PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : الکسا ثبت رایگانو حذف کرده

live
August 1st, 2016, 18:27
سلام من قبلا راحت سایتو تو الکسا ثبت میکردم اما الان 7 روز تریال میده ، ثبت رایگان دیگه وجود نداره ؟سپاس

negarnovin
August 2nd, 2016, 00:06
سلام نه مشکلی ندارد مثل سابق می باشد خود الکسا نیاز به ثبت کردن نداره خودش ثبت می کنه رنک میده وقتی که یه مدت از تاسیس سایتتون گذشت و بازدید پیدا کرد

hegza
August 2nd, 2016, 00:13
سلام من قبلا راحت سایتو تو الکسا ثبت میکردم اما الان 7 روز تریال میده ، ثبت رایگان دیگه وجود نداره ؟سپاس

اون که میفرمائید دسترسی به آمارهای بیشتره نه ثبت سایت

سلام نه مشکلی ندارد مثل سابق می باشد خود الکسا نیاز به ثبت کردن نداره خودش ثبت می کنه رنک میده وقتی که یه مدت از تاسیس سایتتون گذشت و بازدید پیدا کرد
اون ثبت فرق میکنه
شما میتونید برید سایتتون رو با کیورد و دسکریپشن مورد نظرتون در کتگوری مربوطه سایت آلکسا ثبت کنید (که البته هیچ ارزشی نداره فقط موقع دیدن نتایج برتر بر اساس کتگوری بقیه اونو میبینند)
پ.ن:یه مدت مد شده بود سایتها میزدن برترین سایت ایران در دسته هنری/یا تبلیغاتی :))

live
August 2nd, 2016, 22:23
امکان نداره دوست من

اون که میفرمائید دسترسی به آمارهای بیشتره نه ثبت سایت

متوجه منظور شما نشدم
باید سایت رو ثبت کنی که آمار رو نشون بده و غیر از این نیست
یه سرچ بزنید متوجه منظور من خواهید شد
بنده ۴ سال پیش ثبت کردم ۲ روز پیش مراجعه کردم دیدم نمیشه نام سایت رو وارد کرد

armin.rf
August 2nd, 2016, 22:30
درود
الکسا به صورت خودکار ثبت میکنه نیازی به ثبت نیست !

تقریبا سه الی چهار هفته حتی چند روزه هم شده

live
August 2nd, 2016, 22:37
درود
الکسا به صورت خودکار ثبت میکنه نیازی به ثبت نیست !

تقریبا سه الی چهار هفته حتی چند روزه هم شده

بله الان یکی از سایتهای جدیدم رو د چک کردم دیدم درسته
همونطور که مستحضر هستید قبلا نیاز با ثبت بود
با تشکر از دوستان