PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ای نماد و نحوه پاسخگویی تیکت!

auuob
August 3rd, 2016, 13:29
عرض سلام و وقت بخیر.

در حال دریافت نماد اعتبار الکترونیکی هستم. سوالاتی را داشتم که از بخش تیکت reg.enamad.ir مطرح کردم.
ولی در دو تیکت ارسالی ام ، هم شاهد تاخیر بودم و هم پاسخ داده شده یک متن کپی و پیست بود!(ارجاع به تماس تلفنی)

http://8pic.ir/images/zd2oaer7l0hb5015h8nz.jpg

آیا واقعا اینقدر پشتیبانی Enamad اینقدر ضعیف هست؟ پس چرا این بخش را ایجاد کرده اند..........
سریع ترین کار همان تماس تلفنی هست؟

* کاربر و زمان و متن را در عکس به دلیل مشکل ساز نشدن توسط Enamad تار شده اند :">

negarnovin
August 3rd, 2016, 13:31
سلام من قبلا تیکت میدادم خداییش خوب پاسخ می دادند حتما اپوراتوری که به شما جواب داده تازه کار بوده که گفته تماس بگیرید قبلا من کلی تیکت دادم چند ساعته جواب میدادن و دقیق

auuob
August 3rd, 2016, 13:34
سلام من قبلا تیکت میدادم خداییش خوب پاسخ می دادند حتما اپوراتوری که به شما جواب داده تازه کار بوده که گفته تماس بگیرید قبلا من کلی تیکت دادم چند ساعته جواب میدادن و دقیق

سلام. تشکر

دو تیکت در روز و ساعت مختلف ارسال کرده بودم. ولی پاسخها فقط همین ارجاع به تماس تلفنی بود.

Reza G
August 3rd, 2016, 13:35
سلام. بله منم همین مشکل رو داشتم. تیکت زدم در حد 4 کلمه جواب دادند. تازه بعد از 3 روز

خیلی جالبه که مدارک هفته قبل رسیده به صندوق پستیشون ولی هنوز نماد رو ندادند :|

auuob
August 3rd, 2016, 13:37
پیشنهاد دوستان واسه این قضیه و سوالاتی که آینده برام پیش میاد چیه؟

باز تیکت ارسال کنم ؟ یا تماس بگیرم که سریع تر به جواب برسم؟

T.Toosi
August 3rd, 2016, 13:56
پیشنهاد دوستان واسه این قضیه و سوالاتی که آینده برام پیش میاد چیه؟

باز تیکت ارسال کنم ؟ یا تماس بگیرم که سریع تر به جواب برسم؟

تماس بگیرید، منم کلا 2 بار تیکت باز کردم دقیقا همین جواب را گرفتم انگار copy past میکنند.

auuob
August 3rd, 2016, 14:14
تماس بگیرید، منم کلا 2 بار تیکت باز کردم دقیقا همین جواب را گرفتم انگار copy past میکنند.

سلام. چشم حتما. تشکر :53:

Dictator_
August 3rd, 2016, 22:12
حالشو نداشت تایپ کنه گفت یه زنگی بزنی هم صداتو بشنوه هم مشکلتو حل کنه خخخ