PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت مصرف منابع سرور در هاست اشتراکی

arix
November 18th, 2010, 11:10
با سلام

می خواستم بپرسم علاوه بر انتخاب یک اسکریپتی که کمترین منابع سرور را مصرف کند (من از انجمن ساز اس ام اف استفاده می کنم) و همچنین چند دستور در فایل htaccess (که شامل استفاده از کش و فرستادن فایل ها به صورت gzip) است ، نکته ی دیگری هم هست که بتوان توسط آن بیشترین کارایی را به ازای کمترین مصرف منابع سرور و پهنای باند به دست آورد؟(مثلا استفاده از یک برنامه)

اضافه می کنم که من یک چیزایی در مورد APC خوندم.ولی اصلا نفهمیدم که این چیه و آیا به کار من میاد یا نه؟

با تشکر از وقتی که می گذارید
شاد باشید:53:

darya
November 18th, 2010, 17:30
اگر سرور اختصاصی برای خودت هست پیشنهاد می کنم کنترل پنل روش نصب نکنی
هیچ انتی ویروسی رو سرورت نصب نکن چون خوره سی پی یو هستن
سرور شما که لینوکس هست ولی نکته بگم این که سرور های لینوکس در زمانی که رم کمه خیلی بهتر از ویندوز هست (البته ۱۰۰٪ مواقع لینوکس بهتر هست)
همچنین در ssh با زدن دستور top می توانید لود سی پی یو رو ببینید که مثلا کدوم برنامه زیادی داره از منابع استفاده می کنه در صورتی که سرویس مهمی نبود اونو ببندید

arix
November 18th, 2010, 17:47
مرسی از پاسختون.البته من در مورد هاست اشتراکی سوال پرسیده بودم.

darya
November 19th, 2010, 12:31
مرسی از پاسختون.البته من در مورد هاست اشتراکی سوال پرسیده بودم.

در هاست اشتراکی فکر نکنم بشه کاری کرد چون شما به عنوان یک یوزر لیمیت تعریف می شوید
یعنی من تا حالا همچین کاری نکردم شاید راهی باشه