متکی به استخدام شدن توی شرکت ها باشه ، کاملا مثل کارگر فصلی باهاش برخورد میشه
شش ماه کار بهت میدن بعدش عذرت رو میخوان !
سعی کنید اونقدر اطلاعاتتون بالا باشه که بهتون پیشنهاد استخدام بدن و ردش بکنید نه اینکه هدفتون از همین اول راه استخدام شدن باشه !

دیگه کم کم داریم به سمتی میریم که شغل ها اکثرا به سمت ارزشی و لیاقتی شدن میرن
باید توانایی اداره سمتی که دارید در هر شغلی رو داشته باشید وگرنه دیر یا زود کنار زده میشید و این اجتناب ناپذیره