PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نبودن ایمیل های ادمین در تمپلیت ایمیل whmcs 6.3.1

acc1374
August 1st, 2016, 14:58
سلام دوستان من توی whmcs 6.2.1 تمئلیت ایمیل بود همه چیشم درست بود برای ادمین هم همیشه ایمیل میرفت که تیکت اومده ! اما از وقتی اپگرید کردیم به whmcs6.3.1 ایمیل های مربوط به ارسال نوتیفیکشن برای اومدن تیکت نیست توی لیمیا های ادمین ! تمپلیت ایمیل شما هم همینطوره ؟! حتی دستی اینسرت کردیم بزم ارسال نمیشه و نمیشناسه تمپلیت دیگه هم تست کردیم بازم مشکل داره....

kouroshez
August 1st, 2016, 15:02
درود
ما چند روز درگیر این مسئله بودیم و فهمیدم متاسفانه به صورت دیفالت در تمپلیت ایمیل whmcs نیست و حذف شده ایمیل های مربوط به تیکتینگ در بخش ادمین

RealHAM
August 1st, 2016, 17:51
سلام

می دانید به چه دلیلی این کار را کرده‌اند ما هم می خواهیم آپگرید کنیم

vpsmad
August 1st, 2016, 18:21
باور کنید یک هفته هست کل سایت و مطلب خوندم خود انجمن whmcs هم مطالعه کردم ایمیل مدیریت رو نتونستم اوکی کنم فکر کنم ارسال sms رو فعال کنم خیلی بهتر باشه .

kouroshez
August 1st, 2016, 18:30
سلام

می دانید به چه دلیلی این کار را کرده‌اند ما هم می خواهیم آپگرید کنیم

نسخه ۶.۳.۱ دارای مشکلات بسیار زیادی هست یکی همین مورد ایمیل.... کافیه یک سرچ به انگلیسی بزنید ببینید چقدر دارن از این نسخه مینالن! بهتون پیشنهاد میکنم روی ۶.۲.۱ باشید و لذت ببرید

vpsmad
August 1st, 2016, 23:58
البته نسخه 7 (آزمایشی )هم اومده حالا ببینیم تو نسخه جدید این مشکلات باز ادامه داره یا نه

RealHAM
August 3rd, 2016, 13:11
نسخه ۶.۳.۱ دارای مشکلات بسیار زیادی هست یکی همین مورد ایمیل.... کافیه یک سرچ به انگلیسی بزنید ببینید چقدر دارن از این نسخه مینالن! بهتون پیشنهاد میکنم روی ۶.۲.۱ باشید و لذت ببرید
سپاس گذارم از راهنمایی و پیشنهاد شما