PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور وردپرس

mohammad933
August 2nd, 2016, 09:35
سلام
دوستان امروز هرکاری میکنم بعضی وقتا یه اروری میاد اونم این اروره
Fatal error: Allowed memory size of 125829120 bytes exhausted (tried to allocate 80 bytes) in /home/tajdownl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1780
چی کار کنم؟
کنترل پنلم سی پنل هست سیستم مدیریت محتوا وردپرس

mizban97
August 2nd, 2016, 09:44
سلام
Fatal error: Allowed memory size of 125829120 bytes exhausted (tried to allocate 80 bytes) in /home/tajdownl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1780
چی کار کنم؟

سلام
از جایی که هاست خریداری کردید بهشون بگید php memory براتون افزایش بدند مشکل حل میشه.

Rezash
August 2nd, 2016, 09:46
سلام
مصرف مموری زیاد تر از حد تعریف شده هست
۱. اگر دسترسی به php.ini دارید مقدار memory_limit رو زیاد کنید :

memory_limit = 64M ;

۲. اگر دسترسی نداشتید کد زیر رو در فایل htaccess امتحان کنید :

php_value memory_limit 64M

۳. اگر مورد دو هم جواب نداد این کد رو در محل مناسب در فایل wp-config.php قرار بدید :

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

۴. اگر هیچ کدوم جواب نداد از هاستینگ خودتون درخواست کمک کنید.
اطلاعات بیشتر :
https://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Increasing_memory_allocated_to_PHP

negarnovin
August 2nd, 2016, 11:51
سلام
چی کار کنم؟
بی شک قوی ترین سیستم مدیریت محتوا حال و حاضر وردپرس هستش
اما یکی از تنها مشکل اون استفاده از بیش از حد منابع سرور هستش
شما چند کار انجام بدید یکی اینکه اگه می توانید رم سرورتون رو افزایش بدید
دوم اینکه تو گوگل سرچ کنید آموزش کاهش منابع وردپرس
از این دست قبیل جمله ها سرچ کنید کلی آموزش و افزونه هست که استفاده از منابع سرور توسط وردپرس رو کم می کنه و مشکلتون حل میشه.

mohammad933
August 2nd, 2016, 13:29
سلام
به پشتیبانی گفتم و انجام دادن خودمم قبل از اون اون کارارو انجام دادم اما بی فایده بود اون ارور هنوزم بعضی وقتا میاد

hamid2010
August 2nd, 2016, 13:33
سلام
به پشتیبانی گفتم و انجام دادن خودمم قبل از اون اون کارارو انجام دادم اما بی فایده بود اون ارور هنوزم بعضی وقتا میاد

سلام در اینصورت لازمه سرور با ریسورس بالاتری در اختیارتون قرار بدن. احتمالا منابع سرور فعلی برای وبسایت شما کافی نیست. من این خطا را یکبار تجربه کردم و سرویسم رو به سری حرفه ای وب رمز ارتقا دادم مشکلم حل شد

yonesweb.org
May 2nd, 2017, 19:54
عالس ی به درد مون خورد