PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : phpکارا ازچه نرم افاری استفاده میکنند؟

کامران غلامی
August 2nd, 2016, 22:23
سلام
دوستان یه سوال!
میخام بدونم وphpکارا از چه نرم افزاری استفاذه میکنند.مثلا این سایت ها مثل وبلاگ دهی ها وغیره را باجه نرم افزاری کار میکنند.من خودم دریم ویور را دوست دارم.ولی حرفه ای ها فکر کنم از نرم افزار های دیگه ای استفاذه میکنند.
باتشکر.

zirefi
August 2nd, 2016, 22:25
سلام
دوستان یه سوال!
میخام بدونم وphpکارا از چه نرم افزاری استفاذه میکنند.مثلا این سایت ها مثل وبلاگ دهی ها وغیره را باجه نرم افزاری کار میکنند.من خودم دریم ویور را دوست دارم.ولی حرفه ای ها فکر کنم از نرم افزار های دیگه ای استفاذه میکنند.
باتشکر.
به نظر من دریم ویور داغونه ،یکبار فقط phpstorm استفاده کنی خسته نمیشی ازش

armin.rf
August 2nd, 2016, 22:27
بیشتر از PHPstorm و Notepad ++

dc.saeed
August 2nd, 2016, 22:27
سلام
دوستان یه سوال!
باتشکر.
سلام

notepad++ بهترین نرم افزاری هست که میتونم معرفی کنم . هم سبکه و هم امکانات گسترده ای داره.

secureconfig
August 2nd, 2016, 22:30
سلام
دوستان یه سوال!
باتشکر.
سلام.

حرفه ای که نیستم ولی استفاده از phpstorm و sublime رو پیشنهاد میکنم.

همچنین برای دیگر زبان ها هم ، ide های شرکت JetBrains - https://www.jetbrains.com مناسب هست.

Ahmad110
August 2nd, 2016, 22:40
یکی از بهترین ویرایشگرها ، ویرایشگر اتم هستش که محصول خود گیت هابه .
https://atom.io/

PersianSkyTeam
August 2nd, 2016, 22:53
بیشتر توسط Notepad++ انجام میشه.
ولی در کل برای PHP کار هیچ کدوم از نرم افزار ها مهم نیست و هستند کسایی که حتی با نوت پد ویندوز کارشون رو انجام میدن !

rezaonline.net
August 2nd, 2016, 22:58
توی ویندوز من notepad++
توی لینوکس geany

djmohammad
August 2nd, 2016, 23:12
درود
notepad ++
یک php کار نباید خودش را به ادیتور خاصی محدود کند
با احترام

Z.eus
August 2nd, 2016, 23:41
Just Brackets

hegza
August 3rd, 2016, 00:37
phpstorm خوبه اما فارسی رو درست ساپورت نمیکنه دریم ویور و نوت پد ++ هم کار راه انداز هستند اما در کل من دو مورد اولی رو بیشتر میپسندم ساب لایم هم بیشتر رو آی مک خوبه

- - - Updated - - -

به نظر من دریم ویور داغونه ،یکبار فقط phpstorm استفاده کنی خسته نمیشی ازش

موقع ویرایش کدهای ترکیبی فارسی php میفهمید دریم هم جایگاه خودشو داره

- - - Updated - - -

سلام
دوستان یه سوال!
باتشکر.
در کل کاری به حرفه ای یا غیره حرفه ای نداشته باش با هرچی دوست داری کار کن با همین دریم ویور کسی سراغ دارم کد نوشته که نام ببرم میفهمید مغزه برنامه نویس مهمه نه ویرایشگر

Farid Saadat
August 3rd, 2016, 00:58
درود. دريم ويور واسه اچ تي ام ال و سي اس اس بي رقيب هست ولي براي php بهترين گزينه ها rapid php , ++notepad كه به نظر من رپيد پي اچ پي بهتره
ارادتمند. موفق باشيد

miladtnt
August 3rd, 2016, 14:46
phpstorm خوبه اما فارسی رو درست ساپورت نمیکنه دریم ویور و نوت پد ++ هم کار راه انداز هستند اما در کل من دو مورد اولی رو بیشتر میپسندم ساب لایم هم بیشتر رو آی مک خوبه

- - - Updated - - -

موقع ویرایش کدهای ترکیبی فارسی php میفهمید دریم هم جایگاه خودشو داره

- - - Updated - - -

در کل کاری به حرفه ای یا غیره حرفه ای نداشته باش با هرچی دوست داری کار کن با همین دریم ویور کسی سراغ دارم کد نوشته که نام ببرم میفهمید مغزه برنامه نویس مهمه نه ویرایشگر

نسخه جدید phpstorm مشکل فارسی رو حل کرده

hegza
August 3rd, 2016, 14:59
نسخه جدید phpstorm مشکل فارسی رو حل کرده

نسخه چند؟ مال من 2016.1 هست و این مشکل هنوز پابرجاست

miladtnt
August 3rd, 2016, 15:10
نسخه چند؟ مال من 2016.1 هست و این مشکل هنوز پابرجاست

مال من 2016.1.2

البته ی اپدیتم جدیدا اومده
32842

vahid13713
August 3rd, 2016, 17:30
اگه بدون کد نویسی میخواید دریم ویور ..منظورم استفاده از امکانات خودشه...برا کد نویسی هم باز دریم ویوور از امکاناتش استفاده نکن کدتو دستی بنویس مزیتش ایه که خودش مثلا استایلا رو پیشنهاد میده

heatleap
August 3rd, 2016, 20:40
Just Brackets
از نظر من brackets سنگین ، کند و ضعیفه
من خودم از sublime استفاده میکنم و واقعا راضیم

Z.eus
August 3rd, 2016, 20:47
از نظر من brackets سنگین ، کند و ضعیفه
من خودم از sublime استفاده میکنم و واقعا راضیم

ما از ورژن مخصوص گنولینوکس استفاده میکنیم و بسیار سریع، سبک و عالی است.

فایل نصبی کلا 31 مگ حجم دارد
و
149.6MB on disk

Rezash
August 3rd, 2016, 21:28
php storm
sublime
notepad++
geany
Atom
php expert editor
+ git
+ source tree

aliirooni
August 3rd, 2016, 21:33
بنظر من notepad++ ساده ترین و در عین حال کابردی ترین هست

xwoman2
August 3rd, 2016, 21:36
اینو بگیرید.خیلی خوبه.رایگان هم هست.تا میزنی p کلشو برات میاره.مثل سابلیم همه چیو برات مینویسه خودش همشو میبنده.ساختارشو برات مینویسه و پیشنهاد میده.
https://atom.io/
البته خود دریم ویور هم انصافا خیلی خوبه.مخصوصا این نسخه های اخرش.

Rezash
August 3rd, 2016, 21:37
بنظر من notepad++ ساده ترین و در عین حال کابردی ترین هست

در ویندوز بله، مزایای خوبی داره، ولی اگر از نرم افزار هایی مثل phpstorm هم استفاده کنید می بینید که مزایای خیلی خوبی دارند
اما زمانی که قصد دارید با لینوکس یا مک کار کنید خیر
هر چند میشه نصبش کرد اما کار با نرم افزار های native راحت تر هست

HNet
August 4th, 2016, 09:36
من خودم از دریم ویور استفاده میکنم.
به نسبت با فارسی راحته.
راحت به سرور متصل میشه و آپدیت لوکال به سرور رو انجام میده.