PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با rule های فایروال - لطفاً کمک کنید

adamous06
August 3rd, 2016, 23:33
سلام دوستان
من بد جوری توی این مشکل گیر کردم،لطفاً اگه کسی وارده کمک کنه چون خیلی واجب هست.
من یه نرم افزار دارم که بعد از اتصال به اینترنت میشه باهاش فعالیت کرد،چون ایران رو ساپورت نمیکنه نباید با آی پی ایران بهش وصل بشم و چون بحث مالی در میون هست اگه بصورت عادی با وی پی ان بهش وصل بشم و وسط کار به هر دلیلی قطع بشه اکانت و پولی که توش دارم رو بلاک میکنه
توی فایروال ویندوز قسمت inbound و outbound واسش RULE تعریف میکنم به اینصورت که فقط واسه public network فعال باشه و اگه به اینترنت خونه وصل شد خود به خود ارتباطش قطع بشه،یعنی فایل های exe. اون نرم افزار رو بهش معرفی میکنم که 15 تا فایل هست و باید تک تک واسه همشون روول بسازم.اما همینکه RULE ها رو میسازم چند دقیقه بعد پاک میشن و توی قسمت روول ها باقی نمیمونن.واقعاً کلافه شدم
هیچ نوع آنتی ویروسی روی سیستم نصب نیست،ویندوز عوض کردم،... بازم نمیشه.همینکه میسازم چند دقیقه بعد خود به خود پاک میشن
کسی دلیلش رو میدونه؟

TATSERVER.NET
August 4th, 2016, 00:13
شاید نرم افزار مربوط از یک نوع سیستم Anti Block استفاده میکنه، از Event log چک کنید.

adamous06
August 4th, 2016, 09:00
از event log چی رو باید چک کنم؟
و اینکه باید چطوری چک کنم؟