PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ست نشدن ان اس با دامنه های انلاین نیک !!

mrtteam
November 18th, 2010, 00:19
سلام خدمت تمامی بچه ها

من 2 تا ns با یک دامین که در پنل دایرکت ای بود ساختم و ازش بعد از 48 ساعت پینگ گرفتم درست بود و برای یکسری از دامنه هایی که در دایرکت هستن ست کردم و مشکلی نداشت اما من میخوام این ns ها را برای دامنه های که در انلاین نیک ثبت شدن ست کنم قبول نمیکنه و میگه ns ها نامعتبر هست یا ساخته نشده !!!

ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنند

( اگر تاپیک جای نادرستی زدم ممنون میشم انتقال دهند و عذر خواهی منو پذیرا باشند )

موفق و پیروز باشید ...

amirizadi
November 18th, 2010, 06:25
بله گاهیی اوقات این موارد ویش میاد از دی ان اس های دیگری استفاده کنید

hannah
November 18th, 2010, 07:01
میتونید در خواست بدید که کسی که براتون ثبت کرده به صورت دستی عوض کنه

sohrab.khan
November 18th, 2010, 12:16
آنلاین نیک بیشتر از 99 درصد اوقات به دی ان اس ها گیر میده این هم از محسنات بارز این رجستر هست ( قابل توجه کسانیکه مدام سنگ آنلاین نیک رو به سینه می زنند ! ) ولی دایرکتی کاری به کار دی ان اس ها نداره !

سلام خدمت تمامی بچه ها

من 2 تا ns با یک دامین که در پنل دایرکت ای بود ساختم و ازش بعد از 48 ساعت پینگ گرفتم درست بود و برای یکسری از دامنه هایی که در دایرکت هستن ست کردم و مشکلی نداشت اما من میخوام این ns ها را برای دامنه های که در انلاین نیک ثبت شدن ست کنم قبول نمیکنه و میگه ns ها نامعتبر هست یا ساخته نشده !!!

ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنند

( اگر تاپیک جای نادرستی زدم ممنون میشم انتقال دهند و عذر خواهی منو پذیرا باشند )

موفق و پیروز باشید ...

sohrab.khan
November 19th, 2010, 02:16
من با آنلاین نیک فقط روی موضوع دی ان اس ها خیلی درگیری داشتم و الان هم دارم نمی دونم چرا دی ان اس های اکثر سرورها تو این رجیستر ست نمیشن . دلیلش برای من هنوزم که هنوزه روشن نیست .
دیروز خود من خواستم دی ان اس یه سرور آمریکایی رو ست کنم نشد ! گفت دی ان اس ns1 ایراد داره . مجبور شدم دستی بدم تغییر بدن .
در ضمن از خیلی از دوستانم شنیدم که این رجیستر دومین های تاپ رو کش میره .

sohrab.khan
November 19th, 2010, 02:40
مشکل این دی ان اس ها رو اگر آنلاین نیک حل کنه رچیستر خوبیه فقط این مورد خیلی اذیت کننده هست
پیشنهاد : چند نفری جمع بشیم یه تیکت باز کنیم شاید این رجیستر این مشکلش رو حل کرد

اگه شما کارتون درست باشه
هیچ ریجستر ی نمیاد دامنه رو کش بره

قبلا یه سایتی بود به اسم registerfly.com که میومد همین کار رو میکرد
ican سریع پروانش رو لغو کرد

از لینک زیر بخونید ماجرا رو

RegisterFly - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/RegisterFly)

این ماجرا نشون داد که آیکان با کسی شوخی نداره

این ریجستر ها هم نمیان برای 2 تا دونه دامین کل آبروشون رو به خطر بندازن و پروانشون رو لغو کنن

همچنین هر کس همچین ادعایی داره
بیاد مطرح کنه

این حرفها دروغی بیش نیست

این کسایی که همچین حرفی میزنن عموما مشکل تمدید داشتن

مثلا دامنه رو ثبت کردن و به موقع تمدید نکردن آنلاین نیک هم دامنه رو از حسابشون خارج کرده
کسی که به نامه هایی که برای تمدید میومده جواب نمیاده و تمدید نمیکرده
دیگه حق اعتراض نداره به هیچ وجه

حالا این افراد میاد تو نت میگن آنلاین نیک دامنه رو کش رفته

این از قوانین این ثبت کننده هست که اگه دامینی از تارخ انقضا گذشت میتونه بیاره توی حساب شرکت

به نظر شما این کار کش رفتن هست؟؟؟؟