PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وریفای کردن پی پال!

m_dg_farari
November 18th, 2010, 01:53
با سلام خدمت دوستان
عزیزان من میخوام که یک اکانت پی پال (Business) بسازم و باهاش کار کنم.
اول اینکه اینقدر من در مورد این گیر های پیپال بد شنیدم که نزدیک بود قیدش رو بزنم! من نکات امنیتی رو از جمله آی پی استاتیک ، ورود به حساب در بازه های زمانی مشخص (یعنی روزی 5 6 بار لاگ این نمیکنم که تابلو باشه!) و این چیزا رو رعایت میکنم! گیر الکی نخوان بدن!
بعدش اینکه من میخوام یه اکانت وریفای کنم بدون دردسر و باهاش کار کنم! گردش ماهیانه ی حساب رو هم مثلا 5000 دلار فرض کنید!!(مثلا)
یکی دیگه از احتمالاتی که پیپال شاید پیر بده اینه که سریع وقتی پول به حساب میاد بکشی بیرون! یعنی نمیشه زود به زود پول از حساب خارج کرد. پس اگه حساب رو ببندن ضرر متحمل میشم!
با توجه به این همه گیر دادن ها ، آیا دوستان پیشنهاد میکنن که هنوزم من از پی پال استفاده کنم؟ سرویس دیگه ای برای پذیرش کارت های ویزا و مستر پیشنهاد میدید؟
و اینکه الآن من برای ساخت و وریفای یک اکانت پیپال بیزینس بدون دردسر باید اکانتم رو به عنوان ساکن چه کشوری بسازم؟ و کسی هست که در وریفای کردن کمکم کنه؟ (حساب بانکی معتبر بده واسه وریفای یا ...)
الآن من خودم یه دونه ویزا کارت مجازی با بیلینگ آدرس انگلستان دارم ولی وقتی اکانت رو به عنوان یک انگلیسی باز میکنم میگه فقط حساب بانکی قبوله!
دوستان اگه راهی میدونن برای استفاده از این سرویس ممنون میشم راهنماییم کنن چون خیلی برام مهم هست.
ممنون از همه :-*

shervin114
November 18th, 2010, 10:44
با سلام خدمت دوستان
عزیزان من میخوام که یک اکانت پی پال (Business) بسازم و باهاش کار کنم.
اول اینکه اینقدر من در مورد این گیر های پیپال بد شنیدم که نزدیک بود قیدش رو بزنم! من نکات امنیتی رو از جمله آی پی استاتیک ، ورود به حساب در بازه های زمانی مشخص (یعنی روزی 5 6 بار لاگ این نمیکنم که تابلو باشه!) و این چیزا رو رعایت میکنم! گیر الکی نخوان بدن!
بعدش اینکه من میخوام یه اکانت وریفای کنم بدون دردسر و باهاش کار کنم! گردش ماهیانه ی حساب رو هم مثلا 5000 دلار فرض کنید!!(مثلا)
یکی دیگه از احتمالاتی که پیپال شاید پیر بده اینه که سریع وقتی پول به حساب میاد بکشی بیرون! یعنی نمیشه زود به زود پول از حساب خارج کرد. پس اگه حساب رو ببندن ضرر متحمل میشم!
با توجه به این همه گیر دادن ها ، آیا دوستان پیشنهاد میکنن که هنوزم من از پی پال استفاده کنم؟ سرویس دیگه ای برای پذیرش کارت های ویزا و مستر پیشنهاد میدید؟
و اینکه الآن من برای ساخت و وریفای یک اکانت پیپال بیزینس بدون دردسر باید اکانتم رو به عنوان ساکن چه کشوری بسازم؟ و کسی هست که در وریفای کردن کمکم کنه؟ (حساب بانکی معتبر بده واسه وریفای یا ...)
الآن من خودم یه دونه ویزا کارت مجازی با بیلینگ آدرس انگلستان دارم ولی وقتی اکانت رو به عنوان یک انگلیسی باز میکنم میگه فقط حساب بانکی قبوله!
دوستان اگه راهی میدونن برای استفاده از این سرویس ممنون میشم راهنماییم کنن چون خیلی برام مهم هست.
ممنون از همه :-*

من خودم که از چند نفر تحقیق کردم به من گفتند اگه ساکن ایران هستی و شخصی رو در خارج از کشور نداری سمت پی پال نرو
بهترینش همون مستر و ویزا هست

faratools
November 18th, 2010, 11:45
!
دوستان نیاز به این کارا نیست !
شما میتونید یک اکانت paypal خریداری کنید که دیگر نیازی به این کارا نداشته باشی
اگر خواستی من در خدمتم!
اکانت های ما به اسم خوده شما باز میشه و نیازی نیست که شخصی رو در خارج داشته باشی برات وریفای کنه
ما هستیم !

m_dg_farari
November 18th, 2010, 13:31
سلام.
دوستان ممنون. هر کسی چیزی برای گفتن داره همینجا بگه. پی ام هایی که موضعشون پی پال باشه کلا حذف میشن!

من خودم که از چند نفر تحقیق کردم به من گفتند اگه ساکن ایران هستی و شخصی رو در خارج از کشور نداری سمت پی پال نرو
بهترینش همون مستر و ویزا هست
ممنون دوست من ولی شما منظور منو متوجه نشدید! من که ویزا کارت دارم و مشکلی ندارم برای خرید! من میخوام توی سایتم از سرویسی پرداخت آنلاین با ویزا و مستر استفاده کنم! یعنی مرچنت آی دی بگیرم و یه درگاه آنلاین توسط کارت های ویزا و مستر داشته باشم.

اگر خواستی من در خدمتم!
اکانت های ما به اسم خوده شما باز میشه و نیازی نیست که شخصی رو در خارج داشته باشی برات وریفای کنه
ما هستیم !
سلام دوست عزیز. لطفا توجه کنید که من اکانت بیزینس میخوام! و خیلی هم برام مهم هست. در این زمینه هم فقط به دوستان قابل اعتماد انجمن و یا شرکت های معتبر میشه اعتماد کرد! لطفا به طور کامل نوع فعالیتتون رو با مشخصات حقیقیتون و آدرس سایت و ترجیحا شرکتتون رو درج کنید.
ممنون:)

shervin114
November 18th, 2010, 16:51
!
اگر خواستی من در خدمتم!
ما هستیم !

چه تضمینی برای اینکه اکانت های پی پالی که برامون باز میشه لیمیت نشه

AliGhaemia
November 18th, 2010, 20:29
یه تحقیقی رو google checkout بکنید ، درسته با ایران مشکل داره ولی فکر کنم قوانینش آسون تر از پی پال هست .