PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت نامحدود یا محدود !؟

DEFALT
August 3rd, 2016, 01:22
درود ،

با عرض سلام و خسته نباشید ..

دوستان عزیز والله من سرعت اینترنتم که نامحدود هست خیلی پایین هست و هر چه Speed رو بالاتر میبریم باید هزینه خیلی زیادی برای نامحدود ارائه بدیم .

میخوام سوال کنم ؟

به نظر شما از اینترنت محدود استفاده کنم ، ماهانه بنده که روزی حداقل 2 3 ساعت توی اینترنت مشغول فعالیت هستم چه مقدار فضا و چه سرعت مناسب هست ؟ یا نامحدود رو پیشنهاد میدید ؟

Raymvnd
August 3rd, 2016, 01:56
درود...همین نامحدود کارکنی بهتره اگه با دانلود فابل ها سرورکار دارید...
من اینترنتم نامحدود 1 مگابایت دو ماهه 85000 تومان میدم...
اینترنت محدود خوبه اگه بتونید مصرف زیاد نرم افزارهای ویندوز از اینترنت تحمل کنی و یدفعه خالی نکنه...

infernal79
August 3rd, 2016, 02:06
سلام
والا خداییش دیگه خسته شدم از این اینترینت با این ححم های 1به4 مخابرات روزی 1 گیگ دارم شارژ میکنم نه دانلود میگنم نه هیچی

شما که روزی 2 3 ساعتی محدود بگیر

armin.rf
August 3rd, 2016, 02:18
درود

عزیز محدود رو بگیرید
بنده هم نامحدود داشتم سرعتش فضای اذیت میکرد الان محدودم واقعا راضیم

Farid Saadat
August 3rd, 2016, 09:12
اگر كيفيت ملاك هست ، محدود بگيريد. من سرعتم ٢ مگ هست از پارس انلاين و ماهى ٣٠ گيگ شارژ ميكنم ميشه ٦٦ تومن. خوبه ديگه. روزى ٢ تومن. موفق باشيد

مینا-صیفی
August 3rd, 2016, 10:09
برای اینکه چه مقدار سرعت خط شما پشتیبانی میکنه باس عکس از کیفیت خط snr خود بذارید بعد بگم چه سرعتی بگیرید .
برای حجم هم بستگی به مصرف شما داره کسی نمیتونه بگه شما فلان گیگ بگیر کم میاری یا زیاد میاری خودتون فعلا از 5.6 گیگ در ماه بگیرید شروع کنید ببینید چقدر کم یا زیاد میاد ماه های بعد دیگه فیکس کنید .

DEFALT
August 3rd, 2016, 10:49
دوستان عزیز بنده یک مورد رو هم اینجا عرض کنم :

پ.ن : بنده اصلاً دانلودی ندارم و فقط برای مشاهده سایت ها و برخی مواقع دانلود و آپلود خواهد بود ؟

به نظرتون ماهانه چه مقدار فضا برای بنده مقدور هست ؟

Farid Saadat
August 3rd, 2016, 12:44
دوستان عزیز بنده یک مورد رو هم اینجا عرض کنم :

پ.ن : بنده اصلاً دانلودی ندارم و فقط برای مشاهده سایت ها و برخی مواقع دانلود و آپلود خواهد بود ؟

به نظرتون ماهانه چه مقدار فضا برای بنده مقدور هست ؟
درود. بنده هم دانلودى ندارم و مصرفم روزى يك گيگ هست :) نميشه كامل گفت. بستگى داره بازى انلاين انجام ميديد يا نه ؟ از چه شركتى استفاده ميكنيد ( چون مثلا پارس انلاين اپلود كنيد ازتون حجم كم نميكنه ولى مخابرات يك سوم كم ميكنه ) ؟ سايت هايى كه باز ميكنيد ميانگين چند مگ هستن و چندتا سايت باز ميكنين ؟
اما اگر همه اينها رو نرمال در نظر بگيريم ، به نظرم روزى ٥٠٠ مگ. موفق باشيد

DEFALT
August 3rd, 2016, 12:55
درود. بنده هم دانلودى ندارم و مصرفم روزى يك گيگ هست :) نميشه كامل گفت. بستگى داره بازى انلاين انجام ميديد يا نه ؟ از چه شركتى استفاده ميكنيد ( چون مثلا پارس انلاين اپلود كنيد ازتون حجم كم نميكنه ولى مخابرات يك سوم كم ميكنه ) ؟ سايت هايى كه باز ميكنيد ميانگين چند مگ هستن و چندتا سايت باز ميكنين ؟
اما اگر همه اينها رو نرمال در نظر بگيريم ، به نظرم روزى ٥٠٠ مگ. موفق باشيد

به نظرم از نامحدود استفاده کنم کفایت کند .

به این شکل که شما میفرمایید بنده هم طوری هستم که زیاد به سایت و انجمن و ... سر میزنم و به نظرم نامحدود مناسب هست ..

چون اگر محدود بخرم باید ماهانه حداقل 10 15 گیگ خریداری کنم ..

موفق باشید .

programmer6811
August 3rd, 2016, 12:58
منم همین مشکل رو دارم

توی یک شهری هستم مثلا شاتل جواب نمیده

و باید از مخابرات استفاده کنم

اونم محدود هست

ماه قبل پول تلفن صد و خورده اومد

به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟

:109:

Farid Saadat
August 3rd, 2016, 13:00
به نظرم از نامحدود استفاده کنم کفایت کند .

به این شکل که شما میفرمایید بنده هم طوری هستم که زیاد به سایت و انجمن و ... سر میزنم و به نظرم نامحدود مناسب هست ..

چون اگر محدود بخرم باید ماهانه حداقل 10 15 گیگ خریداری کنم ..

موفق باشید .
شما فرضا ١٥ گيگ ماهانه استفاده كنين. ٣٠ گيگ ميخريد ٦٥ هزار تومان و ٢ ماه كفايت ميكنه. يعني ميشه ٦٠ روز ٦٥ تومن. حدود روزى هزار تومن. هرطور مايليد. موفق باشيد

- - - Updated - - -

منم همین مشکل رو دارم

توی یک شهری هستم مثلا شاتل جواب نمیده

و باید از مخابرات استفاده کنم

اونم محدود هست

ماه قبل پول تلفن صد و خورده اومد

به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟

:109:
كلا شهرتون جواب نميده ؟ با شركت هايى مثل شاتل و پارس انلاين تماس بگيرين بگين مثلا ما ٢٠ نفر هستيم كه ميخواييم اينترنت بگيريم از شما. ميان امكانات رو فزاهم ميكنن

programmer6811
August 3rd, 2016, 13:04
شما فرضا ١٥ گيگ ماهانه استفاده كنين. ٣٠ گيگ ميخريد ٦٥ هزار تومان و ٢ ماه كفايت ميكنه. يعني ميشه ٦٠ روز ٦٥ تومن. حدود روزى هزار تومن. هرطور مايليد. موفق باشيد

- - - Updated - - -

كلا شهرتون جواب نميده ؟ با شركت هايى مثل شاتل و پارس انلاين تماس بگيرين بگين مثلا ما ٢٠ نفر هستيم كه ميخواييم اينترنت بگيريم از شما. ميان امكانات رو فزاهم ميكنن

شاتل تماس گرفتم گفتن پوشش ندادیم

پارس انلاین ندیدم پوشش میده یا نه

از کجا باید ببینم؟

و همه از مخابرات میگیرند

تا وقتی بگم ساتل بهتره و ... فکر کنم یه ماه طول بکشه خخخ

Farid Saadat
August 3rd, 2016, 13:06
شاتل تماس گرفتم گفتن پوشش ندادیم

پارس انلاین ندیدم پوشش میده یا نه

از کجا باید ببینم؟

و همه از مخابرات میگیرند

تا وقتی بگم ساتل بهتره و ... فکر کنم یه ماه طول بکشه خخخ
ميتونم شهرتون رو بپرسم كه بتونم پيشنهاد مناسب ترى بدم؟

programmer6811
August 3rd, 2016, 13:09
ميتونم شهرتون رو بپرسم كه بتونم پيشنهاد مناسب ترى بدم؟

سلام این ادرس دقیقش میتونید از گوگل مپ هم استفاده کنید !!!

خراسان شمالی - شهرستان گرمه - شهر درق

:d

DEFALT
August 3rd, 2016, 13:12

- - - Updated - - -

دوست عزیز ما از سرویس اینترنت مخابرات آذربایجان شرقی استفاده میکنم و به جز این سرویس دهنده دیگری به ما سرویس ارائه نمیکند !

پ.ن : این عزیزان هم هزینه ها رو 2 برار ارائه میدند ، مثلاً نامحدود سرعت 128 کیوبایت ماهانه در اینترنت مخابرات تهران 10 هزار تومان این سرویس رو ارائه میدند در اینترنت ما 20 هزار تومان !!!

موفق باشید .

Farid Saadat
August 3rd, 2016, 14:52
سلام این ادرس دقیقش میتونید از گوگل مپ هم استفاده کنید !!!

خراسان شمالی - شهرستان گرمه - شهر درق

:d
پيشنهاد ميكنم اول با پارس انلاين تماس بگيرين ، اگر گفتن نميشه بپرسين پوينت تو پوينت هم ارايه نميتونن بدن ؟ اگر نشد احتمال بسيار زياد ميتونين از مبين نت سرويس بگيريد اما كيفيت و قيمت و پشتيبانى پارس بهتر هستش

programmer6811
August 3rd, 2016, 15:00
پيشنهاد ميكنم اول با پارس انلاين تماس بگيرين ، اگر گفتن نميشه بپرسين پوينت تو پوينت هم ارايه نميتونن بدن ؟ اگر نشد احتمال بسيار زياد ميتونين از مبين نت سرويس بگيريد اما كيفيت و قيمت و پشتيبانى پارس بهتر هستش

پوینت چیه؟؟؟

و از کجا تماس بگیرم

چون اول باید عضو بشی و ...

Farid Saadat
August 3rd, 2016, 16:05
پوینت چیه؟؟؟

و از کجا تماس بگیرم

چون اول باید عضو بشی و ...
Ponit to point يعنى اتصال نقطه به نقطه ( يعني اينترنت ميدن بهتون بدون نياز به خط تلفن )

نمایندگی استان خراسان شمالی(بجنورد)

http://www.parsonline.com/wp-content/uploads/2014/09/Khorasan-shomali.jpgنام شرکت : راهکار گستر شایا
مدیر عامل : مهدی محمدزاده

تلفن : ۳٢٢٢۶۳۵٨ – ٠۵٨
فکس : ۳٢٢۳۶۶٠٢ – ٠۵٨

آدرس :بجنورد، خیابان طالقانی غربی، جنب سینما قدس، مجتمع کیمیا، طبقه فوقانی

http://www.parsonline.com (http://www.parsonline.com/)
bojnourd_kimia@reseller.parsonline.net

http://www.parsonline.com/adsl/sales/امور-نمایندگان/نمایندگی-فروش-اینترنت-پرسرعت-شهرستان/
از اينجا هم ميتونين شماره نمايندگي نزديك تر رو برداريد و تماس بگيريد با بخش فروش. تيكت نزنيد. تلفني با بخش فروش تماس بگيريد

programmer6811
August 3rd, 2016, 16:12
Ponit to point يعنى اتصال نقطه به نقطه ( يعني اينترنت ميدن بهتون بدون نياز به خط تلفن )

نمایندگی استان خراسان شمالی(بجنورد)

http://www.parsonline.com/wp-content/uploads/2014/09/Khorasan-shomali.jpgنام شرکت : راهکار گستر شایا
مدیر عامل : مهدی محمدزاده

تلفن : ۳٢٢٢۶۳۵٨ – ٠۵٨
فکس : ۳٢٢۳۶۶٠٢ – ٠۵٨

آدرس :بجنورد، خیابان طالقانی غربی، جنب سینما قدس، مجتمع کیمیا، طبقه فوقانی

http://www.parsonline.com (http://www.parsonline.com/)
bojnourd_kimia@reseller.parsonline.net

http://www.parsonline.com/adsl/sales/امور-نمایندگان/نمایندگی-فروش-اینترنت-پرسرعت-شهرستان/
از اينجا هم ميتونين شماره نمايندگي نزديك تر رو برداريد و تماس بگيريد با بخش فروش. تيكت نزنيد. تلفني با بخش فروش تماس بگيريد

داداش نزدیک ترینش جاجرم هست که میشه به ایمیلشون بدم؟؟

و وقتی می خوای یکی سفارش بدی

شهرستانمون گرمه رو میاره

یعنی شهر ما هم پوشش میده؟

و برای نقطه به نقطه پول رو میدم اونا اینترنت میدن بعدن چجوری من استفاده کنم؟؟

خطمون که روش نیست

:)

vahid13713
August 3rd, 2016, 17:26
دوستان ایرانسل... سرعت فوقع العاده و 5 گیگ میخرین 3 تومن ماهانه...

programmer6811
August 3rd, 2016, 18:16

برای تلفن ثابت هست؟

Farid Saadat
August 3rd, 2016, 19:16
داداش نزدیک ترینش جاجرم هست که میشه به ایمیلشون بدم؟؟

و وقتی می خوای یکی سفارش بدی

شهرستانمون گرمه رو میاره

یعنی شهر ما هم پوشش میده؟

و برای نقطه به نقطه پول رو میدم اونا اینترنت میدن بعدن چجوری من استفاده کنم؟؟

خطمون که روش نیست

:)
ببينيد اونطرف توضيح دادم. مثل سيم كارت ايرانسل كه ميگيريد كار ميكنه دقيقا. رو خط تلفن نمياد. به صورت بيسيم به شبكه اون شركت متصل ميشيد

چقدر خوب. از چه كدى خريد ميشه ؟ *٥٥٥# ؟